Świat certyfikacji kompetencji zawodowych

Świat certyfikacji kompetencji zawodowych

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Świat Certyfikacji prowadzi realizację szkoleń przygotowawczych dla certyfikacji zawodowej przewoźników rzeczy, osób oraz spedytorów. Kursy odbywają się podczas dwóch dni, w sesjach trwających po osiem godzin. Grupy szkoleniowe składają się zawsze z kilku osób, aby czas szkolenia wykorzystany był jak najefektywniej. Wszelkie materiały szkoleniowe zapewnia firma. Kursy odbywają się już w kilkunastu miastach na terenie kraju.Podobne strony
 • Gost

  Reklamowana strona www jest własnością Centrum certyfikacji GOST-R. Istotne miejsce wśród usług zajmuje m.in. deklaracja zgodności. W propozycji znaleźć można nawet profesjonalną certyfikację na Ukrainie. Otrzymamy tam dokumenty do dystrybucji w Rosji, a także do odprawy celnej. Firma oferuje certyfikację zarówno rodzimych, jak również zagranicznych producentów. Fachowcy zapewniają niski koszt oraz szybki termin realizacji zamówienia. Na stronie znajdują się pytania i odpowiedzi na temat certyfikacji.

 • Dokumentacja FSC

  NEPCon przez swoje akcje dąży do zrównoważonego użycia zasobów naturalnych na całym świecie. Koncentrujemy się na wykonywaniu obszernego wachlarza usług certyfikacyjnych, z zarządzaniem lasem, przemysłem drzewnym oraz handlem drewnem. NEPCon jest organizacją typu non – profit zarejestrowaną w Danii. W skład firmy wchodzi 8 spółek, z siedzibami w Europie i Rosji. Działalność poszczególnych Spółek ściśle powiązana jest z misją naszej firmy. Całość zysków jest po raz kolejny inwestowana w innowacyjne inicjatywy rozwojowe, mające na celu wspomaganiu naszych celów. Wierzymy, że certyfikacja jest ważnym narzędziem do umożliwienia przykładnego wykorzystania lasów na świecie, z korzyścią dla społeczności lokalnych, pracowników leśnych i przyrody. Kontrole prowadzone przez Organizacja NEPCon dają możliwość naszym klientom w całym kraju maksymalne na rynku profity finansowe i marketingowe. Naszym partnerem w dziedzinie certyfikacji FSC jest amerykańska organizacja Rainforest Alliance. Na mocy kontraktu z Rainforest Alliance, zostaliśmy formalnymi reprezentantami Smartwood na obszarze Skandynawii, Europy i Rosji. Naszym Klientom proponujemy elitarny znak towarowy Rainforest Alliance CertifiedTM w opcji. Przy współpracy z Rainforest Alliance oferujemy podobnie usługi w zakresie weryfikacji legalności oraz projekty związane z emisją CO2. W obszarze certyfikacji PEFC CoC NEPCon świadczy usługi w oparciu o prywatną zgodę przyznaną przez DANAK. NEPCon Sp. z o.o. ma zgodę PCA na certyfikację systemów zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008.

 • BTCH Autoryzowany Partner Insert

  Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne wdrażanie ISO 9001 lub interesuje Was wgląd w dokumentację ISO 9001, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Urzeczywistniając potrzeby naszych Klientów, oferujemy przeróżne szkolenia dla użytkowników, serwisantów i szkół. Mając na względzie jedynie Państwa zaspokojenie, szkolenia realizujemy w formie wykładów i warsztatów. Dokumentacja ISO 9001 przestanie mieć przed wami tajemnice.

 • ISO 9001

  Firma Centrum Doskonalenia Zarządzania Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się kursami ISO, wystarczy dodać że przeszkoliliśmy w sumie powyżej 3 tysiące osób, zarządzamy autorskim oprogramowaniem wspierającym proces przygotowania specyfikacji w wersji elektronicznej, udzielamy też tzw. e-learning. Na naszej stronie firmowej dostępne są opisy systemów, tzw. wersje beta aplikacji komputerowych, przykładową dokumentację. Dostarczamy stałą integrację środowiska jakościowego i opiekę merytoryczną w zrealizowanym przez nas Klubie Doskonalenia Zarządzania, w którym patronat objęły jednostki certyfikujące: BSI, DNV,a także TUV Nord.

 • Wdrożenia systemów ISO, szkolenia w zakresie ISO, oznaczenie CE

  Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości jest firmą doradczo-szkoleniową zajmującą się wdrażaniem systemów zarządzania, szkoleniami oraz doradztwem w zakresie nadawania oznaczenia CE. W zakresie usług wdrożeniowych oferujemy: wdrożenia systemów zarządzania, utrzymanie systemu oraz audyty wewnętrzne. Posiadamy bogate doświadczenie we wdrożeniach następujących standardów: ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 27001, ISO 17025, ISO 22000, ISO 13485, ISO 3834, Zakładowej Kontroli Produkcji oraz standardu SCC/VCA. Dodatkowo pomagamy producentom i importerom w nadaniu oznaczenia CE na wyroby. Ponadto w Krakowie i Opolu prowadzimy szkolenia otwarte dla firm i osób prywatnych oraz realizujemy szkolenia dedykowane w siedzibie Klienta. W zakresie wspomnianych systemów ISO prowadzimy szkolenia dla Pełnomocników ds. ISO i Audytorów Wewnętrznych. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy szkolenia on-line, te i pozostałe nasze produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do współpracy z nami!

 • Certyfikacja ISO 22000

  Biuro GEM to solidny partner w procesie certyfikacji ISO jak również innych systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwem żywności. Firmę wyróżnia profesjonalna obsługa, sumienne audyty, bezstronne podejście audytu wdrożonych systemów zarządzania - np. ISO/TS 16949, ISO 9001:2008, ISO 22000 itd. Dysponując kadrą wyrobionych audytorów Biuro GEM zapewnia wysoki standard świadczonych usług audytorskich. Firma oferuje dodatkowo szkolenia. Wiele lat doświadczeń w tej dziedzinie ma wpływ na pozycję Firmy, która cieszy się dużym uznaniem.

 • ISO 9001

  Propozycja firmy ISOCERT to certyfikacje systemów takich jak systemy zarządzania jakością, zarządzania środowiskowego czy bezpieczeństwem i higieną pracy. Jednostka ta działa w oparciu o normy ISO 17021:2011, co jest najlepszym wyznacznikiem wysokiego standardu kompetentności usług ISOCERT. Gwarantujemy obiektywność oceny oraz jej bezstronność. Po więcej informacji zapraszamy na www.isocert.org.pl.

 • Certyfikat VdS

  Certyfikat VdS jest dokumentem o międzynarodowej renomie gwarantującym najwyższe standardy w zakresie systemów zabezpieczeń oraz ochrony ppoż. Niezawodny przepływomierz gaśniczy to urządzenia dla dużych ilości przepływu w różnych wykonaniach, z przełącznikami wartości granicznych i elektronicznym przetwornikiem wartości. Głównym elementem pomiarowym jaki posiada przepływomierz gaśniczy jest klapka, która jest odchylana strumieniem przepływającego medium. Klapka jest połączona ze wskaźnikiem na skali lub bezpośrednio wskazuje wartość przepływu.

 • IMBiTB certyfikat CE

  Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu (IMBiTB) to specjalistyczna jednostka naukowo-badawcza mieszcząca się w Warszawie. Zajmujemy się certyfikacją dobrowolną oraz rejestrowaną, budowlanymi usługami specjalistycznymi, badaniami standardowymi bądź instrumentalnymi, szkoleniami specjalistycznych a także prowadzimy prace badawcze z zakresu zrównoważonego budownictwa oraz inżynierii materiałowej. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Sądowym. Gorąco zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie znaleźć można więcej informacji o naszej działalności.