Rzucanie palenia

 • www.palenie.com

  www.palenie.com

  We Wrocławiu znajduje się Centrum Medyczne BICOM. W naszej placówce skorzystać można z usług medycyny biorezonansowej stosowanej w leczeniu wielu schorzeń i uzależnień. Posiadamy nowoczesny sprzęt, przy pomocy którego wykonujemy bezinwazyjne i bezbolesne zabiegi. Proponujemy leczenie uzależnienia od nikotyny, testy alergiczne, odczulanie organizmu czy też leczenie schorzeń takich jak cukrzyca, bulimia, anoreksja bądź inne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta, bezstresową atmosferę jak i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
 • Klinika i Ośrodek Badań nad Nikotynizmem Free Forever

  Klinika i Ośrodek Badań nad Nikotynizmem Free Forever

  Klinika Free Forever jest odpowiedzią na potrzebę tysięcy Polaków, którzy nie mogą zerwać z nałogiem nikotynowym. Pomimo tego, że istnieje wiele sposobów walki z papierosami, to tylko nielicznym udaje się skutecznie przestać palić. Terapeuci Free Forever specjalizują się w prowadzeniu terapii metodą behawioralno-poznawczą, która powszechnie jest uważana za jedną z najskuteczniejszych form walki z uzależnieniem od nikotyny. O jej skuteczności świadczą sami terapeuci, którzy dzięki tej metodzie sami uwolnili się od papierosów. Obecnie swoje umiejętności i doświadczenia wykorzystują w pracy terapeutycznej pomagając tym, którzy dotychczas nie byli w stanie sami tego dokonać. Free Forever oferuje swoje usługi firmom, które zatrudniają większą grupę pracowników. Nałóg palenia papierosów bardzo łatwo rozprzestrzenia się w dużych grupach, dlatego zakłady pracy są pod tym względem szczególnie zagrożone. Liczne przerwy na papierosa niekorzystnie wpływają na wydajność pracownika, a w związku z tym całego przedsiębiorstwa. W takim wypadku Free Forever może poprowadzić terapię grupową, która daje większą skuteczność, niż terapia indywidualna.

  Data dodania: 26 01 2015 szczegóły wpisu
 • Rzuć palenie - Warszawa

  Rzuć palenie - Warszawa

  Nasza firma oferuje profesjonalną metodę, która pomaga w rzucaniu palenia. Jest to metoda zupełnie nieinwazyjna i bezpieczna dla organizmu. Metodą tą jest biorezonans, znany już od lat 70. Według danych statystycznych metoda ta daje duże efekty i ok. 90% skuteczności. Jeżeli szukają Państwo dobrego rozwiązania chcąć porzucić nałóg to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Na naszej stronie została dokładnie opisana stosowana przez nas metoda. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 05 2013 szczegóły wpisu
 • Biorezonans

  Biorezonans

  Chcesz, lecz nie wiesz jak rzucić palenie papierosów, gdzie mogą Ci pomóc i czy Tobie się to uda?. Wiedz, że rzucenie palenia wcale nie jest trudne, tylko potrzeba do tego odpowiedniej terapii. Poradnia Holis Katowice stosuje unikalny odwyk od papierosów zawierający biorezonans BRT antynikotynowy, detoks, homeopatię, trening. Wizyta trwa ok.40 minut. Nasze efekty w tej terapii wskazują, że rzucanie palenia papierosów jednorazowe biorezonansem nie tylko jest możliwe, lecz jest bardzo łatwe. Tel 791 992 328 Świadczymy usługi: biorezonans, rzucanie palenia, rzucanie palenia papierosów, jak rzucić palenie, jak rzucić palenie papierosów, odwyk od papierosów, rzucenie palenia, Zapraszamy także do oceny i poprawy stanu zdrowia poprzez zastosowanie medycyny naturalnej. Pomyśl, że aby rzucić palenie, lub polepszyć stan zdrowia to wcale nie jest daleko mimo, że mieszkasz w mieście: Chorzów,Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Czeladź, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Tychy, Bieruń,Ruda Śląska, Żory, Orzesze, Katowice, Oświęcim.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Jak rzucić palenie

  Jak rzucić palenie

  Czy myślisz, że palenie papierosów jest zbyt drogie i niszczy nie tylko Twoje zdrowie ale i finanse?. Nie wiesz jak rzucić palenie i gdzie mogą Ci pomóc?. Wiedz, że sposób rzucanie palenia katowice opracowany przez Poradnię Holis Katowice to odwyk palenia papierosowy uwalniający palaczy od uzależnienia składający się z: biorezonans, detoks, homeopatia, trening. Wizyta trwa ok.40 min. Nasza praktyka wskazuje, że rzucanie palenia jednorazowe jest możliwe i łatwe. Oferujemy usługi: rzucanie palenia, rzucanie palenia papierosów, jak rzucić palenie, jak rzucić palenie papierosów, odwyk palenia, odwyk papierosowy, biorezonans, rzucanie papierosów, rzucenie palenia, Tel 791 992 329 Pomyśl,że jeżeli palisz 1 paczkę dziennie to miesięcznie jest to ponad 300 zł pomijając niszczenie zdrowia i chociaż jesteś np. z miasta:Chorzów, Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Czeladź,Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Lędziny, Łaziska Górne, Tychy, Bieruń, Ruda Śląska, Mikołów, Pszczyna, Żory, Orzesze, Oświęcim, to pomimo dojazdu po wizycie zyskasz pieniądze i zdrowie.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Rzucanie palenia

  Rzucanie palenia

  Palenie papierosów jest to uzależnienie i chcąc rzucić palenie należy wziąć pod uwagę całość uzależnienia-psychiczną i fizyczną. Nałóg i uzależnienie jest tym samym-musisz wypić, zapalić, itp. Palacz też więc jest nałogowcem, osobą uzależnioną. Odczuwa tzw. głód fizyczny-obniżenie poziomu nikotyny w organizmie oraz potrzebę psychiczną-nawyki /odruchy / ruchowe, sytuacyjne. Dlatego też, niektórym pomagają substytuty papierosów / tabletki, / ponieważ, fizyka dostaje nikotynę a psychika bierze tabletkę. Pamiętaj jednak, że nadal jest to uzależnienie, lecz zmienia się tylko jego forma. Jeżeli uważasz, że jest to nieprawda to dlaczego np. alkoholicy po detoksie nadal piją? Fizycznie są odtruci. Przy rzucaniu palenia pomoże tylko sposób, który uwzględni psychofizykę uzależnienia. Poradnia Holis Katowice opracowała skuteczny i unikalny sposób rzucenia palenia-odwyk papierosowy palenia-uwzględniający całość psychofizyczną uzależnienia. Składa się z: biorezonans BRT/komputerowe rzucanie palenia/, detoks, homeopatia, trening. Wizyta trwa ok.45 minut. Nasi byli pacjenci uważają że, rzucanie palenia jednorazowe jest szybkie i łatwe. Polecamy usługi: rzucanie palenia, rzucanie palenia komputerowe, brt, odwyk papierosowy, jak rzucić palenie, odwyk palenia, rzucenie palenia, jak rzucić palenie papierosów, biorezonans, rzucanie palenia papierosów, odwyk nikotynowy, sposoby rzucenia palenia, dla mieszkańców: Chorzów Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Tychy, Mikołów, Zabrze, Lędziny, Katowice, Jaworzno, Jeżeli chcesz rzucić palenie służymy fachową pomocą.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Rzuć palenie

  Rzuć palenie

  Nie możesz sobie poradzić z rzuceniem palenia? Koniecznie zajrzyj do naszego serwisu, w którym opisujemy bardzo dokładnie pewną metodą na rzucenie palenia. W naszym serwisie możecie zyskać kontakt do naszej firmy oraz porozmawiać o swoim problemie. Liczymy, że z naszą pomocą bardzo szybko uda nam się wspólnie pozbawić was problemu palenia. Wasze zdrowie jest jednym z naszych priorytetów. Żyjcie zdrowo!

  Data dodania: 24 02 2011 szczegóły wpisu
 • Jak rzucić palenie - rzuć palenie razem z nami

  Jak rzucić palenie - rzuć palenie razem z nami

  Rzucanie palenia to palący problem dla większości palaczy. Na dobre rozstać z nałogiem udaje się zaledwie paru procentom rzucających. Wiec jak rzucić palenie? Z pomocą przychodzi portal nalogow.com. Do dyspozycji użytkowników zostały przygotowane specjalne moduły, których celem jest zwiększenie motywacji do wytrwania w postanowieniu rzucenia. Portal zawiera sekcje motywujące takie jak: licznik dni bez papierosa, licznik pieniędzy zaoszczędzonych dzięki rzuceniu, wskaźniki zdrowotne pokazujące jak na bieżąco poprawia się wydolność organizmu. W portalu można również znaleźć garść przydatnych informacji i wskazówek jak skutecznie rzucić. Użytkownicy mogą również wymieniać się doświadczeniami i pomysłami na wewnętrznym forum dla rzucających palenie. Portal zawiera również dział testów dla palaczy zawierająca tematyczne testy dot. stopnia uzależnień, szans i motywacji rzucających.

  Data dodania: 12 06 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rzucanie palenia - nowa strona:

Adres: