Aparatura, instrumenty i narzędzia medyczne

 • Osłony rtg Szczecin kmk.szczecin.pl

  Osłony rtg Szczecin kmk.szczecin.pl

  Firma KMK Inspektorzy Ochrony Radiologicznej z siedzibą w Szczecinie oferuje szereg usług w zakresie ochrony radiologicznej gabinetów weterynaryjnych oraz pracowni i gabinetów rentgenowskich. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz uruchomieniu pracowni. Przygotowujemy projekty ochrony radiologicznej i oferujemy obszerny wybór zabudowy ścian, sufitów i okien. Gwarantujemy nadzór nad wykonywaniem testów urządzeń RTG na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu
 • aparatysluchoweecho.pl

  aparatysluchoweecho.pl

  Firma Echo aparaty słuchowe w Kielcach poleca duży wybór aparatów słuchowych dla dzieci i dorosłych. Proponujemy Państwu aparaty słuchowe na każdą kieszeń, w ramach doradztwa uczymy ich obsługi oraz pielęgnacji. Nasza oferta obejmuje aparaty zauszne i wewnątrzuszne, wkładki, baterie i środki pielęgnacyjne. W sprzedaży mamy też piloty i artykuły wspomagające słyszenie. Zakres naszej działalności obejmuje też serwis, badanie słuchu. Zapewniamy ponadto bezpłatne badania audiometryczne przez cały rok! Zapraszamy do skorzystania z oferty i zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 10 2020 szczegóły wpisu
 • techmedica.eu

  techmedica.eu

  Jeżeli jesteś laryngologiem, prowadzisz swój gabinet bądź zarządzasz przychodnią, gdzie realizowana jest diagnostyka audiologiczna, chcesz, aby pacjenci cieszyli się dobrym słuchem, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Techmedica.eu z Krakowa. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą wysokiej jakości aparatury medycznej i narzędzi laryngologicznych. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, który umożliwi dokładne wykonywanie badań. W przypadku usterek technicznych przeprowadzamy czynności serwisowe w ramach gwarancji. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 02 09 2020 szczegóły wpisu
 • inoris.pl ustniki endoskopowe

  inoris.pl ustniki endoskopowe

  Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z okazałą ofertą firmy Inoris Medical. Jest to szwedzka firma założona w 1991 roku, zajmująca się produkcją i sprzedażą akcesoriów medycznych. Polski oddział firmy mieści się w Kowarach w województwie dolnośląskim. Wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona wieloma certyfikatami. Świadczymy również wszechstronne usługi związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych na bazie wcześniej sporządzonych pomiarów. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową

  Data dodania: 12 09 2019 szczegóły wpisu
 • www.endoelektronik.pl

  www.endoelektronik.pl

  W Brwinowie w województwie mazowieckim swoją siedzibę posiada firma Endoelekronik. Od 1991 roku zajmujemy się dystrybucją i leasingiem aparatury medycznej a także pomocą w udzieleniu finansowania, pożyczki lub kredytu na sprzęt. Współpracujemy z wiodącymi producentami endoskopów (Fujifilm, Wisap lub Medicom), szaf i myjek endoskopowych jak również akcesoriów. Posiadamy też systemy do diagnostyki i chirurgii małoinwazyjnej. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i gwarantujemy współpracę na najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 06 06 2019 szczegóły wpisu
 • www.auris.net.pl

  www.auris.net.pl

  Jedną z nielicznych firm, która posiada własną pracownię protetyki słuchu jest firma Auris, która oferuje najwyższej jakości aparaty słuchowe wielu, znanych marek. Możemy dzięki temu zaoferować Państwu wszechstronną obsługę w zakresie zakupu wybranego aparatu słuchowego czy też akcesoriów, ale także w trakcie ich eksploatacji. Posiadamy doświadczony i elastyczny personel zapewniający profesjonalną i bezpłatną opiekę przez okres pięciu lat. Realizujemy ponadto wnioski NFZ. Dbamy o polskich odbiorców i polecamy najnowsze rozwiązania technologiczne na rynku. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 16 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.seneko-med.pl badanie scyntygraficzne

  www.seneko-med.pl badanie scyntygraficzne

  Wole guzkowe, wole zamostkowe czy też wady rozwojowe gruczołu tarczycy to najczęstsze wskazania do wykonania scyntygrafii tarczycy, która umożliwia ocenić charakter zmian. Badania te wykonuje Przychodnia Medycyny Nuklearnej SENEKO w Krakowie z użyciem Jodu-131 oraz z pomiarem jodochwytności i obrazowaniem gruczołu w dniu następnym. Placówka wyspecjalizowała się w izotopowej diagnostyce i leczeniu chorób tarczycy, głównie łagodnych, nienowotworowych schorzeń, a procedury są przeprowadzane na podstawie skierowania w ramach umowy z NFZ. Obsługiwani są także pacjenci prywatni.

  Data dodania: 05 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.otis.com.pl

  www.otis.com.pl

  Firma OTIS PROTETYKA SŁUCHU JAKUB ZIÓŁEK w Szczecinie to producent indywidualnych ochronników słuchu na zamówienie. Zajmujemy się protetyką słuchu, dostarczając ochronniki słuchu ALPINE oraz ochronniki słuchu OTIS, a także uniwersalne zatyczki do uszu. Mamy w ofercie też ochronniki słuchu w wersji aktywnej-strzeleckiej, zarówno uniwersalne, jak i indywidualne oraz ochronniki słuchu dla dzieci. W ofercie posiadamy też aparaty słuchowe wszystkich najpopularniejszych marek. Świadczymy oprócz tego profesjonalne badania słuchu w ramach 10 punktów protetycznych. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 06 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.instytut-gluchoniemych.waw.pl Aparaty

  www.instytut-gluchoniemych.waw.pl Aparaty

  Aktywne wsparcie kształcące wczesnego rozwoju dziecka z wadą słuchu oraz w późniejszym okresie jego dorastania jest profilem działalności warszawskiego INSTYTUTU GŁUCHONIEMYCH im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie. To najstarsza w Polsce placówka szkolno-wychowawcza dla dzieci i młodzieży z wadą słuchu. Prócz pełnej edukacji - od przedszkola po Branżową Szkołę Zawodową/ZSZ - ośrodek zapewnia internat oraz rozwój dodatkowy w zakresie kursów zawodowych, warsztatów, kółek zainteresowań oraz harcerstwa. Oferujemy także wymianę międzynarodową. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 19 06 2018 szczegóły wpisu
 • www.plusultra.pl

  www.plusultra.pl

  Prezentujemy Państwu firmę PLUS ULTRA z Poznania. Trudnimy się dystrybucją instrumentów diagnostycznych firmy HEINE OPTOTECHNIK. Za naszą pomocą można zakupić takie produkty, jak dermatoskopy, stetoskopy, lampy stacjonarne, oftalmoskopy, ciśnieniomierze. Właścicielem naszej firmy jest doktor medycyny Tomasz Sioda. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się trwałym wykonaniem, a przy tym oferujemy je w przystępnej cenie. Trudnimy się też naprawami urządzeń HEINE, dysponujemy częściami zamiennymi do nich. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 10 08 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Aparatura, instrumenty i narzędzia medyczne - nowa strona:

Adres: