Strony o zdrowiu

 • Anoreksja

  Anoreksja

  Jeżeli potrzebujesz wartościowej i pożytecznej wiedzy na temat anoreksji zapraszamy na portal www.anoreksja.medserwis.pl. U nas dowiesz się dużo o objawach, metodach leczenia i ewentualnych powikłaniach. Anoreksja - jadłowstręt psychiczny, anoreksja to schorzenie psychiczne, anoreksja polega na ograniczaniu lub wręcz okresowej eliminacji przyjmowania pokarmu, u podłoża anoreksji leży brak akceptacji i niska samoocena osoby chorej.

  Data dodania: 10 02 2011 szczegóły wpisu
 • Nadżerka

  Nadżerka

  Twój czas na naszym serwisie www.nadzerka.medserwis.pl na pewno nie zostanie zmarnowany, ponieważ mamy dla Ciebie wiele sprawdzonych i wartościowych treści na temat nadżerki. Aby się o tym przekonać wejdź koniecznie na naszą stronę, którą tworzą sami specjaliści. Nadżerka - jest to zmiana chorobowa szyjki macicy, nadżerka to ubytek tkanki nabłonka, nadżerka tworzy się w pochwowej części szyjki macicy. Nadżerka powinna być leczona, chociaż czasami wykazuje tendencje do samowyleczenia.

  Data dodania: 10 02 2011 szczegóły wpisu
 • Endometrioza

  Endometrioza

  Mamy nadzieję, że treść portalu www.endometrioza.medserwis.pl zaspokoi Państwa aktualne potrzeby związane z tematem: endometrioza. Zapraszamy do sprawdzenia treści, przez nas oferowanych. Na nas na pewno się nie zawiedziesz. Endometrioza to obecność fragmentów endometrium poza jamą macicy. Endometrioza sprawia, że zagnieżdżają się one w innych narządach. Endometrioza powstaje najczęściej w jajnikach, jajowodach i pęcherzu moczowym.

  Data dodania: 10 02 2011 szczegóły wpisu
 • Różyczka

  Różyczka

  Strona www.rozyczka.medserwis.pl z pewnością pozytywnie cię zaskoczy. Znajdziesz tutaj bardzo dużo aktualnych i użytecznych informacji, które dotyczą tematu różyczka. Sprawdź nas koniecznie, a na pewno nie pożałujesz! Różyczka to choroba zakaźna, różyczka wywoływana jest przez wirusa atakującego drogi oddechowe. Różyczka ma okres inkubacji około 3 tygodni. W tym czasie wirus rozprzestrzenia się w węzłach chłonnych. Różyczka jest chorobą wieku dziecięcego.

  Data dodania: 10 02 2011 szczegóły wpisu
 • Astygmatyzm

  Astygmatyzm

  Portal www.astygmatyzm.medserwis.pl serdecznie zaprasza do pogłębienia swojej wiedzy na temat astygmatyzmu. Serdecznie zapraszamy do portalu. Na pewno nie pożałujesz! U nas dowiesz się wszystkiego na dany temat. Astygmatyzm - wada optyczna, astygmatyzm to niezborność oka, astygmatyzm powoduje, że przedmioty położone w jednej płaszczyźnie, lecz o różnej orientacji zostają zogniskowane w różnych płaszczyznach na siatkówce.

  Data dodania: 10 02 2011 szczegóły wpisu
 • rozstępy

  rozstępy

  Zapraszamy na nasz serwis www.rozstepy.medserwis.pl, ponieważ tylko u nas znajdziesz najlepsze informacje na temat rozstępów! U nas znajdziesz również wiele placówek do których możesz się udać, aby wyleczyć rozstępy. Serdecznie zapraszamy! Rozstępy to zmiany występujące na skórze, rozstępy często powstają w okresie dojrzewania, rozstępy powoduje nagły przyrost wagi, rozstępy powoduje również przyrost wagi w ciąży.

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu
 • Łysienie

  Łysienie

  Polecamy ten serwis www.lysienie.medserwis.pl ze względu na bogate zasoby informacyjne na temat łysienia. Znajdziesz tu wiele szczegółowych informacji, które przybliża Cię do danej tematyki. Serdecznie zapraszamy! Łysienie to termin nie doprecyzowany, łysienie może być przejściowe, łysienie może być trwałe, łysienie może wystąpić na ograniczonej powierzchni, łysienie może obejmować całą głowę, łysienie nie jest świadectwem wieku, łysienie to problem ludzi młodych i starych, łysienie dotyka mężczyzn i kobiety.

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu
 • Dna moczanowa

  Dna moczanowa

  Zapraszamy do serwisu pełnego rzetelnych i zawsze prawdziwych informacji, które na pewno będą bardzo interesujące dla Państwa. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, opis choroby a także gdzie leczyć się na dane schorzenie. Dna moczanowa jest to choroba zapalna stawów, dna moczanowa jest uwarunkowana genetycznie. Dna moczanowa powodowana jest odkładaniem kryształów moczanu sodowego wokół stawów, ścięgien i innych tkanek, zwłaszcza w pobliżu palca dużego stopy.

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu
 • Grypa

  Grypa

  Przyświecał nam cel stworzenia kompletnej i rzetelnej informacji na temat grypy. Znajdziesz tu wiele szczegółowych informacji dotyczących tej choroby. Zapraszamy! Na nas na pewno się nie zawiedziesz! Grypa wywoływana jest przez wirus z grupy A. Grypa jest to choroba wysoce zaraźliwa. Grypa przenoszona jest drogą kropelkową. Grypa atakuje głównie w miesiącach zimowych. Grypa objawia się wysoką temperaturą i kaszlem.

  Data dodania: 09 02 2011 szczegóły wpisu
 • Impotencja

  Impotencja

  Informacje praktyczne, interesujące, aktualne i rzetelne tak w 4 słowach można opisać nasza witrynę www.impotencja.medserwis.pl. Sprawdź nas, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru! U nas dowiesz się co to jest impotencja, jak powstaje i jak można ją leczyć! Zapraszamy! Impotencja - niemożność odbycia stosunku płciowego. Brak lub niepełna erekcja spowodowana stresem lub chorobami np. nadciśnieniem, chorobami serca.

  Data dodania: 08 02 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Strony o zdrowiu - nowa strona:

Adres: