Monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa

 • System-Media Sp. z o.o. - monitoring wizyjny Gdynia

  System-Media Sp. z o.o. - monitoring wizyjny Gdynia

  Firma System-Media Sp. z o.o. działa na rynku w branży security od 2005 r. Obszarem działania obejmuje obszar całej Polski, zwłaszcza rejon województwa pomorskiego, gdzie posiada swoją siedzibę. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, instytucji, szkół itd. zgłaszających zapotrzebowanie w zakresie technicznych systemów ochrony mienia. Jako jedna z nielicznych w tej branży . Od 2007 r. osiada certyfikat ISO 9001:2008, ISO/IEC 27001:2005 oraz certyfikat Rzetelnej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do współpracy.

  Data dodania: 03 01 2012 szczegóły wpisu
 • Amb24.pl

  Amb24.pl

  Firma AMB funkcjonuje od 1990 roku. Od rozpoczęcia działalności zajmujemy się instalacją systemów zabezpieczeń w pojazdach i obiektach. Działamy na terenie miast Sopot, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Kartuzy, Rumia, Reda, czyli na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego. Zapewniamy Państwu kompleksowe usługi w zakresie instalacji alarmowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych, nagłośnieniowych oraz systemami sprzedaży i urządzeniami fiskalnymi- drukarkami fiskalnymi, kasami fiskalnymi(projekt - wykonanie - uruchomienie - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny). Dodatkowo w sprzedaży posiadamy wagi, czytniki kodów kreskowych, metkownice. Nasze doświadczenie poparte wieloletnią praktyką gwarantuje wysoki poziom wykonywanych usług. Posiadamy koncesję MSWiA dotyczącą ochrony mienia i osób. Nasiserwisanci i instalatorzy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający licencje K.W. Policji pracownika zabezpieczenia technicznego. Profesjonalizm instalatorów umożliwia skrócenie czasu instalacji do niezbędnego minimum. Realizujemy zarówno zlecenia standardowe jak również nietypowe. Współpracujemy z firmami branży elektronicznej, dostosowując się do nowych technologii i przemian w tym dynamicznie zmieniającym się rynku. Stosujemy urządzenia najnowszych generacji, o bogatych możliwościach, posiadające aktualne atesty i homologacje.

  Data dodania: 29 11 2011 szczegóły wpisu
 • Monitoring

  Monitoring

  Warszawska firma Amer na stronie www oferuje swoje usługi związane z systemami TV. Stworzony przez nas monitoring wizyjny odnaleźć można w Polskim Parlamencie. Mamy w ofercie trudne w złamaniu systemy alarmowe dla klientów prywatnych i firm. Pragniemy, by współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Wykwalifikowani doradcy za darmo wykonają projekt systemów cctv i kosztorys. Oferujemy telewizję przemysłową, która ma najwyższą jakość odbioru. Dokładne dane o usługach dostępne są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2011 szczegóły wpisu
 • Kamery sieciowe IP

  Kamery sieciowe IP

  Kamery megapikselowe to przede wszystkim najlepsza jakość zapisu obrazu z miejsc objętych monitoringiem przemysłowym. Kamery megapikselowe cechują się sporą rozdzielczością czego wynikiem jest możliwość szczegółowego monitorowania zdarzenia i zapisu profesjonalnej obrazu. Bardzo istotną ciekawostką jest to iż te kamery wyposażone są w system IP, dlatego też możemy połączyć kamerami do Internetu. Atuty takiej kamery to przede wszystkim: odpowiednia rozdzielczość bez zakłamań obrazu, co sprawia iż obraz jest bardzo dokładny nawet gdy zrobimy duże przybliżenie. W dodatku dobrą właściwością jest stały lub regulowany obiektyw. Kamery umożliwiają kompresje np. w trybie H.624, jest to sporo wydajniejsze dla obciążenia sieci oraz dodatkowo spowalnia proces utraty miejsca na dysku w rejestratorach zapisujących obrazy z kamer.

  Data dodania: 05 10 2011 szczegóły wpisu
 • Domowy Alarm - e-alarmy

  Domowy Alarm - e-alarmy

  Sklep online z ogromnym wyborem systemów alarmowych, a dodatkowo systemów monitoringu wizyjnego, wszytko co potrzebne ażeby uruchomić alarm lub telewizję przemysłową CCTV w lokalu albo korporacji. Ponieważ firma AlarmTech jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki Satel, dostępne są w katalogu usług/produktów centrale alarmowe, czujki i czujniki, manipulatory, a oprócz tego akcesoria do zdalnej kontroli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy do dyspozycji dla każdego kontrahenta, któremu chętnie doradzimy jakie towary, a ponadto jakie konfiguracje wyselekcjonować do jego celów. Zapraszamy! Sklep internetowy z ogromnym wyborem systemów alarmowych, a dodatkowo systemów monitoringu wizyjnego, wszytko co potrzebne ażeby uruchomić alarm albo telewizję przemysłową CCTV w domu lub firmie. Dostępne są w katalogu usług, produktów centrale alarmowe, czujki i czujniki, manipulatory, a oprócz tego akcesoria do zdalnej testom. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy do dyspozycji dla każdego kontrahenta, któremu chętnie doradzimy jakie towary, a ponadto jakie konfiguracje wybrać do jego celów. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 07 2011 szczegóły wpisu
 • E-alarmy.pl - systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, CCTV

  E-alarmy.pl - systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, CCTV

  Przy konstruowaniu elementów a dokładnie czujników ruchu PIR ważne jest dostarczenie do elementu PIR jak największej porcji skoncentrowanego promieniowania w celu uzyskania adekwatnie dużego poziomu sygnału elektrycznego na jego wyprowadzeniach. Biorąc pod uwagę ten fakt, konstruktorzy korporacji ENCLOSURES skoncentrowali się na stworzeniu unikalnego systemu luster kierujących promieniowanie podczerwone na płaszczyznę przetwornika. Ilość energii pochłanianej poprzez samo lustro została zmniejszona do 2% w wyniku zastosowania konstrukcji powlekanej złotem. Jednym z podstawowych elementów wpływających na jakość detekcji w systemach alarmowych są szumy generowane poprzez sam przetwornik (umieszczony wewnątrz czujnika PIR) w wyniku drgań, odbioru szerokiego widma promieniowania cieplnego wykraczającego oprócz przedział 8 - 1 2 ju.m, jak i szumy układów elektronicznych przetwarzających sygnały. W wypadku tych ostatnich bardzo istotny jest współczynnik wzmocnienia, który nie może być zbyt duży, ponieważ wzmocnieniu ulegają równocześnie szumy generowane przez poprzedzające wzmacniacz układy lub szczegóły.

  Data dodania: 15 07 2011 szczegóły wpisu
 • Geovision

  Geovision

  Na stronie znajdziesz informacje o systemach telewizji dozorowej CCTV opartej na kartach komputerowego zapisu Geovision. Karty DVR Geovision umożliwiają podgląd obrazu lokalnie jak i zdalnie za pośrednictwem sieci Internet. Karty Geovision wykorzystują zaawansowaną - cyfrową kompresję wideo (WAVELET, MPEG-4 lub GeoMPEG-4). Kary Geovision umożliwiają podłączenie aż do 16 kamer, za których pośrednictwem możemy podglądać rejestrowany obraz. Karty DVR w połączeniu z dostarczonym potężnym oprogramowaniem posiadają wszystkie niezbędne funkcje umożliwiające profesjonalną rejestrację i archiwizację obrazu przy jednoczesnym zachowaniu prostoty instalacji i obsługi.

  Data dodania: 29 06 2011 szczegóły wpisu
 • Monitoring Wrocław - DCI Sp. z o.o.

  Monitoring Wrocław - DCI Sp. z o.o.

  Firma Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o. o. (DCI) powstała w 2002 roku we Wrocławiu. Stworzyli ją kreatywni ludzie, dla których informatyka jest największą pasją.Od początku istnienia, wyznacznikiem sukcesu firmy DCI jest rzetelne, niezawodne oraz szybkie wsparcie wszystkich podmiotów z zakresu informatyki oraz teleinformatyki. Połącznie umiejętności, wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów powoduje, iż zaufały nam firmy reprezentujące różne branże, zarówno małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa.Oferta DCI Sp. z o.o. obejmuje usługi informatyczne tj.: wdrożenie oprogramowania Systemy Symfonia, Systemy Forte, integrację aplikacyjną i systemową oraz serwis i opiekę nad systemami IT. Ponadto usługi telekomunikacyjne (centrale telefoniczne AVAYA), systemy okablowania strukturalnego, zintegrowane systemy nadzoru, systemy monitoringu oraz laserowe systemy kontroli jakości. Kluczem do naszych sukcesów jest zastosowywanie zindywidualizowanych rozwiązań, które uwzględniają konkretne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Szczególnym zainteresowaniem spośród szerokiego wachlarza oferowanych przez nas usług, cieszą się systemy monitoringu IP. W zależności od wymagań użytkowych i wcześniejszych ustaleń wybierany jest monitoring megapikselowy, analogowy lub monitoring online.Dodatkowo współpraca z zaufanymi partnerami, pozwala na dostarczenie naszym Klientom sprzętu tj. kamery SANYO IP, Seetec oraz Alnet, który jest niezawodny i najwyższej jakości . Jednocześnie przy tym konkurencyjny cenowo. Proponowane przez nas rozwiązania oraz dedykowane oprogramowania objęte są gwarancją, serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym.

  Data dodania: 23 06 2011 szczegóły wpisu
 • Systemy alarmowe Kraków

  Systemy alarmowe Kraków

  Specjalizacją spółki Master s.c. jest projektowanie, instalacja i montaż systemów alarmowych oraz systemów zabezpieczeń pojazdów. Kierunkiem naszych działań jest dostarczenie Państwu profesjonalnych systemy ochrony mienia dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. W ofercie telewizja przemysłowa spełniająca swoją funkcję monitoringu określonych pomieszczeń, obiektów i terenów otwartych oraz niezawodne i skuteczne systemy alarmowe kraków. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie Państwu komfortu i bezpieczeństwa dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i jakość oferowanych produktów wdrażając coraz to bardziej zaawansowane rozwiązania techniczne.

  Data dodania: 16 06 2011 szczegóły wpisu
 • Monitoring, kamery, alarmy - Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Legnica

  Monitoring, kamery, alarmy - Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Legnica

  Monitoring domu - umożliwia monitorowania parkingu przed domem, garażu, bramy wjazdowej, drzwi wejściowych i terenu wokół domu. Stosowany razem z systemem alarmowym będzie stanowić doskonałą ochronę domu.
  Monitoring w firmie - wpływa na poprawę bezpieczeństwa na terenie firmy. Telewizja przemysłowa daje możliwość nadzoru nad procesami produkcyjnymi i zachowaniem pracowników, podgląd ruchu na terenie firmy oraz rejestrację zdarzeń.
  Wykonuje instalacje systemów CCTV dla zakładów produkcyjnych i usługowych, instytucji jak i osób prywatnych na terenie Dolnego Śląska - w Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Legnicy, Świdnicy i okolicach. Oprócz instalacji zapewnia serwis i pomoc techniczną. Monitoring Jelenia Góra. Kamery Jelenia Góra, Wałbrzych, Legnica.

  Data dodania: 01 06 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Monitoring, alarmy, telewizja przemysłowa - nowa strona:

Adres: