Opieka medyczna

 • Nasz Lekarz przychodnie medyczne

  Nasz Lekarz przychodnie medyczne

  Pacjentom oferujemy kompleksową opiekę medyczną - zarówno w POZ, jak i u specjalistów - dostępną przez umowy z NFZ, ubezpieczenia zdrowotne i prywatne opcje. Stałą opiekę nad 15 000 pacjentami zapewniają Lekarze Rodzinni w POZ. Zespół lekarzy i pielęgniarek, a także przyjazny personel medyczny, dbają o zdrowie naszych pacjentów. Dla zapewnienia najlepszej jakości usług, korzystamy z nowoczesnych i wysokiej jakości pracowni diagnostycznych.

  Data dodania: 10 02 2023 szczegóły wpisu
 • Całodobowa opieka - opiekawrodzinie.pl

  Całodobowa opieka - opiekawrodzinie.pl

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej opieki domowej nad osobami starszymi z okolic Łodzi, Zgierza i Pabianic, zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy firma Pomost Opieka z Łodzi. Polecamy okresową opiekę na godziny, na dzień czy weekend, także na czas urlopu rodziny. Umożliwiamy nawet usługi całodobowe z opcją z zamieszkaniem. Oferujemy profesjonalną opiekę nad osobami w domu w różnym zakresie, a doświadczone opiekunki zagwarantują biegłe wsparcie w codziennych czynnościach, w towarzystwie oraz w opiece nad domem. Zapewniamy solidność, empatię i zaangażowanie. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 07 11 2022 szczegóły wpisu
 • Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

  Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

  Pod adresem Szybkarecepta.eu znajduje się internetowa przychodnia lekarska, która świadczy specjalistyczne usługi medyczne w formie telemedycyny. Kontakt z lekarzem odbywa się na drodze zdalnej, czyli przez internet. Pacjent może skorzystać ze wsparcia przy okazji różnych problemów zdrowotnych, uzyskując profesjonalną diagnostykę, zwolnienie lekarskie online czy receptę elektroniczną. Przychodnia internetowa kieruje swoją ofertę do osób, które nie mogą osobiście skorzystać z usług poradni. Konsultacje online odbywają się z różnymi specjalistami.

  Data dodania: 17 07 2021 szczegóły wpisu
 • fundacjameritum.com

  fundacjameritum.com

  Centrum Rozwoju Diagnozy i Terapii Meritum w Sosnowcu łączy Fundację Meritum i Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Meritum. W swojej działalności skupiamy się na wspomaganiu rozwoju dziecka. Oferujemy kompleksową opiekę, jaka obejmuje rehabilitację niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także dorosłych. Zapewniamy dostęp do nowatorskich metod terapeutycznych w leczeniu problemów neurologicznych dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy dodatkowo szkolenia dla nauczycieli w celu zdobycia wiedzy z zakresu rozwiązywania problemów wychowawczych. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • centrumpersona.pl

  centrumpersona.pl

  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Centrum Medycznego Persona. Nasza nowoczesna klinika znajduje się w Swarzędzu w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień dorosłych i dzieci. Proponujemy skuteczne i ciekawe metody terapii grupowej i indywidualnej a ponadto ciekawe zajęcia dodatkowe. W naszej placówce skorzystać można z pomocy wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie proponując pomoc dostosowaną do sytuacji i potrzeb. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 04 02 2020 szczegóły wpisu
 • Wlewy dożylne Wrocław - Wita-Gen

  Wlewy dożylne Wrocław - Wita-Gen

  Masz problemy z odpornością? W klinice witaminowej Wita-Gen kuracje są przeprowadzane przez najwyższej klasy specjalistów którzy dbają o twój komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze zabiegi cechuje wysoka skuteczność, może to potwierdzić wielu naszych zadowolonych pacjentów. Obowiązkowo odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z naszą bogata ofertą. Na pewno nie pożałujesz. W razie jakikolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

  Data dodania: 07 06 2018 szczegóły wpisu
 • Abonamenty medyczne - s7.healthcare

  Abonamenty medyczne - s7.healthcare

  Działamy na rynku prywatnej opieki medycznej, na którym możemy oferować profesjonalne oraz kompleksowe usługi medyczne dostępne w ramach szerokiego zakresu pakietów medycznych, które można indywidualnie dopasować zarówno do potrzeb osób prywatnych a także firm. Nasza oferta na stronie http://s7.healthcare pozwala wygodnie sprawdzić poszczególne usługi a także dopasować pakiety medyczne i zdalnie podpisać umowy abonamentowe.

  Data dodania: 12 10 2017 szczegóły wpisu
 • B SELUK badania profilaktyczne

  B SELUK badania profilaktyczne

  Gabinet lekarski specjalisty chorób wewnętrznych Barbary Seluk zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu medycyny ogólnej, medycyny pracy i chorób wewnętrznych. Naszym Pacjentom oferujemy badania diagnostyczne, możliwość wystawienia recepty bądź zwolnienia lekarskiego a także skierowania na specjalistyczne badanie. Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę, profesjonalne podejście do Pacjenta jak również najwyższy poziom usług. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

  Data dodania: 25 01 2017 szczegóły wpisu
 • Centrum Medyczne Ryska

  Centrum Medyczne Ryska

  Mieszkasz w Białymstoku i szukasz fachowej opieki medycznej ? Jeśli tak to doskonale się składa. Centrum Medyczne Ryska to placówka zatrudniająca świetnych specjalistów z wieloletnim stażem. CM Ryska zapewnia opiekę internistyczną i pediatryczną. W ramach umowy z NFZ pacjenci przychodni mogą również wykonać szereg badań USG: jamy brzusznej, piersi, układu moczowego, jąder a także tarczycy i wielu innych. Centrum Medyczne Ryska to gwarancja fachowej opieki i użycia nowoczesnego sprzętu. Ponadto zapewniamy bezinwazyjny pomiar bilirubiny u noworodków. Już dziś zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty na firmowej stronie www a także osobistego odwiedzenia placówki.

  Data dodania: 21 12 2016 szczegóły wpisu
 • Centrum Medyczne Łódź Szpital Św. Rodziny

  Centrum Medyczne Łódź Szpital Św. Rodziny

  Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny oferuje kontrahentom profesjonalne leczenie. Gwarantujemy doradztwo fachowców z licznych dziedzin medycyny. Kompletność proponowanych czynności jest naszym największym atutem. Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi medykami, którzy mają duże doświadczenie w branży. Dzięki temu możemy zagwarantować świetną jakość proponowanych usług. Szczegółowe informacje odnoszące się do przedstawionej oferty klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do aktywnej współpracy.

  Data dodania: 20 09 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Opieka medyczna - nowa strona:

Adres: