Usługi certyfikacyjne

 • Metoda 8D

  Metoda 8D

  Jedną z metod zespołowego rozwiązywania problemów jest metoda 8D. Nazwa odnosi się do 8 etapów, w których team osiągnie rozwiązanie zaawansowane w stosunku do sytuacji, gdy prawie każdy z członków zespołu pracuje własną pracą. Szkolenie 8D jest obligatoryjen dla każdego członka zespołu. Metoda 8D kładzie nacisk na wskazanie rozwiązań problemu - natychmiastowych działań separujących kontrahenta od dalszych skutków kłopotu, jak i zobowiązanie przyczyn, a później określenie działań zapobiegawczych umożliwiających stateczne wyeliminowanie dylematu. Metoda 8D, jest sposobnością opartą na analizie faktów. Stąd wynika wymaganie dotyczący posiadania przez pracowników odpowiednich umiejętności, jak również skierowanie ich na ciągłe doskonalenie sposobufunkcjonowania spółki. Nie każda organizacja jest gotowa do stosowania metody 8D. W tych organizacjach wskazane jest szkolenie, jak również zmiana mentalności kierownictwa i pracowników.

  Data dodania: 28 05 2013 szczegóły wpisu
 • Certyfikaty WSK - outsourcing

  Certyfikaty WSK - outsourcing

  Konsultant Roku to firma outsourcingowa z trzynastoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się we wdrażaniu certyfikatów WSK (Wewnętrzny System Kontroli). Naszych pracowników cechuje pełen profesjonalizm, możemy się poszczycić wykwalifikowaną kadrą. Dowodem iż nie są to tylko puste słowa są wielokrotnie dostawane przez nas nagrody i odznaczenia m.in. tytuł Konsultanta Roku. Nasze certyfikaty pozwolą rozwinąć się państwa firmie oraz pozyskać nowych kontrahentów. Zapraszamy do współpracy. Nie bójmy się inwestować w przyszłość.

  Data dodania: 18 03 2013 szczegóły wpisu
 • Zarządzanie jakością

  Zarządzanie jakością

  Vademecum Zarządzania to strona, która pokazuje absolutnie wszystkie najciekawsze zagadnienia z zakresu zarządzania. Na tej witrynie oferujemy ogrom usług dobranych tak naprawdę do potrzeb każdego Klienta. W powyższej ofercie sugerujemy przygotowanie systemów iso, które są konieczne do organizowania tak naprawdę każdej makro firmy. Równolegle przedstawionego sklepu działa blog, który to każdego dnia przedstawia tematy powiązane z zarządzaniem w biznesie. Zapraszamy bez wahania.

  Data dodania: 06 03 2013 szczegóły wpisu
 • Redcert

  Redcert

  Redcert to pozwolenie, który wolno uzyskać na terenie całej Unii Europejskiej. Jest to wnikliwie certyfikat biomasy, a obowiązuje na terenie państw zjednoczonych od końcówki roku 2010. Jeśli chodzi o cele tego certyfikatu to można wymienić między innymi:  zdobycie preferencji podatkowych w toku zastosowania odpadów do produkcji biopaliw, potwierdzenie spełnienia założeń kryteriów zrównoważonego rozwoju (KZR) i dyrektywy 2009/28, a ponadto potwierdzenie pochodzenia biomasy do produkcji biopaliw / biokomponentów. Brzmi skomplikowanie, ale dla ludzi związanych z tematem bez wątpienia jest to znane już od co najmniej dwóch lat.
   

  Data dodania: 04 03 2013 szczegóły wpisu
 • System zarządzania środowiskiem

  System zarządzania środowiskiem

  Audyty ISO w najlepszym wydaniu. Postaw na prawdziwych profesjonalistów, którzy znają się na certyfikacji. Certyfikat ISO 9001, CZY 14001 pochodzący od naszej firmy, to dobitne świadectwo wysokiej jakości Twoich działań. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i jakie są warunki pozytywnej ewaluacji systemu jakości, czy wyrobów. Nasza renoma i profesjonalne certyfikaty pomogą zajść wysoko i zyskać zaufanie wśród największych kontrahentów.

  Data dodania: 15 02 2013 szczegóły wpisu
 • LL-C Partner - certyfikacja systemów zarządzania wg norm ISO

  LL-C Partner - certyfikacja systemów zarządzania wg norm ISO

  Jesteśmy przedstawicielem na terenie Polski jednostki certyfikującej LL-C (Certification), działającej w Europie, Ameryce Południowej, Azji, Indiach i Afryce. Nasze działania obejmują pozyskiwanie klientów oraz pomoc w organizacji audytów certyfikujących, recertyfikujących oraz audytów nadzoru w zakresie norm: ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, OHSAS 18001, ISO 20000, HACCP, ISO 22000, BS 7799, EN 22716, ISO 13485, ISO 3834, EN 1090, EN 15085.

  Data dodania: 11 12 2012 szczegóły wpisu
 • Wdrożenia systemów ISO, szkolenia w zakresie ISO, oznaczenie CE

  Wdrożenia systemów ISO, szkolenia w zakresie ISO, oznaczenie CE

  Instytut Kształcenia Menadżerów Jakości jest firmą doradczo-szkoleniową zajmującą się wdrażaniem systemów zarządzania, szkoleniami oraz doradztwem w zakresie nadawania oznaczenia CE. W zakresie usług wdrożeniowych oferujemy: wdrożenia systemów zarządzania, utrzymanie systemu oraz audyty wewnętrzne. Posiadamy bogate doświadczenie we wdrożeniach następujących standardów: ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, ISO 27001, ISO 17025, ISO 22000, ISO 13485, ISO 3834, Zakładowej Kontroli Produkcji oraz standardu SCC/VCA. Dodatkowo pomagamy producentom i importerom w nadaniu oznaczenia CE na wyroby. Ponadto w Krakowie i Opolu prowadzimy szkolenia otwarte dla firm i osób prywatnych oraz realizujemy szkolenia dedykowane w siedzibie Klienta. W zakresie wspomnianych systemów ISO prowadzimy szkolenia dla Pełnomocników ds. ISO i Audytorów Wewnętrznych. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy szkolenia on-line, te i pozostałe nasze produkty można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do współpracy z nami!

  Data dodania: 17 10 2012 szczegóły wpisu
 • ISO 9001

  ISO 9001

  Firma Centrum Doskonalenia Zarządzania Sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się kursami ISO, wystarczy dodać że przeszkoliliśmy w sumie powyżej 3 tysiące osób, zarządzamy autorskim oprogramowaniem wspierającym proces przygotowania specyfikacji w wersji elektronicznej, udzielamy też tzw. e-learning. Na naszej stronie firmowej dostępne są opisy systemów, tzw. wersje beta aplikacji komputerowych, przykładową dokumentację. Dostarczamy stałą integrację środowiska jakościowego i opiekę merytoryczną w zrealizowanym przez nas Klubie Doskonalenia Zarządzania, w którym patronat objęły jednostki certyfikujące: BSI, DNV,a także TUV Nord.

  Data dodania: 29 08 2012 szczegóły wpisu
 • BTCH Autoryzowany Partner Insert

  BTCH Autoryzowany Partner Insert

  Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne wdrażanie ISO 9001 lub interesuje Was wgląd w dokumentację ISO 9001, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Urzeczywistniając potrzeby naszych Klientów, oferujemy przeróżne szkolenia dla użytkowników, serwisantów i szkół. Mając na względzie jedynie Państwa zaspokojenie, szkolenia realizujemy w formie wykładów i warsztatów. Dokumentacja ISO 9001 przestanie mieć przed wami tajemnice.

  Data dodania: 09 08 2012 szczegóły wpisu
 • Dokumentacja FSC

  Dokumentacja FSC

  NEPCon przez swoje akcje dąży do zrównoważonego użycia zasobów naturalnych na całym świecie. Koncentrujemy się na wykonywaniu obszernego wachlarza usług certyfikacyjnych, z zarządzaniem lasem, przemysłem drzewnym oraz handlem drewnem. NEPCon jest organizacją typu non – profit zarejestrowaną w Danii. W skład firmy wchodzi 8 spółek, z siedzibami w Europie i Rosji. Działalność poszczególnych Spółek ściśle powiązana jest z misją naszej firmy. Całość zysków jest po raz kolejny inwestowana w innowacyjne inicjatywy rozwojowe, mające na celu wspomaganiu naszych celów. Wierzymy, że certyfikacja jest ważnym narzędziem do umożliwienia przykładnego wykorzystania lasów na świecie, z korzyścią dla społeczności lokalnych, pracowników leśnych i przyrody. Kontrole prowadzone przez Organizacja NEPCon dają możliwość naszym klientom w całym kraju maksymalne na rynku profity finansowe i marketingowe. Naszym partnerem w dziedzinie certyfikacji FSC jest amerykańska organizacja Rainforest Alliance. Na mocy kontraktu z Rainforest Alliance, zostaliśmy formalnymi reprezentantami Smartwood na obszarze Skandynawii, Europy i Rosji. Naszym Klientom proponujemy elitarny znak towarowy Rainforest Alliance CertifiedTM w opcji. Przy współpracy z Rainforest Alliance oferujemy podobnie usługi w zakresie weryfikacji legalności oraz projekty związane z emisją CO2. W obszarze certyfikacji PEFC CoC NEPCon świadczy usługi w oparciu o prywatną zgodę przyznaną przez DANAK. NEPCon Sp. z o.o. ma zgodę PCA na certyfikację systemów zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2008.

  Data dodania: 23 07 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Usługi certyfikacyjne - nowa strona:

Adres: