Domy i Ośrodki Pomocy Społecznej

 • domopieki-promyk.pl

  domopieki-promyk.pl

  Dom Opieki Promyk w Halinowie to profesjonalna opieka nad osobami dotkniętymi miażdżycą, demencją i chorobą Alzheimera. Jesteśmy NZPO i zapewniamy pełen zakres opieki poszpitalnej, pooperacyjnej, paliatywnej, rehabilitacyjnej. Wykwalifikowana kadra gwarantuje fachową opiekę medyczną, opiekę asystentów osób niepełnosprawnych, a także zajęcia terapeutyczne i zabiegi rehabilitacyjne. Proponujemy pobyty stałe, czasowe, dzienne oraz pełne wyżywienie dobrane do potrzeb dietetycznych. Więcej informacji nt. naszej działalności prezentujemy na stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 11 2020 szczegóły wpisu
 • domopiekiseniora.com

  domopiekiseniora.com

  Dom Seniora Jutrzenka w Nowym Dworze Mazowieckim to zaciszne miejsce dla osób starszych, które zapraszamy na pobyty długo- i krótkoterminowe (np. w czasie wyjazdu osób bliskich). Zapewniamy przytulne i funkcjonalne pokoje oraz piękny, rozległy ogród z wieloma miejscami do wypoczynku. Nasz dom prowadzimy od prawie 20 lat, dzięki czemu jesteśmy profesjonalnie przygotowani zarówno do sprawowanej opieki, jak i całodobowych usług pielęgniarskich, jakie zapewniamy pensjonariuszom. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 18 09 2020 szczegóły wpisu
 • domsenioraharmonia.pl

  domsenioraharmonia.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Dom Seniora Harmonia, który znajduje się w Gdańsku. Świadczymy całodobową oraz kilkugodzinną opiekę nad starszymi osobami. Dysponujemy komfortowymi pokojami, kuchnią jak również salą do ćwiczeń. Zatrudniamy doświadczony i sympatyczny personel a oprócz tego lekarzy i rehabilitantów. Organizujemy ciekawe zajęcia, spacery, wycieczki i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy odpowiednie warunki dla osób starszych, indywidualne podejście do potrzeb każdego pensjonariusza jak i korzystne ceny usług. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji.

  Data dodania: 15 09 2018 szczegóły wpisu
 • Pod Brzozą

  Pod Brzozą

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Domu Opieki Pod Brzozą, znajdującego się w Dębe. Proponujemy szeroki zakres usług opiekuńczych na rzecz osób starszych. Na terenie domu opieki gwarantujemy całościową opiekę lekarską i pielęgniarską. Co więcej posiadamy w pełni wyposażony pokój kąpielowy, dopasowany dla osób niepełnosprawnych. Na terenie placówki każdy podopieczny może liczyć na pełne wyżywienie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pensjonariusze byli traktowani indywidualnie i z należytym szacunkiem. Więcej szczegółów na temat naszego ośrodka odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 03 2017 szczegóły wpisu
 • Dom opieki Edessa Rezydencja Seniora Opole

  Dom opieki Edessa Rezydencja Seniora Opole

  Dom opieki dla osób starszych w Ładzy pod Opolem. Rehabilitacja seniorów, opieka krótko i długoterminowa. Oferujemy pokoje 1, 2, 3 osobowe z tv oraz wifi

  Rezydencja Seniora „Edessa” jest wyjątkową, nowo wybudowaną placówką, oddaną do użytku w 2015 roku. Zaprojektowana bez jakichkolwiek barier architektonicznych i wyposażona w udogodnienia dla starszych osób, tak, by swobodnie korzystali ze wszystkich pomieszczeń w domu oraz na tarasach i w parku. W naszej Rezydencji zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę osobom w podeszłym wieku, stwarzając im w pełni kompleksowe i odpowiednie warunki bytowe i opiekuńcze. Każdy mieszkaniec placówki jest traktowany indywidualnie w zależności od jego stanu zdrowia i potrzeb. Staramy się, by nasi pensjonariusze odnaleźli się w nowym środowisku, odczuwając jednocześnie pewność siebie, swobodę i rodzinną atmosferę.

  Data dodania: 08 04 2016 szczegóły wpisu
 • Dom opieki Kaśmin

  Dom opieki Kaśmin

  Kaśmin to ośrodek, który łączy wiele funkcji i pomaga wielu osobom, To tutaj powstał Dom pomocy dla osób chorych psychicznie, cierpiących na Alzhaimera, ale również stacjonarne hospicjum, gdzie ludzie mogą w komfortowych warunkach, w okolicznościach pięknej przyrody przezywać swoje życie. Na pacjentów czeka tu troskliwa oraz fachowa pomoc i wsparcie. Pracownicy ośrodka chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Dla całego personelu tego ośrodka, pacjent jest najważniejszy.

  Data dodania: 27 08 2015 szczegóły wpisu
 • Dom Seniora Anna - Warszawa, woj. mazowieckie

  Dom Seniora Anna - Warszawa, woj. mazowieckie

  Dom Senior Anna to nowoczesna placówka opiekuńczo – rehabilitacyjna z przestronnymi i dobrze zaaranżowanymi dwu- lub trzyosobowymi pokojami. To także miejsce, gdzie wszyscy czują się jak jedna wielka rodzina. Wiemy, że najważniejsze jest życzliwe podejście do podopiecznych i zapewnienie rodzinnej atmosfery. Dbamy o integrację seniorów, dzięki organizowaniu imprez okolicznościowych i świątecznych spotkań.

  Data dodania: 09 06 2015 szczegóły wpisu
 • Domy Opieki Olimp

  Domy Opieki Olimp

  Oferta Domów Opieki Olimp jest skierowana do wszystkich osób starszych w tym także osób niepełnosprawnych, które szukają komfortowego miejsca w pewnym etapie swojego życia. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji miejsca zamieszkania dla osób starszych, ponieważ posiadamy kilka domów opieki na terenie Warszawy oraz innych miejscowości. Dysponujemy doświadczonym personelem pielęgniarskim oraz lekarskim co sprawia, że na miejscu możemy zapewnić naszym klientom wiele zabiegów czy badań. Zapraszamy po szczegóły informacji na stronie internetowej Domów Opieki Olimp.

  Data dodania: 29 05 2015 szczegóły wpisu
 • Dom starów w Łodzi

  Dom starów w Łodzi

  Z myślą o Państwa rodzicach czy dziadkach budowane są nadal nowe domy opieki w Łodzi. Wśród nich bardzo chcemy skierować Państwa uwagę na prywatny dom starców w Łodzi- FAMILIA. Na zauważenie zasługuje aktualnie to centrum wśród innych tego typu placówek stacjonarnych, prowadzonych w dziedzinie koncepcji projektowej: domy opieki Łódź, dlatego, iż cały personel podchodzi do wszystkich podopiecznych z sercem, życzliwością, należytym szacunkiem, zrozumieniem. Gwarantuje on 24 godziny na dobę profesjonalną opiekę i pielęgnację medyczną w dziedzinie interny. Bliskość szpitala imienia Jonschera zapewnia dość szybkie udzielenie ewentualnej wsparcia w ramach ratowania życia.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Dom opieki Seniora Zielone Wzgorze

  Dom opieki Seniora Zielone Wzgorze

  Dom opieki "Zielone Wzgórze" w Dąbrówce Wielkiej to wyjątkowo urokliwe i spokojne miejsce. W Domu Seniora Zielone Wzgórze są idealne warunki do rehabilitacji i rekonwalescencji osób starszych posiadamy wszechstronnie wykwalifikowany personel zapraszamy.
  Oferujemy:pokoje 1 i 2 - osobowe z łazienkami
  5 posiłków dziennie.
  Salon gościnny z kominkiem.
  Opiekę duszpasterską.
  Ułatwienia;
  trakty komunikacyjne
  podjazdy, uchwyty, winda, wymiarowe drzwi

  Data dodania: 13 09 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Domy i Ośrodki Pomocy Społecznej - nowa strona:

Adres: