Ciąża i rodzicielstwo

 • Badania prenatalne

  Badania prenatalne

  Kobiety, które spodziewają się dziecka, mają różnego rodzaju obawy przed wizytą u ginekologa. Jednak obecnych czasach bardzo łatwo jest wykryć u nienarodzonych jeszcze dzieci różnego rodzaju schorzenia i dolegliwości. Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, iż można je leczyć nawet wtedy, gdy dziecko jeszcze się nie urodziło. Każda młoda mama powinna dokładnie się przebadać, skorzystać z różnych metod badania prenatalnego. To pomoże uchronić malucha przed groźnymi schorzeniami. Obecnie mamy do wyboru zarówno metody badań inwazyjnych, jak i też nieinwazyjnych. Oczywiście częściej stosowane są te drugie. Badania prenatalne to główny temat naszej strony. Koniecznie ją odwiedź.

  Data dodania: 05 03 2012 szczegóły wpisu
 • Sopelek - Aspirator do nosa - Odciągacz Kataru

  Sopelek - Aspirator do nosa - Odciągacz Kataru

  Jesteśmy producentem uznanej gamy rozwiązań o nazwie Sopelek. Proponujemy idealne rozwiązania do pozbywania się kataru, przeznaczone dla naszych pociech. Największymi zaletami naszych wyrobów są bezpieczeństwo oraz skuteczność użycia ich u najmłodszych. Systematyczne korzystanie z Sopelka minimalizuje ryzyko wielu schorzeń oraz poprawia samopoczucie. Fachowość naszej firmy została doceniona przez zadowolonych użytkowników laurem konsumenta. Jeśli starają się Państwo znaleźć informacje o tym jak dbać o nosek malucha to warto odwiedzić naszą stronę internetową. Troska o Państwa pociechy stała się dla motorem do tego był powstał nasz portal. Zamieszczamy na nim przydatne informacje, wskazówki dotyczące wyrobów do odciągania kataru. Kładziemy niebywały nacisk na pełne informacje pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Przejrzystość naszego portalu to nasz atut. Nasza firma to serwis internetowy, który powinni odwiedzić rodzice dbający o noski swoich pociech. Mogą znaleźć tutaj Państwo pożyteczne wskazówki i ciekawostki dotyczące asortymentu do odciągania kataru. Fachowe i kompetentne informacje to dla nas priorytet dzięki czemu będą Państwo wiedzieć nie tylko gdzie nabyć taki produkt, ale również go użytkować i myć. Zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu, ponieważ warto.

  Data dodania: 12 02 2012 szczegóły wpisu
 • Kliniki niepłodności

  Kliniki niepłodności

  Pierwsza faza leczenia męskiej niepłodności polega na badaniu spermy i określeniu jego postaci. Dopiero w kolejnej fazie jesteśmy wstanie mówić o używaniu określonych leków, powiększających płodność lub też zabiegi o charakterze laboratoryjnym. Warto zauważyć, że istotność na niepłodność ma nie tylko choroba genetyczna, ale też nabyte podyktowane fatalnym trybem życia (używki, alkohol, napięcie). Gravita to profesjonalna lecznica, koncentrująca się na leczeniu bezpłodności. Posiadamy wykwalifikowaną załogę fachowych lekarzy, którym możesz zawierzyć. Pośród oferowanych przez naszą klinikę zabiegów oferujemy zapłodnienie in vitro oraz zapłodnienie metodą inseminacji. Oprócz tego proponujemy takie posługi jak przetrzymywanie oraz badanie nasienia. Zapraszamy na firmową stronę.

  Data dodania: 05 02 2012 szczegóły wpisu
 • Wcześniaki

  Wcześniaki

  Wcześniaki to noworodki urodzone przed 37 tygodniem ciąży. Wcześniaki ważą zazwyczaj mniej niż 2500 g. Wcześniaki wymagają profesjonalnej opieki. Portal www.wczesniaki.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą poszukujących informacji z dziedziny usług medycznych. Serwis www.wczesniaki.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.wczesniaki.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
 • Poronienie

  Poronienie

  Poronienie jest bolesnym przeżyciem. Poronienie może być samoistne lub sztuczne. Poronienie, jak radzić sobie z problemem. Poronienie porady.Serwis www.poronienie.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.poronienie.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.poronienie.medserwis.pl bo zawiera wiele pożytecznych informacji.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
 • Test ciążowy

  Test ciążowy

  Test ciążowy jego działanie opiera się na wykazaniu obecności gonadotropiny kosmówkowej (HCG) - hormonu białkowego produkowanego przez rozwijający się trofoblast, obecnego we krwi i wydalanego z moczem ciężarnej.Mamy nadzieje, że portal www.testciazowy.medserwis.pl zaspokoi nawet wyrafinowane gusta. Informacje zawarte na stronie www.testciazowy.medserwis.pl są bardzo czytelnie uporządkowane. Wysoka jakość informacji na stronie www.testciazowy.medserwis.pl to był cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
 • Dni płodne

  Dni płodne

  Dni płodne, ciąża i antykoncepcja. Dni płodne i dni niepłodne. Dni płodne objawy. Dni płodne kalkulator i testy. Dni płodne forum.Portal www.dniplodne.medserwis.pl to informacja branżowa skierowana do użytkowników poszukujących informacji z dziedziny medycyny. Z pewnością nie zawiedziesz się na witrynie www.dniplodne.medserwis.pl bo jest dobrze przygotowana. Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.dniplodne.medserwis.pl bo zawiera wiele pożytecznych informacji.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
 • Szkoła rodzenia

  Szkoła rodzenia

  Szkoła rodzenia przygotowuje do porodu. Szkoła rodzenia pozwala poznać własne emocje. Szkoła rodzenia psychicznie zbliża przyszłych rodziców.Portal www.szkolarodzenia.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą poszukujących informacji z dziedziny usług medycznych. Serwis www.szkolarodzenia.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.szkolarodzenia.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
 • Karmienie piersią

  Karmienie piersią

  Karmienie piersią wytwarza więź między matką a dzieckiem. Karmienie piersią na żądanie. Lekarze zalecają wyłączne karmienie piersią przez pierwszych 6 miesięcy życia.Znajomi na pewno będą ci wdzięczni, jeśli przekażesz im informacje o serwisie www.karmieniepiersia.medserwis.pl. Serwis www.karmieniepiersia.medserwis.pl. ma dużo rzetelnych informacji z tej branży. Autorom www.karmieniepiersia.medserwis.pl udało się stworzyć bardzo czytelny serwis z ciekawymi informacjami.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
 • Konflikt serologiczny

  Konflikt serologiczny

  Konflikt serologiczny - gdy matka ma Rh-, ojciec Rh+ a dziecko dziedziczy RH+. Konflikt serologiczny rzadko doprowadza do komplikacji. Konflikt serologiczny dotyczy drugiej ciąży, dzisiaj możemy mu zapobiegać.Portal www.konfliktserologiczny.medserwis.pl to informacja branżowa skierowana do użytkowników poszukujących informacji z dziedziny medycyny. Z pewnością nie zawiedziesz się na witrynie www.konfliktserologiczny.medserwis.pl bo jest dobrze przygotowana. Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.konfliktserologiczny.medserwis.pl bo zawiera wiele pożytecznych informacji.

  Data dodania: 30 01 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: