PK Video Studio - Filmowanie Lublin

PK Video Studio - Filmowanie Lublin

Ocena: 5.3/10 (19 głosów)Proponuję Państwu profesjonalną usługę wideofilmowania ślubów, wesel oraz imprez okolicznościowych. Posiadam duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości oraz potrzebne umiejętności. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, jestem otwarty na Wasze wszelkie pomysły i sugestie związane z realizacją filmu, ponieważ moim celem jest oddanie wyjątkowego i niepowtarzalnego materiału filmowego do którego z radością będziecie wracać. Filmuję w jakości Full HD, podczas pracy korzystam z profesjonalnego sprzętu takiego jak kamera Panasonic AG-HMC 151e, kamera sportowa GoPro Hero 3+, statyw libec TC-70, 3 osiowy ręczny gimbal do wykonywania płynnych ujęć przy pomocy kamer GoPro i dwa wysokiej klasy cyfrowe recordery za pomocą których nagrywam dodatkowo oddzielny dźwięk pozbawiony pogłosu w kościele i dający efekt wyraźnego i pełnego brzmienia z sali weselnej. Gorąco zachęcam do skorzystania z mojej oferty.Podobne strony
  • Filmowanie DVD

    Celem naszych działań jest zapewnienie Państwu kompleksowej usługi wideofilmowania uroczystości. Zachowujemy dla Państwa najważniejsze - czyli wspomnienia. Czym się zajmujemy? - Reportaż oraz filmowanie ślubu oraz wesela, chrzest, studniówka, komunia, sesje artystyczne, teledyski, plenery itp. Ślub dla pary młodej cechuje się pełnym wrażeń niezapomnianych chwil, jest pamiątką na całe życie. Dlatego tak ważne jest uwiecznienie tej atmosfery, wybranie dla Państwa odpowiedniego scenariusza, materiałów oraz pomoc i podpowiedzi przy tak ważnej uroczystości. Korzystając z naszych usług dostaną Państwo film DVD zrealizowany w technologii cyfrowej, w ładnej okładce, z nadrukiem na płycie, z menu interaktywnym oraz oprawą audio.

  • Wideofilmowanie Grudziądz

    Rozumie się samo przez się, że ślub to dla nadzwyczaj wielu ludzi kluczowy dzień swego istnienia. Od nadmienionego dnia bowiem nawiązuje się wspólne życie razem z umiłowaną osobą. Z tej przyczyny, gdy urządzasz w stosunkowo bliskiej przyszłości swoje wesele, musisz jeszcze przed czasem zadbać o zabezpieczenie wspomnień z tego jakże istotnego wydarzenia! Z pomocą pod tym względem przybywa do Ciebie film na wesele Grudziądz! Czego możesz spodziewać się, kiedy zapoczątkujesz ze mną kooperację? Gwarantuję Ci wykonanie wytrawnych fotografii weselnych, w tym też zaprojektowanych przez Ciebie sesji zdjęciowych, oraz skrupulatną oprawę filmową Twego wesela! Nie powierzaj uchwycenia wspomnień z Twojego wielkiego święta pseudofachowcom? tylko profesjonalista jest w stanie zaręczyć Ci nagranie kluczowych wydarzeń na najwyższym poziomie!

  • Wideofilmowanie wesel

    Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu młodej pary. Z tego względu serdecznie polecamy nasze usługi wideofilmowania wesel. Jeżeli planują Państwo zorganizować uroczystość w Łodzi lub w województwie Łódzkim, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Filmowaniem wesel zajmujemy się już od dobrych kilku lat. Jak do tej pory nasi klienci byli zadowoleni ze zrealizowanych przez nas ślubnych filmów i polecali nasze usługi innym. Dlaczego warto skontaktować się z nami. Po pierwsze posiadamy dobrane pod ceremonie ślubne oprawy graficzne i audiowizualne. Kolorystyka nagrania i dźwięk wzbogacają nastrój tej ważnej ceremonii. Montujemy długie filmy z wesela jak również krótkie filmy traktujące o pojedynczych osobach, np rodzinie, życiu młodej pary. Prowadzimy wywiady z gośćmi weselnymi. Specjalizujemy się także w teledyskach ślubnych, nagrywamy występy, np poszczególne utwory prezentowane przez zespół weselny. Sprzęt do wideofilmowania, który posiadamy daje dobrej jakości obraz. Film ze ślubu i wesela może być przechowywany przez długie lata. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań, dojeżdżamy do małych miejscowości.