Namioty weselne

Namioty weselne

Ocena: 2.9/10 (15 głosów)Wesele to bardzo ważny dzień w życiu każdego z nas. Dlatego też warto pomyśleć o tym aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy a przyjęcie weselnie nie przypominało czegoś z czym każdy z nas miał do czynienia już kilkanaście razy. Dlatego doskonałą opcją na przyjęcie weselne jest zabawa pod namiotem. Wynajem namiotów weselnych oferuje firma z Małopolski o nazwie Luxury Tent która specjalizuje się w oprawach tego typu imprez. Wypożyczanie namiotów na każdy rodzaj imprez to domena tej firmy a ślub w plenerze przy takim wystroju naprawdę robi ogromne wrażenie na gościach jak i na organizatorach imprezy.Podobne strony
 • Hale namiotowe

  Plan-System zajmuje się wynajmem namiotów imprezowych, hal namiotowych, scen estradowych na różne imprezy okolicznościowe takie jak uroczystości weselne, komunia, targi, konferencje, wystawy, imprezy firmowe. Firma działała na rynku od 2002 roku na terenie województwa lubelskiego oraz całego kraju. Współpracujemy razem z liczącymi się na ryku firmami cateringowymi. Przedsiębiorstwo zapewnia szeroki zestaw oferowanych usług. W przypadku zapytań z przyjemnością udzielane są wszelkiego rodzaju informacje a także wskazywane są najbardziej optymalne rozwiązania spośród firmowej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia strony a także zapoznania się wraz z bogata ofertą.

 • Stragany handlowe

  Obecnie na rynku możemy wyszczególnić różne rodzaje stoisk handlowych. Wbrew pozorom ich specyfikacja różni się w zależności od rozmiarów, kształtów, materiałów, jakości wykonania i nawet szybkości rozkładania. Poniżej scharakteryzujemy poszczególne typy tych właśnie produktów. Popularnym wyrobem są Stragany. Charakteryzuje ich przede wszystkim prosta konstrukcja i szybki montaż oraz demontaż. Ich elementem rozpoznawczym są przede wszystkim barwy, napisy, kształty. Stoiska handlowe wykonywane są w oparciu o markę, produkt, który mają prezentować. Innym rodzajem są stragany tworzone z myślą o tym, by mogły zastąpić zwykłe, tradycyjne altany, zadaszenia. Konstrukcja również jest prosta, dająca się dosłownie w kilka minut rozłożyć.

 • Namioty handlowe

  Namioty handlowe mają bardzo szerokie zastosowanie jak widać. Dlatego warto przemyśleć czy nie wykorzystać ich w swoim biznesie. Mogą się przydać w różnych sytuacjach i zaprocentować większą sprzedażą czy w przypadku udanych imprez lub konferencji - lepszym wizerunkiem swojej firmy. W naszym kraju można znaleźć wielu dobrych dostawców, mających w swoim asortymencie namioty handlowe. Internet znacząco może ułatwić nam ich odnalezienie. Warto zawsze zadzwonić do dystrybutora posiadającego interesujący nas namiot handlowy i dokładnie wypytać o warunki zakupu i dodatkowe bonusy jakie daje zakup u niego - chyba, że wszystko przeczytamy na stronie internetowej z danymi na temat namiotów handlowych. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach przywykliśmy już do widoku namiotów w różnych miejscach. Jeszcze do niedawna namiot kojarzony był jedynie z polem namiotowym. Jednak dzisiaj sytuacja bardzo się zmieniła. Oczywiście nie stało się to nagle, ale powoli dochodziło do zmian.

 • Namioty kuliste

  jeżeli potrzebujesz optymalnego użycia zadaszonej powierzchni, w której chcesz umieścić podwieszane oświetlenie i nagłośnienie, najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będą namioty sferyczne, które, dają możliwość tego wykorzystania. Namioty sferyczne da się również w adekwatny sposób ze sobą wiązać, po to żeby powstawały takie powierzchnie i w ten sposób wykorzystane, jaki jest ci w tym chwili niezbędny. To jedno z najbardziej maksymalnych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań na różnorakie okazje.

 • Namioty

  Firma Neptunus to jeden z największych światowych dostawców namiotów oraz okazjonalnych pomieszczeń z możliwością demontażu. Dzięki swojemu doświadczeniu od 75 lat Neptunus dostarcza namioty i pomieszczenia na potrzeby najważniejszych imprez, a także obiekty chwilowe z możliwością demontażu znajdujące użytek w rozmaitego rodzaju rozwiązaniach półtrwałych. Ogólnie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba nadzwyczajnej powierzchni. Urządzasz przyjęcie lub konferencje i potrzebujesz odpowiedniego lokalu? Profesjonalne hale namiotowe będą kapitalnym rozwiązaniem. Pełna mobilność, prędkość roztoczenia struktury oraz ekskluzywność i komfort spowoduje, że wszyscy uczestnicy prowadzonego przedsięwzięcia na długo zapamiętają konferencję czy spotkanie.

 • Hale namiotowe

  Namioty i hale magazynowe składają się z gotowych elementów. Modułowa konstrukcja pozwala na łatwy transport, dlatego nasza firma oferuje swoje usługi na terenie całego kraju, jak i również za granicą. Jesteśmy w stanie zorganizować targi, wystawy czy inne imprezy w dowolnym miejscu, wskazanym przez naszego klienta. Oferowane przez naszą firmę hale oparte są na profilach aluminiowych. Układ konstrukcyjny bazuje na elementach nośnych ustawianych modułowo. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na dowolne łączenie i zestawianie poszczególnych elementów, dostosowując wielkość hali do indywidualnych potrzeb klientów. Stosowane profile są wytrzymałe na warunki atmosferyczne.

 • Master Market

  Wybierz profesjonalne namioty przeznaczone do tworzenia stanowisk handlowo-usługowych w plenerze dostępne dzięki firmie Master Market. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją sprawdzonych konstrukcji w postaci namiotów i pawilonów handlowych wraz z pełnym wyposażeniem oraz osprzętem. Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają szereg norm jakościowych, przez co będą one służyły Państwu i Państwa klientom przez wiele lat. Zapraszamy.

 • Namioty reklamowe, targowe, pogrzebowe

  Namioty reklamowe wykonane z najwyższych jakości materiałów.
  Dowolnie można dobierać grafikę, personalizować wygląd poprzez atrakcyjne dodatki takie jak okna, drzwi, oświetlenie itp.

  Dlaczego warto wybrać akurat nas?
  Szybkie terminy realizacji zleceń 7-10 dni roboczych, namioty wykonane z tkanin wysokiej jakości odpornej na zabrudzenia. Druk sublimacyjny odporny na działanie promieni słonecznych i uszkodzenia mechaniczne.

  Posiadamy konstrukcje 3x3m, 3x4,5m oraz 3x6m a profile nogi to 45mm bądź 52mm (solid).

  Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę namioty reklamowe

  Sprawdź nas już dziś!

 • konke.pl

  Przedsiębiorstwo KONKE® z Zieleniewa to producent szerokiej gamy rozwiązań dla branży eventowej do promocji organizatorów, ich partnerów oraz patronów, z równoczesnym zagospodarowaniem przestrzeni. Namioty, balony, bramy i namioty pneumatyczne to podstawowy filar oferty, jaką cechuje solidność, lekkość i łatwa obsługa. Estetyczne wykonanie, szybki i łatwy montaż, całkowita wodoodporność w przypadku namiotów oraz wszelkie możliwe techniki nadruku: termiczny, cyfrowy, sitodruk i sublimacja, to możliwości, które w ramach usług zapewnia firma zgodnie ze standardami marki. Podejmiemy każde wyzwanie!