Pocztowe

 • Poczta Radom

  Poczta Radom

  Firma Nasza poczta, której siedziba znajduje się w stolicy, proponuje klientom wysyłki kurierskie w konkurencyjnych cenach. Działamy na obszarze całej Polski. Oferujemy ekspresowy czas realizacji zleceń. Dostarczamy paczki w terminie 1 doby. Funkcjonujemy w branży od wielu lat. Nasza oferta zawiera także przesyłki rowerowe w stolicy. Proponujemy możliwość dostosowania oferty do indywidualnych oczekiwań zaprezentowanych przez kontrahenta. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza propozycja, to zapraszamy do rozmowy z naszymi konsultantami.

  Data dodania: 17 09 2016 szczegóły wpisu
 • WysylajListy.pl – obsługa korespondencji firmowej

  WysylajListy.pl – obsługa korespondencji firmowej

  Firma PRINTFACTOR, której siedziba znajduje się w Rzeszowie, proponuje klientom usługi związane z korespondencją masową. Na terenie całej Polski proponujemy sposobność wysyłania listów już od 1 złotego netto za sztukę. Proponujemy usługi dla ludzi, którzy przesyłają minimum 500 listów miesięcznie w paczkach nie mniejszych niż 100 sztuk. Oferujemy także wydruk korespondencji a także jej pakowanie. Rzetelnie podchodzimy do każdego zlecenia, co sprawia, że możemy zapewnić kontrahentom doskonałą jakość usług. Zachęcamy do kooperacji.

  Data dodania: 01 04 2016 szczegóły wpisu
 • POL-ART wysyłki masowe Warszawa

  POL-ART wysyłki masowe Warszawa

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Pol Art. Nasza firma powstała w 2001 roku w Warszawie. Od początku aktywności oferujemy: wysyłki krajowe i zagraniczne, obsługę konkursów, transport dzieł sztuki, konfekcjonowanie, mailing tradycyjny, insertowanie, wysyłki masowe, obsługę sklepów internetowych, foliowanie, pakowanie, kolportaż materiałów reklamowych. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego nawet najmniejsze zlecenie przeprowadzamy z należytą starannością. W celu omówienia elementów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zachęcamy do poznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdziecie Państwo większą liczbę informacji.

  Data dodania: 11 06 2015 szczegóły wpisu
 • Kody-pocztowe.nf.pl

  Kody-pocztowe.nf.pl

  Witryna internetowa kody-pocztowe.nf.pl daje możliwość odszukania kodu pocztowego dla dowolnego miasta w Polsce. Zebrane dane uniemożliwią zrobienie jakiejkolwiek omyłki w kodzie pocztowym adresowanej przesyłki. Dzięki temu będą Państwo pewni, że nadana korespondencja czy przesyłka trafi do właściwego adresata. Naszymi atutami są przejrzystość, szybkość oraz trafność systemu wyszukiwania. Poprawność prezentowanych informacji jest zapewniona dzięki precyzyjnemu wprowadzaniu wszystkich danych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 07 2014 szczegóły wpisu
 • ABC Direct Contact doręczanie przesyłek

  ABC Direct Contact doręczanie przesyłek

  zachęcamy do współpracy z przedsiębiorstwem ABC Direct Contact. Od lat troszczymy się o to, aby zagwarantować najwyższej jakości usługi związane z doręczaniem korespondencji oraz druków bezadresowych, czyli m.in. broszur, cenników, czasopism, katalogów oraz wielu innych. Troszczymy się o stały rozwój oraz zapewnienie maksymalnego komfortu współpracy. Polecamy nasze usługi wymagającym klientom, którym zależy na dobrej jakości. Potwierdza ją m.in. rejestracja w Ogólnopolskim Rejestrze Operatorów Pocztowych, jaki prowadzi Urząd Kontroli Elektronicznej. Zachęcamy do składania zleceń. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 05 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Pocztowe - nowa strona:

Adres: