Ochrona osób, mienia

 • IMPEL SECURITY bezpieczeństwo firmy

  IMPEL SECURITY bezpieczeństwo firmy

  Jest nam bardzo przyjemnie móc zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę firmy Impel Security z Wrocławia. Nasza oferta obejmuje między innymi usługi połączone z ochroną w branży budowlanej. Koncentrujemy się przede wszystkim na zabezpieczaniu mienia oraz przestrzeganiu dyscypliny pracy. Polecamy między innymi kontrolę dostępu osób - przepustki, uprawnienia do przebywania w strefach, kontrolę ruchu towarowego, rejestrację czasu pracy, nadzór nad mieniem inwestora oraz wiele więcej! Dzięki nam zyskają Państwo czas i będą Państwo pewni, redukcji strat do minimum. Szczegóły na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 02 10 2015 szczegóły wpisu
 • Ochrona Poznań

  Ochrona Poznań

  Nasze przedsiębiorstwo chętnie podejmie się szeroko pojętej ochrony obiektów. Warto wiedzieć, że nasze usługi nie są zwyczajną ochroną. Do pomocy posiadamy wiele świetnie wyszkolonych psów, które doskonale sprawdzają się w szczególnie przy nietypowych zadaniach. Agencja ochrony dba o własny wizerunek pracując dokładnie, szczegółowo oraz fachowo. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy, dopasowujemy się do wymagań naszych zleceniodawców. Posiadamy odpowiednio wyszkolone oraz zorganizowane psy, które są znakomicie przez nas traktowane. Naszymi zaletami są doświadczenie, rozsadek i sumienność. Na naszej witrynie internetowej Dog-ochrona.pl znajdziecie Państwo wiele powodów, dla których warto postawić na naszą firmę. Proszę skorzystać z oferowanych przez nas usług, a zapewniamy, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Bezpieczeństwo oraz satysfakcja klienta to dla nas priorytet.

  Data dodania: 13 03 2013 szczegóły wpisu
 • Służba Ochrony Wolf

  Służba Ochrony Wolf

  Strona główna firmy Wolf - Służba Ochrony. Zawiera kompleksowe informacje na temat usług świadczonych przez Naszą firmę, pośród których znajdą państwo ochronę osób i mienia imprez masowych, systemy monitoringu, zdalnego nadzoru jak również kursy pracowników ochrony oraz oferty pracy z obiektów z całej Polski.

  Data dodania: 15 10 2011 szczegóły wpisu
 • Clar System - Ochrona mienia i usługi porządkowe

  Clar System - Ochrona mienia i usługi porządkowe

  Potrzebujesz firmy, która zagwarantuje Ci profesjonalne sprzątanie biur, hal produkcyjnych lub innych obiektów w Poznaniu? Interesuje Cię ochrona mienia? Oferujemy usługi porządkowe oraz ochronę mienia, istniejemy na rynku już 12 lat, dzięki temu mamy grono stałych Klientów. Proponujemy outsourcing, abyś nie musiał tracić czasu na prace związane z zachowaniem porządku i czystości a także ochroną. Gwarantujemy tylko najlepszą jakość świadczonych usług, wszyscy nasi pracownicy są szkoleni z zakresu swoich obowiązków. Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najnowsze technologie, które zapewniają najwyższy poziom naszych usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do jego wymagań i oczekiwań.

  Data dodania: 23 08 2011 szczegóły wpisu
 • Biuro ochrony osób i biznesu – Nowy Sącz

  Biuro ochrony osób i biznesu – Nowy Sącz

  Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom to spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku posług ochroniarskich, mająca wyśmienicie wykwalifikowaną kadrę pracowników etatowych z wieloma zdolnościami z obrębu technik obronnych, zapobiegawczych, a także specjalistyczną wiedzę.

  Nasza firma od samego zaczątku mieści się w Nowym Sączu, gdzie jesteśmy znani z dużego profesjonalizmu dotyczącego ochrony osób, a także mienia. Do zleceń przystępujemy rzetelnie a także kompleksowo, gwarantując całkowitą obsługę, a Nasi odbiorcy posiadają pewność wyśmienicie spełnionego zajęcia nawet w najbardziej skrajnych warunkach. Opieka osób i mienia to bardzo potrzebujące jak również odpowiedzialne zajęcie, dlatego przez okres cały okres naszej działalności i zebranemu doświadczeniu, jak również zupełnemu zaangażowaniu w przeprowadzane obowiązki posiadamy mnogie grono trwałych i zadowolonych odbiorców.

  Nasze operowania zawierają nie tylko opiekę osób i mienia, lecz także różne postępowanie złączone z ochronieniem ludzi i obiektów. Naszą główną aktywnością są alarmy. Planujemy, montujemy, jak również dozorujemy układy alarmowe w mieszkaniach jednorodzinnych jak również w gmachach zdatności społecznej. Takie funkcjonowania podwyższają bezpieczeństwo i komfort.

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Ochrona osób, mienia - nowa strona:

Adres: