Gady i płazy

 • Smak Terrarium - blog

  Smak Terrarium - blog

  Akwarystyka i terrarystyka, to dwa różne hobby, ale mają wspólny cel, zapewnienie zdrowego życia swoim podopiecznym by móc obserwować je przez szklany zbiornik, który jest urządzony w ten sposób aby odwzorowywać ich środowisko naturalne. I dlatego właśnie stworzyłem swojego bloga aby zebrać wszystkich tych ludzi w jednym miejscu i móc z nimi prowadzić dyskusje i rozmowy na interesujące nas tematy. Zamieściłem tu wiele opisów zwierząt egzotycznych i sposobów ich hodowli. Być może popularne rybki, już Ci się znudziły, dlatego świetną alternatywą do trzymania w akwarium, jest aksolotl, niezwykły płaz wyglądem przypominający wodnego smoka, który ma zdolności regeneracyjne dzięki którym odrastają mu utracone kończyny i części ciała. Przypomina przez to bajkowe, magiczne stworzenia. W realnym świecie oznacza to, że jest zwierzęciem odpornym na błędy początkujących hodowców. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aksolotli inaczej zwanych ambystomami meksykańskimi, to zapraszam Cię już teraz - dołącz do mojej społeczności.

  Data dodania: 20 09 2014 szczegóły wpisu
 • Dinozaury, czyli wymarłe wielkie gady

  Dinozaury, czyli wymarłe wielkie gady

  Strona Wielkie Gady jest poświęcona wymarłym wielkim gadom, które w erze mezozoicznej zamieszkiwały naszą planetę, czyli dinozaurom. Zawiera ona bardzo dużo ciekawych wiadomości na temat życia tych gadów, w tym odpowiedzi na pytania, takie jak: co jadły i gdzie żyły dinozaury, czy żyły w tym samym okresie co ludzie, jakie osiągały wielkości. Na stronie opisanych zostało też wiele konkretnych typów dinozaurów, takich jak spinozaury, stegozaury lub brachiozaury. Do każdego z gadów dodano krótką charakterystykę w postaci tabelki oraz słowny opis, a także ilustrację pomocną w wyobrażeniu sobie wyglądu opisywanego dinozaura.

  Data dodania: 31 01 2014 szczegóły wpisu
 • Węże zbożowe od RipMana

  Węże zbożowe od RipMana

  Witam wszystkich i z przyjemnością przedstawiam RipManTerra! Jest to nowo powstała strona hodowców specjalizujących się w wężach zbożowych. Posiadamy bogatą ofertę. Dalej zobaczycie sami po wejściu na stronę. Darmowa pomoc i porady odnośnie hodowli węży zbożowych Jesteśmy grupą terrarystycznych pasjonatów a nie handlowców dlatego jeśli dręczą cię jakieś pytania hodowlane, to jest ogromnie duża szansa że my właśnie mamy na nie odpowiedzi. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić was do przeglądania naszej strony. Pytania jak i wszelką korespondencję do nas można kierować z działu "kontakt" na naszej stronie.

  Data dodania: 26 10 2012 szczegóły wpisu
 • GeckosEmpire

  GeckosEmpire

  Strona hodowli gadów z gatunku Rhacodactylus ciliatus (Gekon orzęsiony) i Rhacodactylus auriculatus (Gekon gargulcowy). Na stronie znajdziecie opisy różnych gatunków gakonów, opisy odmian barwnych oraz porady hodowlane i żywieniowe. Poza tym strona oferuje galerię zdjęć i artykuły pomocne przy rozpoczynaniu przygody z terrarystyką. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc.

  Data dodania: 05 10 2011 szczegóły wpisu
 • Terraria na zamówienie

  Terraria na zamówienie

  Firma EGZOTIC-ROOM specjalizuje się w produkcji terrariów przeznaczonych dla zwierząt egzotycznych. Produkujemy terraria o wymiarach i kształtach standardowych, jak i niestandardowych. Nasza działalność obejmuje również aranżację oraz opiekę nad terrariami, ale również organizowanie zwierząt, które będą je zamieszkiwać. Ceny ustalane są indywidualnie i uzależnione od Państwa wymagań. Terraria wykonujemy z płyt meblowych w szerokiej gamie kolorystycznej, ale również niestandardowe konstrukcje ze szkła. Wnętrze każdego terrarium zabezpieczone jest specjalnymi środkami, umożliwiającymi utrzymanie wysokiej wilgotności. Podejmujemy się zarówno dużych, jak i tych mniejszych zleceń, by Państwa pasja mogła się rozwijać. Nie wykonujemy towaru masowego – każde terrarium jest indywidualną pracą rzemieślniczą. W ofercie naszej znajduja sie także pomieszczenia hodowlane (RACK-SYSTEM)

  Data dodania: 06 09 2011 szczegóły wpisu
 • Akwa-Terra.pl Terraria na zamówienie

  Akwa-Terra.pl Terraria na zamówienie

  Firma Akwa-Terra zajmuje się profesjonalną budową oraz aranżacją Terrarium,Akwarium na zamówienie. Powstała w oparciu o pasję do egzotyki. Terraria przez nas wykonane są pokryte egzotyczną sklejką, oraz zabezpieczone kilkoma warstwami wybranego przez klienta lakieru. Na naszej stronie znajdują się galerie zdjęć urządzonych przez nas akwariów, terrariów oraz hodowanych przez nas gadów, płazów i ryb. Oferujemy także serwis akwariów w domu u klienta lub w firmie, biurach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 28 08 2011 szczegóły wpisu
 • Gady - cudowne zwierzęta

  Gady - cudowne zwierzęta

  Postanowieniem przewodnim strony jest drobnostkowe przedstawienie czytelników z zniewalającym światem gadów. W niezmiernie ciekawy i niewątpliwy sposób autor prowadzi nas przez genezy ewolucyjne aż do teraźniejszych gatunków, które zamieszkują kompetencje Polskie. Do walorów strony zaliczamy przede wszystkim szatę graficzna, rozliczne charakterystyki i opisy wraz z dołączonymi zdjęciami, a wszystko to utrzymane w iście "gadzim" stylu. Pozycja numer jeden w internetowych blogach przyrodniczych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiam zabraną przez siebie wiedzę opartą na wieloletnich doświadczeniach w obcowaniu z tymi gatunkami.

  Data dodania: 23 01 2011 szczegóły wpisu

Gady i płazy - nowa strona:

Adres: