Strony o zdrowiu

 • Pessary Kostkowe - Pessary.pl

  Pessary Kostkowe - Pessary.pl

  Pessary.pl — Znajdź swój idealny pesar i więcej! Oferujemy pesary dr Arabin i pesary kostkowe, a także tampony Actiderma Pur na nietrzymanie moczu oraz tampony podtrzymujące macicę. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w nietrzymaniu moczu, czy podtrzymaniu macicy, nasza różnorodność pesarów spełni Twoje oczekiwania. Nie czekaj i przekonaj się sam już dzisiaj, co firma zapewnia! Zapraszamy!

  Data dodania: 26 08 2023 szczegóły wpisu
 • E-kamagra24h.pl

  E-kamagra24h.pl

  E-kamagra24h.pl to portal zawierający wiadomości na temat leku Kamagra, a także o zdrowiu, diecie czy medycynie. Dostępne teksty są napisane rzetelne i zrozumiale, bogate w fachową wiedzę na tematy, które dotyczą starszych jak i młodych mężczyzn. Jednym z zasadniczych poruszanych tutaj problemów jest męska potencja i dylematy z nią związane, które w mniejszym lub większym stopniu odbijają się na psychice. Lek, o którym mowa w artykułach jest środkiem ułatwiającym codzienne życie dojrzałych mężczyzn cierpiących na impotencję. Warto sprawdzić i poznać więcej informacji.

  Data dodania: 07 05 2020 szczegóły wpisu
 • Zdrowotny blog - zdrowiejnaturalnie.pl

  Zdrowotny blog - zdrowiejnaturalnie.pl

  Zastanawiasz się jakie właściwości zdrowotne ma kurkuma? Czy może interesuje Cię leczenie zespołu niespokojnych nóg? Zajrzyj na nasz blog o zdrowiu, na pewno odnajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Publikujemy wpisy na temat różnych chorób, diet, witamin a także zdrowej żywności. Staramy się regularnie publikować wpisy, które przybliżą naszym czytelnikom ważne kwestie związane ze zdrowiem. Zależy nam, by wpisy były zrozumiałe, toteż używamy prostego języka.

  Data dodania: 21 05 2019 szczegóły wpisu
 • Zaawansowany analizator składu ciała InBody770

  Zaawansowany analizator składu ciała InBody770

  InBody770 to zaawansowany analizator składu ciała. To urządzenie wykorzystywane przez gabinetu medycyny estetycznej, trenerów personalnych, kluby sportowe, dietetyków, fizjoterapeutów. Zastosowania w przyrządzie technologia gwarantuje precyzyjny, a nie przybliżony wynik, a przez co staje się realnym wsparciem terapeutycznym. Gwarantujemy interfejs w języku polskim, materiały szkoleniowe, wsparcie pozakupowe.

  Data dodania: 07 04 2019 szczegóły wpisu
 • Urządzenie wspomagające wypróżnianie GOKO - Naturalnie, na co dzień

  Urządzenie wspomagające wypróżnianie GOKO - Naturalnie, na co dzień

  GOKO to innowacyjny i nowy produkt dostępny na rynku. Rozwiązuje problemy dotykające nas każdego dnia. Wykonany z najlepszej jakości produktów, dostępny dla całej rodziny. Ale co to jest GOKO, to produkt który pomoże nam przyjąć najlepszą anatomiczną pozycje wypróżnia się. Rozwiązanie to naprawdę działa, pomaga w wyróżnianiu się i łagodzi dolegliwości z tym związane, sprawdź sam, i zostań jednym z pierwszych klientów. GOKO – naturalnie, na co dzień! Dla każdego!

  Data dodania: 09 03 2019 szczegóły wpisu
 • InBody120 - badanie zawartości białka w organiźmie

  InBody120 - badanie zawartości białka w organiźmie

  Analizator InBody120 to profesjonalna aparatura medyczna, która pozwala na badanie składu ciała, w tym między innymi na pomiar tkanki tłuszczowej. Sprzęt analizuje skład ciała na postawie rzeczywistego pomiaru – bez uwzględniania danych takich jak wiek, płeć czy budowa ciała, dzięki czemu daje tak dokładne wyniki. Sprzedaż analizatorów prowadzi firma Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej InBody120.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 12 2018 szczegóły wpisu
 • Lampy uv warmińsko-mazurskie - mk94.pl

  Lampy uv warmińsko-mazurskie - mk94.pl

  Woda to bez wątpienia nie bez kozery symbol życia, niejednokrotnie stosowany przez wielu artystów na przełomie dekad. Czym ona jest dla nas? Przede wszystkim niezbędnym do życia płynem, z której w głównej mierze sami jesteśmy zbudowani. Nie da się bez niej żyć, a co za tym idzie, jej jakość, którą spożywamy wpływa bezpośrednio na nasze zdrowie i komfort życia. W dzisiejszych czasach trudno nazwać czystym powietrze, a co dopiero wodę, jednak mimo wszystko dalej jest niezastąpiona. Nasza firma wyszła na przeciw idealistycznym pragnieniom społeczeństwa walcząc od prawie 20 lat o jej najwyższy standard. Nasza oferta zawiera między innymi, zgodnie z rejonem, badania wody warmińsko-mazurskie, serwis stacji uzdatniania Olsztyn, filtry do wody warmińsko-mazurskie oraz szereg innych prac, które przywrócą Państwu wiarę w nieskazitelnie czystą wodę. Jeżeli chcesz korzystać z ujęcia własnego, ale nie wiesz jak to zrobić, oczyścić wodę z bakterii, zmiękczyć ją czy przeprowadzić serwis urządzeń zgłoś się do nas i odkryj, że gwarancja satysfakcji klienta to nasz najważniejszy obowiązek.

  Data dodania: 02 10 2018 szczegóły wpisu
 • maski antysmogowe - Miamed Sp. z o.o.

  maski antysmogowe - Miamed Sp. z o.o.

  Miamed to firma zajmująca się wprowadzaniem na rynek farmaceutyczny dermo kosmetyków, oraz wyrobów służących poprawie zdrowia oraz wyglądu. Jednym z ich produktów są wyjątkowo skuteczne maski antysmogowe. Firma Miamed wyszła naprzeciw swoim klientom w całej Europie wprowadzając do swojej oferty maski smogowe. Są one produktem niezbędnym w okresie grzewczym, kiedy nad większymi miastami zbiera się zabójczy smog. Maski posiadają odpowiednie filtry z certyfikatem oraz zaprojektowane są tak, aby jak najlepiej dostosowywały się do twarzy. 

  Data dodania: 23 07 2018 szczegóły wpisu
 • Inhalacja

  Inhalacja

  Potrzebującym porad w rozpoczęciu inhalacji jak też korzystającym z aerozoli ale chcącym poszerzyć swoją wiedzę oferujemy stronę inhalacja.pl. Jest to swoiste ABC inhalacji, z którego dowiedzą się Państwo w jaki sposób dopasować oddech do aparatu z którego korzystamy, jakie są rodzaje urządzeń oraz jakie są ich lepsze i gorsze strony itp. Serdecznie zapraszamy do lektury!Z naszych wskazówek skorzystają zarówno osoby prowadzę kurację u siebie, jak też u swoich dzieci. Po lekturze poradnika będą Państwo w stanie trafnie wybrać aparat dla siebie, oraz prawidłowo pobrać aerozol bez jego strat.

  Data dodania: 18 01 2018 szczegóły wpisu
 • Zdrowojemy.pl - Zdrowa żywność, jak jeść zdrowo

  Zdrowojemy.pl - Zdrowa żywność, jak jeść zdrowo

  Zdrowie dla każdego z nas powinno być czymś najważniejszym, czymś, na co zwracamy szczegółną uwagę. Dlatego też stworzyliśmy portal, na którym każdego dnia są publikowane cenne wskazówki jak zdrowo żyć, w jaki sposób dostarczyć sobie energii naturalnymi produktami, co warto spożywać, będąc na diecie. Prócz tego, przygotowaliśmy encyklopedie owoców i warzyw oraz rozpiskę diet odchudzających i diet leczniczych.

  Data dodania: 05 01 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Strony o zdrowiu - nowa strona:

Adres: