Stomatologiczny sprzęt, akcesoria, materiały

 • Szczoteczki elektryczne dla dzieci

  Szczoteczki elektryczne dla dzieci

  Zdrowy i piękny uśmiech z hurtowniom stomatologiczną „Gardent”. W ofercie naszej firm znajdziecie Państwo sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową najwyższej jakości sprzętu i akcesoriów stomatologicznych. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów oraz szybką realizację zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem na naszej stronie www.gardent.pl.

  Data dodania: 07 11 2013 szczegóły wpisu
 • Firma Poldent Warszawa instrumenty stomatologiczne

  Firma Poldent Warszawa instrumenty stomatologiczne

  W Warszawie efektywnie funkcjonuje producent a równolegle dystrybutor wszelakiego typu towarów oraz specjalistycznego oprzyrządowania użytkowanych w stomatologii, protetyce oraz implantologii i chirurgii stomatologicznej a także w innego rodzaju działaniach dentystycznych - po wielokroć sprawdzona oraz wielce doceniana firma „POLDENT”. Rozpoczęcie trwałej współpracy z przedsiębiorstwem gwarantuje wszystkim Klientom pociągające reguły kooperacji. Ośmielamy do odwiedzenia strony internetowej „POLDENT” - zawierającej kompletną propozycję firmy, razem z katalogiem osiągalnych produktów, ich zdjęciami i gruntowną specyfikacją i dodanym aktualnym cennikiem.

  Data dodania: 01 10 2013 szczegóły wpisu
 • FHU Med-Dent sklep internetowy

  FHU Med-Dent sklep internetowy

  Zapraszamy na stronę firmy med-dent na której znajdą Państwo wszystko co związane jest ze sprzętem stomatologicznym( unity stomatologiczne, autoklawy, skalery, aparaty rtg, końcówki do skalerów oraz wiele wiele innych), sprzętem medycznym (kompleksowe wyposażenia gabinetów, szpitali). Firma med-dent zajmuje się także sprzętem do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich oraz sprzętem fitness. Możemy także zaproponować Państwu nasza nowość - oprogramowanie gabinetów miniPoradnia.

  Data dodania: 19 09 2012 szczegóły wpisu
 • P.H Rudiemx - sprzęt i materiały dla pracowni protetycznych

  P.H Rudiemx - sprzęt i materiały dla pracowni protetycznych

  Firma Rudimex oferuje automatyczne wtryskarki do wytworzenia protez z tworzyw termoplastycznych, które gwarantują wysoką jakość wykonywanych protez. Wtryskarki są wyposażone w mikrokomputer, który precyzyjnie steruje procesem technologicznym oraz posiada wygodny wyświetlacz ciekłokrystaliczny zapewniający dodatkowy podgląd. Wtryskarki wśród techników cieszą się są bezawaryjnością i łatwością w obsłudze. Rudimex ma w swej ofercie również szereg materiałów termoplastycznych oraz materiały do fotografii w stomatologii.

  Data dodania: 01 05 2012 szczegóły wpisu
 • Ortodoncja Warszawa

  Ortodoncja Warszawa

  Twój piękny uśmiech na wyciągnięcie dłoni. Szybko, sprawnie i 100% satysfakcji. Nie wstydź się więcej swojego uśmiechu. Zdobądź zainteresowanie płci przeciwnej. Implanty Warszawa to Twój ratunek w nagłych przypadkach. Koniec z długotrwałym nie przynoszącym efektów leczeniem. Nie szukaj już więcej tylko zapoznaj się z naszą ofertą. Tylko u nas super ceny. Czekamy na Ciebie. Ale wybór należy tylko do Ciebie.

  Data dodania: 08 03 2011 szczegóły wpisu
 • Testy specjalistyczne, akceptacyjne i podstawowe

  Testy specjalistyczne, akceptacyjne i podstawowe

  Firma RadiologyTest Laboratorium Badawcze wykonuje profesjonalnie testy akceptacyjne, podstawowe oraz testy specjalistyczne aparatury rentgenowskiej w zakresie stomatologii i radiografii ogólnej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt radiologiczny, fizykoterapeutyczny i stomatologiczny w najlepszych cenach.Oferujemy usługi dla placówek medycznych, wykorzystujących w procesie diagnostycznym pacjenta urządzenia rentgenowskie. Usługi obejmują wykonywanie testów sprawdzających poprawność działania takich urządzeń. Zgodnie z § 10 ust.4 „Testy specjalistyczne są wykonywane przynajmniej raz na rok przez laboratoria badawcze posiadające akredytację na zgodność z normą PN-EN-ISO 17025 w zakresie wykonywania testów specjalistycznych”. zatem Protokół z testów specjalistycznych w momencie ewentualnej kontroli nie może być „starszy” niż 12 miesięcy.Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia (Dz. U. RP Nr 194 s dn. 6 października 2005 r., poz. 1625), w przypadku nowo instalowanego urządzenia radiologicznego (§ 10 p. 10) lub urządzenia poddanego istotnej naprawie należy wykonać - zgodnie z normami IEC serii 61223 (§ 10 p. 11) - testy akceptacyjne w celu wykazania zgodności fizycznych parametrów technicznych ze specyfikacją producenta lub specyfikacją naprawy.

  Data dodania: 19 01 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2

Stomatologiczny sprzęt, akcesoria, materiały - nowa strona:

Adres: