Pogrzebowe usługi

 • Dom pogrzebowy - ELIZJUM

  Dom pogrzebowy - ELIZJUM

  Elizjum to działający przez całą dobę zakład pogrzebowy - usługi pogrzebowe świadczy na terenie Warszawy i okolic. Elizjum to zakład funkcjonujący od wielu lat, zapewniający pogrzeby pełne dostojeństwa i szacunku do zmarłego, w pięknej oprawie. Swoje usługi zakład świadczy kompleksowo, z dbałością o każdy detal. Profesjonalny zespół świadczy także pomoc w zakresie załatwiania spraw urzędowych związanych z pochówkiem. W zakres usług pogrzebowych Elizjum wchodzą m.in. kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, całodobowy transport zwłok (w tym międzynarodowy), dobór trumien i akcesoriów, tworzenie nekrologów w prasie oraz oprawa muzyczna pogrzebu.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • Zakład Pogrzebowy Warszawa - Cerber

  Zakład Pogrzebowy Warszawa - Cerber

  Pożegnanie bliskiej osoby to bardzo trudny czas dla rodziny i przyjaciół. W związku z tym zakład pogrzebowy Cerber oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Zakład pogrzebowy Cerber Warszawa działający w dzielnicach: Wola, Ochota, Mokotów, Ursynów, Bemowo zadba o przewiezienie zwłok, przygotowanie ciała zmarłego do pochówku (balsamowanie, kremacja zwłok), a także obsługę pochówku. Usługi pogrzebowe to również pomoc w doborze trumny lub urny dla zmarłego, a także nagrobku. Zakład pogrzebowy Cerber Warszawa oferuje również przygotowanie wieńców i wiązanek - zarówno ze sztucznych jak i żywych kwiatów - a także przygotowanie nekrologów, klepsydr pogrzebowych oraz oprawę muzyczną ceremonii pochówku.

  Data dodania: 24 05 2019 szczegóły wpisu
 • www.kremacje-lodz.pl kremacja łódź

  www.kremacje-lodz.pl kremacja łódź

  Całą pomoc podczas organizacji pogrzebu na terenie Łodzi i okolic oferuje łódzkie Biuro Usług Pogrzebowych E. Wiśniewska. Przewozy domowe zwłok, szpitalne, przewozy krajowe oraz międzynarodowe, a poza tym pełna organizacja ceremonii, jaka obejmuje ozdoby kwiatowe, wiązanki oraz oprawę muzyczną to podstawowy zakres naszej oferty. Uwzględnia ona także wszelkie formalności związane z opłatami, aktem zgonu i zasiłkiem, aż po zaplanowanie i publikację nekrologu. W ramach usług proponujemy kremacje, ekshumacje i balsamowanie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, który jest czynny całodobowo.

  Data dodania: 13 02 2019 szczegóły wpisu
 • www.uslugipogrzebowekrakow.pl zakład

  www.uslugipogrzebowekrakow.pl zakład

  Całodobowym świadczeniem usług pogrzebowych, zajmuje się zakład pogrzebowy Morfon z Krakowa. Wśród świadczonych usług, znaleźć można m.in.: przewóz zwłok z miejsca zgonu do chłodni, kompleksowa organizacja pogrzebu, oprawa muzyczna oraz kwiatowa pogrzebu, zorganizowanie autobusu do przewozu uczestników pogrzebu. Zakupić tu można także trumny, jak też urny, wielu różnych modeli, a dodatkowo Zakład świadczy również usługi kamieniarskie. Pogrzeby organizowane przez Morfon, mogą być rozliczane bezgotówkowo w ramach zasiłku z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Zakładu.

  Data dodania: 02 10 2018 szczegóły wpisu
 • augstra.pl

  augstra.pl

  Zakład Pogrzebowy Augstra Mąka Marcin funkcjonuje od 1990 roku, zajmuje się kompleksowym przygotowywaniem ceremonii pogrzebowych. Nasz Zakład mieści się w Oleśnicy. Zgłaszający się do nas Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, w zakresie wyboru trumny czy urny, odzieży żałobnej, przeprowadzeniu transportu osoby zmarłej czy oprawy muzycznej pogrzebu. Wiemy, że podczas ceremonii pogrzebowej rodzina osoby zmarłej powinna być otoczona szczególną troską. Nasze usługi świadczymy z pełnym przestrzeganiem zasad etyki zawodowej. Dokładne informacje na temat naszego Zakładu i oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.pogrzebylotos.pl Pogrzeb Dąbrowa Górnicza

  www.pogrzebylotos.pl Pogrzeb Dąbrowa Górnicza

  Firma Pogrzebowa „LOTOS” od ponad 40 lat wykonuje kompetentne i rzetelne usługi z branży pogrzebowej w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Całościowo aranżujemy godny pochówek zmarłego. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności w urzędach takich, jak m.in. ZUS, KRUS czy USC. Posiadamy własną chłodnię oraz nowoczesne pojazdy dostosowane do sprawnego i bezpiecznego transportu zwłok. Zajmujemy się także produkcją trumien, organizacją kremacji i ekshumacji oraz przygotowaniem styp po ceremoniach żałobnych. Pozostajemy do dyspozycji przez całą dobę, bez względu na dzień tygodnia. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 10 07 2018 szczegóły wpisu
 • www.skrabex.com.pl Zakład pogrzebowy

  www.skrabex.com.pl Zakład pogrzebowy

  Przedstawiamy Zakład Pogrzebowy Skrabex z siedzibą we Wrocławiu. Oferujemy całodobowe oraz kompleksowe usługi pogrzebowe od formalności po organizację ceremonii katolickich i świeckich. Posiadamy szeroki wybór odzieży, trumien czy całunów. Dostarczamy wieńce oraz wiązanki. Przeprowadzamy kremację zwłok. Transportujemy ciała na terenie całego kraju. W uzasadnionych przypadkach pomagamy w uzyskaniu zgody na ekshumacje czy też sekcje zwłok. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej zamieściliśmy więcej wiadomości oraz pełną propozycję Zakładu Pogrzebowego Skrabex.

  Data dodania: 06 07 2018 szczegóły wpisu
 • www.hubscher.pl

  www.hubscher.pl

  Zakład Pogrzebowy „Hübscher” zajmuje się świadczeniem usług pogrzebowych, jak także florystycznych. Nasza siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli potrzebują Państwo firmy, która w pełni profesjonalnie zajmie się obsługą pogrzebu. W naszej ofercie dostępnych jest bardzo wiele usług, związanych z organizacją pogrzebu, włączając w to wynajem autobusu dla żałobników czy pomoc w organizacji stypy. Natomiast na nasze usługi florystyczne składa się nie tylko florystyka żałobna, ponieważ dostarczamy również kwiaty osobom na okoliczność radosnych uroczystości. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • LEMAŃCZYK & LEMAŃCZYK usługi kremacyjne

  LEMAŃCZYK & LEMAŃCZYK usługi kremacyjne

  Prezentujemy Państwu ofertę Domu Pogrzebowego Lemańczyk - Lemańczyk. Znajdujemy się w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim a działalność w branży pogrzebowej prowadzimy już od 1991 roku. Mamy duże doświadczenie i zatrudniamy wyłącznie odpowiedzialnych pracowników. Organizujemy ceremonie pogrzebowe wraz z oprawą muzyczną a oprócz tego kremacje i ekshumacje. Świadczymy całodobowe pogotowie pogrzebowe i dysponujemy specjalistycznie wyposażonym domem pogrzebowym. Można nam także zlecić budowę grobowców czy zakupić u nas wieńce, wiązanki czy też pomniki. Szczegóły działalności i dane kontaktowe znajdują się na stronie.

  Data dodania: 10 10 2017 szczegóły wpisu
 • www.frankowscy.pl

  www.frankowscy.pl

  Świadczeniem usług pogrzebowych i kamieniarskich, zajmuje się firma „Frankowscy” z Morawicy. Dostępny jest tu m.in. spory wybór trumien, urn pogrzebowych czy krzyży, wieńców oraz wiązanek, Zakład może zapewnić też pomóc w pochówku i obsługę żałobników, przetransportować Zmarłego w dowolne miejsce na terenie Polski. Oprócz tego, Zakład ma nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zajmuje się także wykonywaniem grobowców czy nagrobków z różnych rodzajów kamieni, dostępne są m.in. granity, marmury, trawertyny, piaskowce. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Pogrzebowe usługi - nowa strona:

Adres: