Domy i Ośrodki Pomocy Społecznej

 • domsenioraharmonia.pl

  domsenioraharmonia.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Dom Seniora Harmonia, który znajduje się w Gdańsku. Świadczymy całodobową oraz kilkugodzinną opiekę nad starszymi osobami. Dysponujemy komfortowymi pokojami, kuchnią jak również salą do ćwiczeń. Zatrudniamy doświadczony i sympatyczny personel a oprócz tego lekarzy i rehabilitantów. Organizujemy ciekawe zajęcia, spacery, wycieczki i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy odpowiednie warunki dla osób starszych, indywidualne podejście do potrzeb każdego pensjonariusza jak i korzystne ceny usług. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji.

  Data dodania: 15 09 2018 szczegóły wpisu
 • Pod Brzozą

  Pod Brzozą

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Domu Opieki Pod Brzozą, znajdującego się w Dębe. Proponujemy szeroki zakres usług opiekuńczych na rzecz osób starszych. Na terenie domu opieki gwarantujemy całościową opiekę lekarską i pielęgniarską. Co więcej posiadamy w pełni wyposażony pokój kąpielowy, dopasowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie placówki każdy podopieczny może liczyć na pełne wyżywienie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pensjonariusze byli traktowani indywidualnie i z należytym szacunkiem. Więcej szczegółów na temat naszego ośrodka odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 03 2017 szczegóły wpisu
 • Dom opieki Edessa Rezydencja Seniora Opole

  Dom opieki Edessa Rezydencja Seniora Opole

  Dom opieki dla osób starszych w Ładzy pod Opolem. Rehabilitacja seniorów, opieka krótko i długoterminowa. Oferujemy pokoje 1, 2, 3 osobowe z tv oraz wifi

  Rezydencja Seniora „Edessa” jest wyjątkową, nowo wybudowaną placówką, oddaną do użytku w 2015 roku. Zaprojektowana bez jakichkolwiek barier architektonicznych i wyposażona w udogodnienia dla starszych osób, tak, by swobodnie korzystali ze wszystkich pomieszczeń w domu oraz na tarasach i w parku. W naszej Rezydencji zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę osobom w podeszłym wieku, stwarzając im w pełni kompleksowe i odpowiednie warunki bytowe i opiekuńcze. Każdy mieszkaniec placówki jest traktowany indywidualnie w zależności od jego stanu zdrowia i potrzeb. Staramy się, by nasi pensjonariusze odnaleźli się w nowym środowisku, odczuwając jednocześnie pewność siebie, swobodę i rodzinną atmosferę.

  Data dodania: 08 04 2016 szczegóły wpisu
 • Dom opieki Kaśmin

  Dom opieki Kaśmin

  Kaśmin to ośrodek, który łączy wiele funkcji i pomaga wielu osobom, To tutaj powstał Dom pomocy dla osób chorych psychicznie, cierpiących na Alzhaimera, ale również stacjonarne hospicjum, gdzie ludzie mogą w komfortowych warunkach, w okolicznościach pięknej przyrody przezywać swoje życie. Na pacjentów czeka tu troskliwa oraz fachowa pomoc i wsparcie. Pracownicy ośrodka chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Dla całego personelu tego ośrodka, pacjent jest najważniejszy.

  Data dodania: 27 08 2015 szczegóły wpisu
 • Dom Seniora Anna - Warszawa, woj. mazowieckie

  Dom Seniora Anna - Warszawa, woj. mazowieckie

  Dom Senior Anna to nowoczesna placówka opiekuńczo – rehabilitacyjna z przestronnymi i dobrze zaaranżowanymi dwu- lub trzyosobowymi pokojami. To także miejsce, gdzie wszyscy czują się jak jedna wielka rodzina. Wiemy, że najważniejsze jest życzliwe podejście do podopiecznych i zapewnienie rodzinnej atmosfery. Dbamy o integrację seniorów, dzięki organizowaniu imprez okolicznościowych i świątecznych spotkań.

  Data dodania: 09 06 2015 szczegóły wpisu
 • Domy Opieki Olimp

  Domy Opieki Olimp

  Oferta Domów Opieki Olimp jest skierowana do wszystkich osób starszych w tym także osób niepełnosprawnych, które szukają komfortowego miejsca w pewnym etapie swojego życia. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji miejsca zamieszkania dla osób starszych, ponieważ posiadamy kilka domów opieki na terenie Warszawy oraz innych miejscowości. Dysponujemy doświadczonym personelem pielęgniarskim oraz lekarskim co sprawia, że na miejscu możemy zapewnić naszym klientom wiele zabiegów czy badań. Zapraszamy po szczegóły informacji na stronie internetowej Domów Opieki Olimp.

  Data dodania: 29 05 2015 szczegóły wpisu
 • Dom starów w Łodzi

  Dom starów w Łodzi

  Z myślą o Państwa rodzicach czy dziadkach budowane są nadal nowe domy opieki w Łodzi. Wśród nich bardzo chcemy skierować Państwa uwagę na prywatny dom starców w Łodzi- FAMILIA. Na zauważenie zasługuje aktualnie to centrum wśród innych tego typu placówek stacjonarnych, prowadzonych w dziedzinie koncepcji projektowej: domy opieki Łódź, dlatego, iż cały personel podchodzi do wszystkich podopiecznych z sercem, życzliwością, należytym szacunkiem, zrozumieniem. Gwarantuje on 24 godziny na dobę profesjonalną opiekę i pielęgnację medyczną w dziedzinie interny. Bliskość szpitala imienia Jonschera zapewnia dość szybkie udzielenie ewentualnej wsparcia w ramach ratowania życia.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Dom opieki Seniora Zielone Wzgorze

  Dom opieki Seniora Zielone Wzgorze

  Dom opieki "Zielone Wzgórze" w Dąbrówce Wielkiej to wyjątkowo urokliwe i spokojne miejsce. W Domu Seniora Zielone Wzgórze są idealne warunki do rehabilitacji i rekonwalescencji osób starszych posiadamy wszechstronnie wykwalifikowany personel zapraszamy.
  Oferujemy:pokoje 1 i 2 - osobowe z łazienkami
  5 posiłków dziennie.
  Salon gościnny z kominkiem.
  Opiekę duszpasterską.
  Ułatwienia;
  trakty komunikacyjne
  podjazdy, uchwyty, winda, wymiarowe drzwi

  Data dodania: 13 09 2012 szczegóły wpisu
 • DOM OPIEKI MAZOWIECKIE Magnolia

  DOM OPIEKI MAZOWIECKIE Magnolia

  Nasz pensjonat to uroczy dom w pełnej spokoju i cichej okolicy. Otacza go bogaty w roślinność ogród,który wiosną i latem tętni zielenią sprzyjając odpoczynkowi i relaksującym spacerom. Nasz placówka specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku,ograniczonej sprawności fizycznej, bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym, i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego, profesjonalnej pielęgnacji i rehabilitacji. Pensjonariuszy zapraszamy na pobyt stały lub, w zależności od potrzeb, krótkoterminowy, obejmujący rekonwalescencję poszpitalną, czy tez stanowiący zastępczą opiekę na czas wyjazdu opiekunów. Pensjonat nasz oprócz pomieszczeń ogólnego przeznaczenia takich jak pokój dzienny z TV, jadalnia gabinet zabiegowy oraz tarasy oferuje pensjonariuszom komfortowe 1,2,3-osobowe pokoje wyposażone w niskie, drewniane wygodne łóżka. Nasz pensjonat cechuje niepowtarzalna rodzinna atmosfera. Dla naszych pensjonariuszy nasz dom jest ich domem a personel w nim pracujący ich rodziną. Z tego też powodu personel dobierany jest bardzo starannie, spośród ludzi, życzliwych o wysokich kwalifikacjach co gwarantuje najlepsza opiekę. O pensjonariuszy całodobowo dbają pielęgniarki z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w placówkach opieki lub aktywnie pracujące w szpitalach na oddziałach wewnętrznych. Wizyty lekarz internisty odbywają się trzy razy w tygodniu, lekarza psychiatry raz w tygodniu, natomiast lekarze specjaliści przyjeżdżają na konsultacje w zależności od potrzeb. Codzienna pomoc pensjonariuszom obejmuje zabiegi pielęgnacyjne: mycie, kąpanie, ubieranie, pomoc w toalecie, dozowanie lekarstw, prześcielanie łóżek, zapobieganie powstawaniu odleżyn, odparzeń, oraz pomocy przy spożywaniu posiłków. Oferowane są także szczególne formy pielęgnacji, uwzględniające indywidualne schorzenia lub niepełnosprawność podopiecznych. Zapewniamy też rehabilitacje fizyczną, ćwiczenia usprawniające, masaże i terapie. Ważną docenianą przez pensjonariuszy zaletą naszego domu jest oferowana w nim kuchnia. Posiłki z reguły dietetyczne przygotowują doskonałe kucharki. Smaczne domowe posiłki podawane pięć razy dziennie, komponowane są ze szczególną starannością i urozmaiceniem. Bogate we wszystkie potrzebne składniki odżywcze, uwzględniają dodatkowo indywidualne preferencje podopiecznych. Dokładnie wiemy, co znaczy opieka nad ludźmi starszymi, osobami, które mają trudności z wykonywaniem najprostszych codziennych czynności. Jak trudno w dzisiejszych zagonionym świecie znaleźć czas i siły by zapewnić im właściwą opiekę. Dlatego stworzyliśmy przyjazny dom w którym nasi podopieczni, czuli by się bezpiecznie, a my mogli byśmy służyć im swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocą. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba mieszkająca w naszym domu czuła się swobodnie i komfortowo. Pragniemy zastąpić naszym podopiecznym dom rodzinny.

  Data dodania: 27 08 2011 szczegóły wpisu
 • Opieka nad starszymi Warszawa

  Opieka nad starszymi Warszawa

  W House Domowa Opieka wychodzimy na przeciw potrzeb osób starszych wymagających częściowej, bądź stałej opieki. Nasz wysoce wykwalifikowany personel przygotowany jest do pracy z osobami starszymi, przewlekle chorymi, wymagającymi stałej opieki rehabilitacyjnej, pielęgniarskiej oraz lekarskiej. Udzielamy wsparcia przy projektowaniu zmian w domu w celu zapewnienia komfortu osobom starszym i chorym. Świadczymy również szereg usług codziennej potrzeby, takich jak m.in. dostawa posiłków według zaleceń lekarskich, całodobowe monitorowanie EKG w domu podopiecznego, porady psychologiczne. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 12 04 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Domy i Ośrodki Pomocy Społecznej - nowa strona:

Adres: