Instytuty medyczne, szpitale i kliniki

 • www.inmedin.pl

  www.inmedin.pl

  Instytut medycyny interwencyjnej w Warszawie to gwarancja wszechstronnego leczenie w procesie odszkodowawczym. Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia lub nie masz możliwości roszczenia i jesteś zdecydowany pokryć koszty z własnej kieszeni, zapewnimy Ci wszechstronne wsparcie i dostęp do wysokiej jakości usług medycznych na bardzo korzystnych warunkach. Współpracujemy z Kancelarią Prawniczo-Brokerską Adversum i korzystamy z optymalnych modeli finansowania. Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2019 szczegóły wpisu
 • kortklinika.pl

  kortklinika.pl

  Elita polskiej chirurgii, najlepsi specjaliści ortopedii i traumatologii, ponad 500 zabiegów endoprotezoplastyki stawów rocznie, nowoczesne metody leczenia i wyszkolony personel pielęgniarski to tylko niektóre atuty Ośrodka KORT KLINIKA w Korfantowie, który wyspecjalizowała się w kompleksowym leczeniu schorzeń urazów narządu ruchu. Rozbudowana struktura placówki, wysoki standard opieki oraz nowoczesne i zaawansowane zaplecze techniczne pozwala realizować profesjonalną opieką medyczną. Pacjenci ponadto mają możliwość doboru posiłków, w tym posiłków wegetariańskich. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • Centrum Medyczne 311 - Medycyna Sportowa Zabrze

  Centrum Medyczne 311 - Medycyna Sportowa Zabrze

  Centrum Medyczne 311 w Zabrzu powstało z inicjatywy Krzysztofa Onaczyszyn - ortopedy, który pragnął stworzyć miejsce przyjazne dla pacjenta. Zaczynaliśmy w 2017 roku z jednym gabinetem ortopedyczny, obecnie przyjmują u nas również lekarze innych specjalizacji:

  - chirurg

  - dermatolog

  - endokrynolog

  - laryngolog

  - lek. medycyny sportowej (medycyna sportowa obejmuje konsultacje treningowe, leczenie kontuzji, rehabilitacje)

  Staramy się rozbudowywać ofertę świadczonych usług medycznych tak aby dostosować się do rosnących potrzeb pacjentów. Nasze działania opieramy na empatii i staramy się aby każda wizyta odbywała się w przyjacielskiej atmosferze a badania czy zabiegi były przede wszystkim bezbolesne. Z uwagi na to, że CM311 jest stosunkowo młodą placówką dysponujemy najnowszym sprzętem diagnostycznym umożliwiającym wykonania dokładnych badań USG, biopsji cienkoigłowej czy też artroskopii. Wykonujemy również wspierające odporność organizmu kroplówki witaminowe.

  Obszar naszych działań poszerzyliśmy również o medycynę estetyczną oferując między innymi:

  - zabiegi z osoczem bogatopłytkowym

  - laseroterapia VarilLite

  - laserowe depilacje

  Data dodania: 17 07 2018 szczegóły wpisu
 • Sensorea - terapia manualna Lublin

  Sensorea - terapia manualna Lublin

  Stosujemy wiele metod terapeutycznych: trening uwagi słuchowej Tomatisa, For Brain, EEG BioFeedback, Integrację Bilateralną, INPP co daje nam możliwość zadbania o całościowy rozwój dziecka. Na rynku wyróżnia nas doświadczenie oraz sposób prowadzenia ćwiczeń (stosujemy elementy zabawy, dzięki czemu nasze terapie są dla dziecka mile spędzonym czasem). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Centrum Terapii Sensorea na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 06 2018 szczegóły wpisu
 • www.cmprzyparku.pl

  www.cmprzyparku.pl

  Mieszkasz na Ochocie i szukasz placówki medycznej, gdzie świadczenia realizowane są zarówno w ramach NFZ, jak i odpłatnie? Zapraszamy do Centrum Medycznego Przy Parku, gdzie możesz skorzystać ze świadczeń w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oraz porad ponad 9 specjalistów, w tym ginekologa, kardiologa, alergologa czy urologa. Gwarantujemy dostęp do szerokiej diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej, a naszą kadrę stanowią również radiolodzy. Zapewniamy brak kolejek i szybki dostęp do lekarza - zachęcamy do rejestracji wizyt!

  Data dodania: 22 06 2018 szczegóły wpisu
 • Usuwanie żylaków Warszawa

  Usuwanie żylaków Warszawa

  www.cetrumflebologii.pl zajmuje się leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej, wykonujemy zabiegi operacyjne jak i kompresoterapię. Leczymy żylaki, pajączki, owrzodzenia, zapewniamy wizytę i kontakt z wysokiej klasy specjalistami, którzy swoje doświadczenie zdobyli na międzynarodowych kursach. Zrób rezerwację już dziś i skorzystaj z wizyty w www.cetrumflebologii.pl Wyleczymy twoje żylaki, ciężkie nogi i problemy z jakimi borykasz się od lat. Zajrzyj na naszą stronę www.cetrumflebologii.pl i sprawdź ofertę.

  Data dodania: 22 11 2017 szczegóły wpisu
 • Klinika Medmix - przeszczep włosów

  Klinika Medmix - przeszczep włosów

  Klinika MD MEDMIX, to zespół profesjonalistów, którzy specjalizują się w chirurgii odtwórczej włosów. Zajmujemy się leczeniem wszelkich problemów związanych z włosami, wykonujemy między innymi przeszczep włosów. Jest to miejsce, w którym naszym priorytetem jest leczenie wypadania włosów. Skupiamy się na eliminacji łysienia zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. U panów wykonywana jest również mikropigmentacja włosów. Dużą uwagę przykładamy do diagnostyki problemu. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który w dużym stopniu ułatwia nam wykonywanie zabiegów. Specjaliści, którzy tworzą nasz zespół, nieustannie się doszkalają.

  Data dodania: 30 10 2017 szczegóły wpisu
 • ADAM SIPIŃSKI seksuolodzy Katowice

  ADAM SIPIŃSKI seksuolodzy Katowice

  Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą prywatnych gabinetów lekarskich dr n.med. Adama Sipińskiego, które mieszczą się w Krakowie i Katowicach. Ten doświadczony i wykwalifikowany lekarz zajmuje się ginekologią, położnictwem i seksuologią. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń wzwodu, leczeniem nerwic seksualnych, stanów zapalnych, okresu przekwitania jak również psychoterapią zaburzeń seksualnych i poradnictwem dla młodzieży i rodzin. Zapewnia profesjonalizm, miłą atmosferę oraz indywidualne podejście. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 28 09 2017 szczegóły wpisu
 • Klinika Optimum Warszawa, Żoliborz - optimum.pl

  Klinika Optimum Warszawa, Żoliborz - optimum.pl

  Klinika Optimum Warszawa/Żoliborz zaprasza na zabiegi z zakresu różnych dziedzin medycyny. W naszych gabinetach lekarskich spotkasz się z profesjonalistami z zakresu takich dziedzin jak: laryngologia, neurologia, onkologia i wielu innych specjalistycznych dziedzin. Nasza kadra pracownicza to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Nasza Klinika Optimum Warszawa/Żoliborz jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który pomaga nam w skutecznej diagnozie i leczeniu wszystkich chorób dotyczących przede wszystkim schorzeń głowy i szyi. Jeśli chcesz umówić się na wizytę do jednego z naszych specjalistów skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem przycisku znajdującego się na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz tradycyjne formy rejestracji, możesz oczywiście przyjść bezpośrednio do placówki Kliniki Optimum w Warszawie w dzielnicy Żoliborz. Nie będziesz musiał pół roku (a nawet dłużej) na wizytę u specjalisty. Nasze terminy są dużo krótsze niż w przypadku państwowej wizyty, a ceny są konkurencyjne. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług oferowanych przez Klinikę Optimum w Warszawie. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno - dbaj o nie.

  Data dodania: 17 07 2017 szczegóły wpisu
 • Zatokazdrowia.pl

  Zatokazdrowia.pl

  Gabinety lekarskie Zatoka Zdrowia, zlokalizowane w Gdyni, oferują pacjentom profesjonalną pomoc lekarską. Przygotowaliśmy wiele poradni specjalistycznych, co sprawia, że możemy zapewnić kompletną obsługę niemal dla wszystkich kontrahentów. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi medykami, co umożliwia zapewnienie doskonałej klasy oferowanych usług. Wyróżniają nas krótkie terminy oczekiwania na wizytę. Do leczenia wykorzystujemy nowoczesne terapie, które są bardzo skuteczne. Zachęcamy Państwa do rezerwowania wizyty.

  Data dodania: 04 05 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Instytuty medyczne, szpitale i kliniki - nowa strona:

Adres: