Przychodnie lekarskie - ośrodki zdrowia

 • Poradnia Specjalistyczna Łęczna - Sgl.Lublin.pl

  Poradnia Specjalistyczna Łęczna - Sgl.Lublin.pl

  Wybierz SGL – miejsce, gdzie zdrowie pacjenta jest naszym priorytetem. Nasze prywatne specjalistyczne gabinety lekarskie w Lublinie i Łęcznej są wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne, które umożliwiają przeprowadzenie szerokiego zakresu badań, od standardowej analityki medycznej po zaawansowane badania audiologiczne i elektrokardiodiagnostyczne. Odwiedź stronę internetową Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich, by poznać pełną ofertę usług. Zapraszamy serdecznie już dziś!

  Data dodania: 09 09 2023 szczegóły wpisu
 • obdukcje warszawa - jjcapricorn.pl

  obdukcje warszawa - jjcapricorn.pl

  Badania z zakresu diagnostyki laboratoryjnej oraz konsultacje lekarskie oferuje Przychodnia J.J. Capricorn w Warszawie. Nasza placówko oferuje specjalistyczne usługi medyczne zarówno prywatnie, jak i w ramach umowy NFZ. Przeprowadzamy bdania diagnostyczne m.in. morfologię krwi, badania poziomu hormonów tarczycy, moczu oraz cytologię. Oferujemy ponadto usługi pielęgniarskie i lekarskie w zakresie takich specjalizacji, jak interna, ginekologia, kardiologia, okulistyka czy pediatria. Zapraszamy również na konsultacje z psychologiem. Wszystkie szczegóły przedstawiamy na stronie.

  Data dodania: 17 02 2023 szczegóły wpisu
 • NZOZ Rehmedicon

  NZOZ Rehmedicon

  Warszawskie Bielany to miejsce w którym znajduje się Rehmedicon przychodnia będąca na rynku od 2007 roku. Obecnie w przychodni przyjmują lekarze ortopedzi, folebolog, diabetolog, urolog, radiolog, fizjoterapeuci. W przychodni można wykonać badanie USG ogólne i ortopedyczne, badanie USG Doppler wykonywane są zabiegi hydrodekompresji, podanie leku dostawowo pod kontrolą USG, podania sterydu, kwasu hialuronowego, czynnika wzrostu. Leczenie otyłości również farmakologiczne, fizjoterapia, fala uderzeniowa w ortopedii i urologii.

  Data dodania: 02 09 2022 szczegóły wpisu
 • Opinie orzecznicze Gdynia - medycynakaczmarek.pl

  Opinie orzecznicze Gdynia - medycynakaczmarek.pl

  Gabinet Medycyny Pracy i Orzecznictwa Lekarskiego w Gdyni to szeroka oferta badań wstępnych dla pracowników, w tym także dla pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące. Oferta obejmuje badania okresowe, wystawianie świadectw dla marynarzy, orzeczeń dla kandydatów ubiegających się o pozwolenie na broń oraz obdukcje lekarskie. Wykonujemy także szczepienia osób wyjeżdżających do krajów tropikalnych. Swoją praktykę w ramach gabinetu zespół spełnia od przeszło 30 lat. Zapraszamy do skorzystania z oferty i zapraszamy do kontaktu pacjentów z województwa pomorskiego.

  Data dodania: 21 03 2022 szczegóły wpisu
 • Intermed - intermed.net.pl

  Intermed - intermed.net.pl

  Intermed jest placówką medyczną, która nieprzerwanie od 1989 roku zajmuje się diagnostyką, leczeniem, orzecznictwem oraz rehabilitacyjną. Na nasz zespół składają się najlepsi lekarze w Lublinie, którzy zapewniają najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Posiadamy ofertę finansowaną przez NFZ oraz tę w pełni komercyjną. Umożliwiamy rejestrację wizyt poprzez dedykowany naszej przychodni system online.

  Data dodania: 10 01 2022 szczegóły wpisu
 • Moja Recepta

  Moja Recepta

  Strona internetowa MojaRecepta.com.pl funkcjonuje jako poradnia lekarska online, za pośrednictwem której pacjenci mogą szybko nawiązać kontakt z lekarzem o wybranej specjalności. Ginekolog, internista czy pediatra online przeprowadzają kompleksowy wywiad online, na podstawie którego mogą ustalić przyczyny dolegliwości, ocenić ogólny stan zdrowia, wystawić skierowanie na badania czy nadzorować leczenie. W oparciu o dokonaną konsultację, lekarz jest również w stanie wystawić pacjentowi receptę elektroniczną. Dotyczy to np. środków antykoncepcji awaryjnej oraz hormonalnej.

  Data dodania: 06 11 2021 szczegóły wpisu
 • Implanty Łódź - ultimed.com.pl

  Implanty Łódź - ultimed.com.pl

  Na stronie internetowej ultimed.com.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat wyjątkowo rozbudowanego wachlarza usług świadczonego przez specjalistów z gabinetów lekarskich Ultimed z Łodzi. Nasi pracownicy to wykwalifikowani oraz doświadczeni stomatolodzy, endokrynolodzy, ginekolodzy, diabetycy, dietetycy i inni specjaliści. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z ich pomocy, już dzisiaj umów się na wizytę.

  Data dodania: 22 10 2021 szczegóły wpisu
 • przychodniajarocin.pl

  przychodniajarocin.pl

  Kompleksowe usługi medyczne świadczy MEDAN NZOZ w Jarocinie. W naszej przychodni wykonają Państwo szereg badań, w tym między innymi badania wstępne i okresowe dla pracowników. Gwarantujemy również dostęp do lekarzy wielu specjalizacji m.in. konsultacje okulistyczne, konsultacje neurologiczne, laryngologiczne i wiele innych. Zapraszamy na badania słuchu oraz pomiar cukru. Prowadzimy także badania dla kierowców i badania z zakresu medycyny pracy. Posiadamy specjalistycznym i nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy zagwarantować precyzyjną diagnostykę.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • cmc-center.pl

  cmc-center.pl

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę placówki Cracow Medical Center, która mieści się w Krakowie. Można tu skorzystać z porady doświadczonych lekarzy POZ, Medycyny Pracy a oprócz tego kardiologa, laryngologa, angiologa, ortopedy, stomatologa oraz rehabilitanta. Świadczymy także usługi pielęgniarskie i wykonujemy niezbędne badania diagnostyczne i laboratoryjne. Gwarantujemy profesjonalizm, sympatyczną atmosferę i krótkie terminy oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie można dowiedzieć się więcej o świadczonych usługach lub skontaktować z przychodnią.

  Data dodania: 27 09 2020 szczegóły wpisu
 • profimed.pl

  profimed.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu Przychodnię lekarską Profi-Med, zlokalizowaną w Goleniowie, na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Świadczymy usługi medyczne już od ponad 20 lat, w czasie których uzyskaliśmy duże doświadczenie. W przypadku problemów zdrowotnych zapraszamy do jednej z naszych poradni. W naszej placówce znajdą Państwo m.in. poradnię pulmonologiczną, laryngologiczną czy też poradnię neurochirurgii. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 09 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Przychodnie lekarskie - ośrodki zdrowia - nowa strona:

Adres: