Instytuty medyczne, szpitale i kliniki

 • Klinika medyczna warszawa - wolaclinic.pl

  Klinika medyczna warszawa - wolaclinic.pl

  Wola Clinic to nowoczesna klinika medyczna w Warszawie, która dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pacjentów. W naszym centrum medycznym, zlokalizowanym na Woli, znajdziesz szeroki wachlarz usług i specjalistów, którzy z pasją pomagają każdemu potrzebującemu. Wolaclinic.pl to miejsce, gdzie uśmiech pacjenta jest naszą największą nagrodą. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, jakie zabiegi oferujemy, a następnie umów się na wizytę, aby przekonać się o profesjonalizmie naszej kliniki medycznej.

  Data dodania: 01 05 2023 szczegóły wpisu
 • Operacje Żylaków Częstochowa - suliga.com.pl

  Operacje Żylaków Częstochowa - suliga.com.pl

  Wszechstronny zakres zabiegów medycznych oraz specjalistyczne usługi ambulatoryjne jak i szpitalne oferuje Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie. Zapraszamy do skorzystania z porad lekarzy specjalistów oraz konsultacji i zabiegów wraz z biegłą opieką lekarską i pielęgniarską. Oferujemy konsultacje specjalistyczne i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, otolaryngologii, chirurgii ogólnej, onkologicznej, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Zachęcamy do skorzystania z usług i do kontaktu.

  Data dodania: 11 02 2022 szczegóły wpisu
 • Badania nasienia Kraków - epimedium.com.pl

  Badania nasienia Kraków - epimedium.com.pl

  Wiele par bezskuteczni stara się o dziecko. Nie każdy wie, że znalezienie przyczyny niepłodności daje duże szanse na jej wyleczenie. Dlatego warto jest zgłosić się po fachową pomoc, którą zapewnia nasza klinika niepłodności w Krakowie. Oferujemy skuteczne i profesjonalne leczenie niepłodności, poparte specjalistycznymi badaniami. Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, ginekologów i biologów.

  Data dodania: 27 10 2021 szczegóły wpisu
 • ellmed.pl implantologia Poznań

  ellmed.pl implantologia Poznań

  Centrum Stomatologiczne Ellmed w Kórniku zaprasza do korzystania ze swoich usług. Proponujemy kompleksowe leczenie w zakresie endodoncji, implantologii, protetyki, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii estetycznej. Posiadamy wysokiej klasy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a podczas leczenia korzystamy z innowacyjnych technologii oraz najlepszych materiałów. Naszym niewątpliwym atutem jest zgranie naszego zespołu, które przekłada się na zadowolenie naszych pacjentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.hipokratescmp.pl centrum medycyny

  www.hipokratescmp.pl centrum medycyny

  W medycynie pracy oraz w badaniach sprawności psychomotorycznej wymaganej przy wykonywaniu zawodów specjalizuje się Centrum Medycyny Pracy „Hipokrates” Sp z o.o. w Tychach. Oferujemy m. in. badania lekarskie okresowe, wstępne i kontrolne, badania wysokościowe, psychotechniczne dla kierowców oraz dla operatorów sprzętu. Świadczymy też badania słuchu, płuc i pola widzenia oraz podstawowe badania diagnostyczne, tj. EKG spoczynkowe i wysiłkowe, badania laboratoryjne i szczepienia ochronne. Zapraszamy ponadto na konsultacje do okulisty, laryngologa, neurologa.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Gabinet ginekologii i położnictwa w Lublinie

  Gabinet ginekologii i położnictwa w Lublinie

  Gabinet Ginekologiczno-Położniczy znajdujący się na ulicy Chopina 17 w Lublinie oferuje szereg specjalistycznych badań i usług z zakresu ginekologii. Kadrę lekarską tworzą wieloletni praktycy prof. dr hab. Anna Kwaśniewska oraz dr hab. n. med Wojciech Kwaśniewski. Specjalizują się w prowadzeniu ciąży, leczeniu wielu schorzeń i przypadłości, a nawet w medycynie estetycznej. Kobiety mogą wykonać tu również różne badania profilaktyczne wraz z niezbędną konsultacją lekarską. Badania przeprowadzane są na nowoczesnych aparatach, które pozwalają uzyskać bardziej szczegółowe wyniki. Dzięki temu wykrycie groźnej choroby lub innego schorzenia jest szybsze i łatwiejsze.

  Data dodania: 12 11 2019 szczegóły wpisu
 • Wita-Gen - Klinika Witaminowa

  Wita-Gen - Klinika Witaminowa

  W Klinice WITA-GEN oferujemy kroplówki witaminowe dzięki którym odzyskasz witalność i wzmocnisz Swój organizm.
  Kroplówka jest najlepszą formą suplementacji - 100% podanych substancji trafia do krwiobiegu i działa w naszym organizmie, uzupełniając niedobory.

  Podawanie witamin we wlewach dożylnych pozwala na szybką i bezpośrednią absorpcję substancji odżywczych bezpośrednio do naszego krwioobiegu.
  Efekty będą zauważalne już pierwszego dnia. Przede wszystkim będzie to lepsze samopoczucie, dzięki podaniu witamin we wlewach dożylnych wchłanianie jest natychmiastowe, efektem będzie również stopniowe wyeliminowanie zmian chorobowych, występujących przed terapią, wzmocnienie odporności.

  Zapraszamy do kontaktu:
  tel: 884 734 734
  e-mail: witagenkroplowki@gmail.com

  Data dodania: 22 09 2019 szczegóły wpisu
 • Medycyna sportowa

  Medycyna sportowa

  Nowoczesne centrum medyczne Orto Optymist istnieje w Lublinie od 2011 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w medycynie sportowej, ortopedii oraz rehabilitacje, ale na terenie ośrodka znajdują się również wysokiej klasy gabinety dentystyczne i ortodoncyjne.

  W Orto Optymist nacisk kładziony jest na interdyscyplinarność leczenia, profilaktykę i ochronę zdrowia oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Lekarze i inni pracownicy medyczni z zaangażowaniem zajmują się każdym z pacjentów, dobierając stosowne metody diagnostyki i leczenia.

  Orto Optymist to również placówka medyczna, która możne poszczycić się wysokim rozwojem w kategoriach sprzętu i kompetencji personelu. Pracownicy często odbywają dodatkowe szkolenia i kursy, poszerzając swoją wiedzę, a zarząd regularnie wyposaża ośrodek w najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki i leczenia.

  Data dodania: 23 08 2019 szczegóły wpisu
 • Specjalistyczna Klinika Okulistyczna Optegra

  Specjalistyczna Klinika Okulistyczna Optegra

  Specjalistyczna Klinika Okulistyczna Optegra oferuje profesjonalną opiekę medyczną z zakresu optyki. W ofercie kliniki znajdują się różnorodne zabiegi(usunięcie zaćmy, laserowa korekcja wzroku, okuloplastyka i wiele innych) wykonywane przez doświadczonych i wyspecjalizowanych lekarzy. Specjaliści korzystają z nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy, poprawiającego jakość widzenia. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 20 08 2019 szczegóły wpisu
 • Specjalistyczne Centrum Korekcji Wzroku - Vidium Medica

  Specjalistyczne Centrum Korekcji Wzroku - Vidium Medica

  Obecnie jedynym skutecznym sposobem leczenia zaćmy jest wykonanie zabiegu chirurgicznego, nazywanego potocznie operacją zaćmy. Polega on na wszczepieniu do naturalnej soczewki oka specjalnego implantu. Wykonywaniem takich zabiegów zajmują się wykwalifikowane kliniki okulistyczne, wśród których warto wymienić przede wszystkim Vidiummedica.pl. Ośrodek funkcjonuje obecnie w Krakowie oraz w Warszawie.

  Data dodania: 20 08 2019 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Instytuty medyczne, szpitale i kliniki - nowa strona:

Adres: