Pielęgniarstwo

 • www.opiekanadrodzicami.eu

  www.opiekanadrodzicami.eu

  W Warszawie swoją siedzibę ma firma ONKOMED działająca w branży medycznej już od 18 lat. Firma oferuje pomoc w opiece nad osobami starszymi lub chorymi zarówno w domu pacjenta jak też w szpitalu. W zakres świadczonych usług, oprócz fachowej opieki, wchodzi też nauka pielęgnacji chorego, podstawowych pomiarów oraz ćwiczeń a także ozonoterapia w leczeniu ran, odleżyn oraz infekcji. Zatrudniamy wykwalifikowany personel składający się z lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych a także rehabilitantów. Zapewniamy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 28 08 2019 szczegóły wpisu
 • Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR

  Praca dla pielęgniarek za granicą MedHR

  Szukasz pracy jako pielęgniarka? Jeśli tak to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Dzięki naszej pomocy każdy odnajdzie pracę jako pielęgniarka bądź pomoc medyczna w wielu różnych krajach do których można zaliczyć miedzy innymi Niemcy czy też Szwajcaria. Współpraca z nami to znakomity sposób na znalezienie idealnej pracy. Wszystkie oferty pracy, które proponujemy osobom chcącym z nami współpracować w pełni sprawdzone. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie w rekrutacji, pomoc i zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że warto zaznajomić się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 04 10 2016 szczegóły wpisu
 • Usługi pielęgniarskie - dojazd do pacjenta, Warszawa 24h na dobę

  Usługi pielęgniarskie - dojazd do pacjenta, Warszawa 24h na dobę

  Usługi pielęgniarskie w Warszawie i okolicach - 24h na dobę. Dojazd do pacjenta na terenie Warszawy i okolicach. W domu u pacjenta wykonuję następujące usługi pielęgniarskie: cewnikowanie, lewatywy, podłączanie kroplówek, EKG z interpretacją, pielęgnacja odleżyn, zdejmowanie szwów, zastrzyki, pobieranie krwi i inne zabiegi pielęgniarskie. Wszystkie usługi wykonuję z dbałością o komfort pacjenta i rodziny.

  Data dodania: 16 07 2014 szczegóły wpisu
 • Pielęgniarskie Centrum Opieki Długoterminowej

  Pielęgniarskie Centrum Opieki Długoterminowej

  Pielęgniarskie Centrum Opieki Długoterminowej - powstało aby świadczyć usługi dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz wszystkich pacjentów, którzy wymagają profesjonalnej opieki. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom pacjentów placówka oferuje szereg usług. Wykwalifikowany personel wykonuje świadczenia pielęgniarskie oraz pielęgnacyjno-opiekuńcze w miejscu zamieszkania osoby a także w nowo powstającym ośrodku.

  Data dodania: 11 01 2013 szczegóły wpisu
 • Pielęgniarka

  Pielęgniarka

  Jesteśmy firmą pielęgniarską oferującą jedne z najlepszych usług w Warszawie. Nasza działalność polega na świadczeniu usług pielęgniarskich w domu pacjenta, w atmosferze spokoju i w otoczeniu najbliższej rodziny. Oferta obejmuje między innymi badania analityczne, wszelkie rodzaje zastrzyków, zmianę opatrunków, zdejmowanie szwów oraz gipsów, a nawet godzinową bądź całodobową opiekę medyczną nad chorym na terenie całego kraju. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 02 2012 szczegóły wpisu

Pielęgniarstwo - nowa strona:

Adres: