Medycyna niekonwencjonalna

 • Hipnoza regresyjna - hipnoterapeuci.pl

  Hipnoza regresyjna - hipnoterapeuci.pl

  Hipnoterapeuci.pl
  Hipnoterapia jedną z najskuteczniejszych metod pracy z podświadomością człowieka. Tak twierdzą eksperci z Hipnoterapeuci.pl, którzy oferują klientom usługi w zakresie hipnozy. Każdy hipnoterapeuta ma na koncie współpracę z uznanymi ośrodkami w tej dziedzinie i certyfikaty potwierdzające wiedzę. Za pośrednictwem portalu można znaleźć hipnotyzera w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu lub online.

  Data dodania: 24 09 2022 szczegóły wpisu
 • Terapia antynikotynowa Łódź - vitalmedic-biorezonans.pl

  Terapia antynikotynowa Łódź - vitalmedic-biorezonans.pl

  Skuteczne metody naturalne w zakresie medycyny niekonwencjonalnej proponuje Gabinet Biorezonansu Vitalmedic w Łodzi. Oferujemy biorezonans, informoterapię, lekarskie bański ogniowe, a dodatkowo wysokiej jakości ekstrakty roślinne. Opracowywane przez nas terapie są w pełni bezpieczne i bezinwazyjne, odpowiednie dla osób w każdym wieku. Ekstrakty roślinne, które proponujemy naszym pacjentom posiadają 100% substancji czynnych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie.

  Data dodania: 09 02 2022 szczegóły wpisu
 • Uzdrawianie na odległość - Wrocław

  Uzdrawianie na odległość - Wrocław

  Polecany, skuteczny fachowiec z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej a dokładnie UZDROWICIEL BIO-ENERGO-TERAPEUTA Mariusz Bryk.

  Pan Mariusz Bryk posiada DAR i MOC dzięki której potrafi wyleczyć osobę chorą lub z dolegliwościami. Ponadto Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w leczeniu energią wielu schorzeń takich jak:
  -Nowotwory tzw. rak
  -Depresje i stany lękowe.
  -Cukrzyca, insulino oporność.
  -Autyzm, padaczka
  -Problemy z kręgosłupem.
  -Demencja, Parkinson, Alzheimer
  -Zawał stany przed i po zawałowe.
  -Udar mózgu czy wylew.
  I wiele innych schorzeń czy dolegliwości.

  Pan Mariusz Bryk działając energią bezpośrednio czy na odległość dokładnie wie jak pomóc i co jest potrzebne by pacjent wrócił do zdrowia fizycznego i psychicznego.

  Podczas kuracji posiłkuję się
  terapiami naturalnymi np. koloroterapią, ziołami, refleksologią, właściwym doborem odżywiania.

  Dodatkowo oferuję oczyszczanie domów, mieszkań, firm z negatywnych energii.

  Oczyszcza relację między osobami i odcina negatywne podpięcia czy włókna.

  Po więcej informacji zaprasza na stronę www oraz do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 07 04 2021 szczegóły wpisu
 • Borelioza diagnostyka Borela

  Borelioza diagnostyka Borela

  Borelioza diagnostyka może być długotrwała - nie jest tak jednak w centrum Borela, które stosuję terapię Rife. Rife to metoda terapii generatorem plazmy - Royal Raymond Rife. Poznaj naturalne sposoby na wyleczenie boreliozy i pamiętaj, że borelioza diagnostyka jest niezwykle istotna w prawidłowym ukierunkowaniu leczenia. Terapia korzystająca z metody doktora. Rife'a to diagnostyka choroby jaką jest borelioza, koinfekcje w boreliozie, a także suplementy wspomagające, dieta i naturalne ziołolecznictwo.

  Data dodania: 28 10 2019 szczegóły wpisu
 • centrumleczeniaran.pl

  centrumleczeniaran.pl

  NZOZ Centrum Leczenia Ran w Warszawie to jedna z nielicznych placówek w Polsce, która oferuje całe wachlarz zabiegów dedykowanych metodzie ozonoterapii. Nasze leczenie zalicza się do metod niekonwencjonalnych i wykazuje pełną efektywność. Metoda jest alternatywną dla konwencjonalnego leczenia w przypadku, gdy to okaże się bezradne. Dysponujemy nowoczesnym aparatem do ozonoetrapii Ato3-Max. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, skierowanie nie jest wymagane - zapraszamy!

  Data dodania: 13 03 2019 szczegóły wpisu
 • Fohow

  Fohow

  Sklep internetowy Fohow Polska. Firma Fohow zajmuje się sprzedażą produktów medycyny chińskiej. W Fohow najważniejszym produktem jest kordiceps. Kordiceps to grzyb pozyskiwany w Tybecie i wykorzystywany przez firmę Fohow do produkcji preparatów prozdrowotnych. Najważnieszy nasz produkt to Fohow Oral Liquid. Ważnym naszym produktem są Perły Księżniczki i Sanbao Trzy Klejnoty. Zapraszamy serdecznie do zakupów w naszym sklepie Fohow.

  Data dodania: 15 12 2017 szczegóły wpisu
 • Uzdrawianie duchowe

  Uzdrawianie duchowe

  Pragniesz poznać samego siebie i odmienić prywatne życie? Doświadczony uzdrowiciel dzięki swoim umiejętnością pomoże wyszukać wyjście z każdej sytuacji. W celu rozwoju duchowego przeprowadzane są także szkolenia, gdzie właściwie każdy może poznać tajniki bioenergoterapii. Dla ludzi borykających się z życiowymi trudnościami i uzależnieniami egzorcysta Śląsk proponuje wyjątkowy program oczyszczający z negatywnej energii, by właściwie każdy mógł poczuć się komfortowo w swoim ciele. Uzdrowiciel Śląsk prowadzi zarówno konsultacje telefoniczne jak również osobiste spotkania, w współzależności od indywidualnej sytuacji każdego pacjenta. Wszystkie wizyty odbywają się z zachowaniem całkowitej dyskrecji. Zakres konsultacji obejmuje także jasnowidzenie i próbę ujrzenia przyszłości w pozytywnym wymiarze.

  Data dodania: 19 12 2014 szczegóły wpisu
 • Hipnoterapia Warszawa - Aleksandra Wasążnik

  Hipnoterapia Warszawa - Aleksandra Wasążnik

  Czasami nie umiemy sobie poradzić z czymś, z czym inni radzą sobie bez problemu. Chcemy zmienić swoje życie, ale nie udaje nam się to i przestajemy wierzyć, że to jest możliwe. Właśnie wtedy przydaje się pomoc z zewnątrz. Na szczęście Warszawa to miasto, które stwarza ogromne możliwości, wystarczy tylko w odpowiedniej chwili je dostrzec. Jedną z możliwości jest hipnoza, a konkretnie hipnoterapia, którą oferuje profesjonalny coach – Aleksandra Wasążnik. Oczywiście, jeżeli nie są Państwo zwolennikami czy samej hipnozy, czy nie wierzą w skuteczność hipnoterapii, zawsze pozostaje jeszcze możliwość skorzystania z oferty coachingu. W Warszawie znaleźć można wielu coachów, ale najlepszym spośród nich jest właśnie Aleksandra Wasążnik, o czym mogą się Państwo przekonać nie tylko odwiedzając stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą coachingową, ale również podczas szkoleń prowadzonych przez Aleksandrę Wasążnik, na które serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 12 2014 szczegóły wpisu
 • Qi-Med. Molenda M. rehabilitacja medyczna Katowice

  Qi-Med. Molenda M. rehabilitacja medyczna Katowice

  Z ogromną radością prezentujemy Państwu jednostkę Qi-med.com z siedzibą w Katowicach. Oferujemy Państwu usługi z zakresu medycyny chińskiej oraz fizjoterapii. Oferujemy Państwu: akupunkturę klasyczną, akupunkturę kosmetyczną, konsultację dietetyczną, konsultację ziołową, viofor JPS, terapię manualną plus osteopatię, nowoczesną fizjoterapię, mikrokinezyterapię, kinesiology taping a także masaż. Prowadzimy też darmowe zabiegi w ramach badań naukowych. Zapewniamy Państwu wyjątkowość oraz bardzo wysoką klasę prowadzonych przez nas usług. Zapewniamy ogromnie przyciągające i rywalizujące ceny. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2014 szczegóły wpisu
 • Ziołolecznictwo

  Ziołolecznictwo

  W Paramed leczą między innymi z takich dolegliwości, jak: zaburzenia nerwicowe, nadciśnienie, astma oskrzelowa, zaburzenia łaknienia, impotencja, nerwobóle, haluksy, trądzik, zaćma oraz wielu innych. Z pełna listą leczonych schorzeń można zapoznać się na stronie internetowej Paramed. Na stronie również są udostępnione wszelkie informacje dotyczące stosowanych w gabinecie technik medycyny wschodniej oraz naturalnej. Wśród metod leczenia między innymi są: akupunktura, akupresura, leczenie bańkami.

  Data dodania: 14 01 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Medycyna niekonwencjonalna - nowa strona:

Adres: