Hotele dla zwierząt

 • hoteldlapsowminskmazowiecki.pl

  hoteldlapsowminskmazowiecki.pl

  Chcesz oddać psa pod opiekę? Hotel dla psów w Mińsku Mazowieckim oferuje profesjonalną pielęgnację i specjalistyczną opiekę weterynaryjną wraz z karmą wyłącznie najlepszej jakości. Zajmujemy się szkoleniami psów różnych ras i temperamentów, w związku z tym oddając pupila do naszego hotelu, możesz być pewny, że otrzyma specjalistyczną opiekę i stosowne zaplecze w postaci wybiegu, toru przeszkód i innych atrakcji dla psów. To pozwoli utrzymać Twojego pupila w doskonałej kondycji. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 05 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.hoteldlapsiakow.pl

  www.hoteldlapsiakow.pl

  Hotel dla psów z siedzibą w Krakowie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Naszym gościom gwarantujemy indywidualną opiekę. Każdy pies otrzymuje od nas codzienny spacer i możliwość wybiegania się na dużym specjalnie przygotowanym wybiegu. Dzięki zagwarantowanym zajęciom psiaki nawet nie zdążą zatęsknić za swoim właścicielem. Współdziałamy z lekarzami weterynarii z naszej okolicy, dzięki czemu w razie konieczności mamy sposobność błyskawicznego wezwania weterynarza czy też zawiezienia czworonoga do zaprzyjaźnionej lecznicy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o obrębie naszej oferty.

  Data dodania: 10 12 2019 szczegóły wpisu
 • Petsi - Hotel dla psów w Katowicach

  Petsi - Hotel dla psów w Katowicach

  Czymże jest hotel dla psów w Katowicach od Petsi? To miejsce, w którym Twój pupil może miło spędzić czas, w którym wyjechałeś na wakacje lub w interesach. Być może masz remont lub z jakiegokolwiek innego powodu potrzebujesz tymczasowej opieki nad psem. Niezależnie od przyczyny petsitterzy Petsi chętnie przyjmą nowego gościa do psiego hotelu. Pobyt w hotelu oznacza całodobową opiekę nad psem - wyżywienie, pojenie, pielęgnację oraz 30-minutowe spacery trzy razy dziennie. Relacja z każdego bogatego w wydarzenia dnia trafia wieczorem na indywidualny panel psa. Dzięki temu można przejrzeć zaliczone trasy oraz galerię zdjęć. Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej Petsi.

  Data dodania: 31 10 2017 szczegóły wpisu
 • Hotel dla zwierząt - Szczecin

  Hotel dla zwierząt - Szczecin

  Firma nasza powstała w sierpniu 1999 r. Czworonogi mają zapewnioną u nas fachową, całodobową opiekę przez właściciela hotelu, a w razie potrzeby - przez lekarza weterynarii. Każdy piesek ma swój osobny box. Do wyboru są kojce na zewnątrz budynku o wymiarach 4x4m, są zadaszone; jak i wewnątrz budynku (zalecane dla mniejszych i delikatniejszych czworonogów). Wyżywienie - 2 razy dziennie (kasza lub ryż z mięsem i warzywami, oraz sucha karma). Każdy piesek jest wyprowadzany na spacer kilkakrotnie w ciągu dnia. Hotel dysponuje 35 miejscami dla psów (w tym 18 na zewnątrz) i 2 dla kotów.

  Data dodania: 28 02 2017 szczegóły wpisu
 • Hotel dla psów, Wrocław

  Hotel dla psów, Wrocław

  Hotel dla psów i kotów "Matador" mający siedzibę w miejscowości Domaszczyn obok Wrocławia i Oleśnicy. Zapewnimy oddanemu nam pupilowi przytulne miejsce i nieprzerwaną opiekę. Pójdziemy z nim na spacery oraz odpowiednio nakarmimy. Nasze usługi to też szkolenie i hodowanie psów, m.in. owczarków niemieckich. Nasze profesjonalne podejście zostało zauważone przez mnóstwo wiernych Klientów, zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Hotel dla Psów Psia Kraina

  Hotel dla Psów Psia Kraina

  "Psia Kraina" to profesjonalny Hotel dla Zwierząt położony k. Gliwic (przy zjeździe z autostrady A4 na drogę 408). Hotel jest w pełni przystosowany do potrzeb "czworonogów". Pomieszczenia dla psów są wygodne, cieple, bezpieczne i tylko wewnątrz budynku. Obiekt jest klimatyzowany. Opiekunowie to doświadczeni i wykwalifikowani przyjaciele zwierząt. Hotel jest czynny przez cały rok.

  Hotel "Psia Kraina" zapewnia:
  - zabawę i ruch na świeżym powietrzu
  - szkolenia
  - pomoc behawioralna
  - zabiegi pielęgnacyjne
  - treningi kondycyjne
  - ubezpieczenie psa
  - opiekę weterynaryjna

  dodatkowo oferuje:
  - dla zapracowanych właścicieli usługę wyprowadzania psa na spacer z jego domu (dog walking)

  poza tym:
  - pobyt dzienny w "świetlicy dla psów" (aby nie zostawiać psa samego w domu)

  Data dodania: 06 04 2013 szczegóły wpisu
 • Hotel dla psów w Gdańsku

  Hotel dla psów w Gdańsku

  Jest to strona internetowa WWW hotelu dla psów w Poznaniu. Okres wakacyjny dla zwierzaków to częsta udręka gdy ich właściciele wyjeżdżają na upragniony urlop, dlatego przed wyjazdem trzeba się zastanowić i znaleźć dla swojego pupila odpowiednie miejsce. Takim miejscem jest w tej chwili Hotel dla psów w Gdańsku oferujący całodobową, indywidualną opiekę certyfikowanych opiekunów. Jest alternatywą dla właścicieli obawiających się zostawić psa w klatce w tradycyjnym hotelu dla psów. Firma działamy na terenie całego Trójmiasta: Gdańska, Sopotu, a oprócz tego Gdyni. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 03 06 2011 szczegóły wpisu
 • Hotel dla psów CANIS

  Hotel dla psów CANIS

  Przedstawiamy Państwu całoroczny hotel dla psów zlokalizowany w województwie Mazowieckim 25 km na południowy wschód od Warszawy w miejscowości Całowanie. Jest to cicha spokojna okolica otoczona dużą ilością zieleni, lasów, łąk i stawów z dala od ulic i miejskiego zgiełku. Jest to wymarzone miejsce na wypoczynek dla pupila podczas waszego urlopu, wyjazdu służbowego czy remontu. Do każdego psa podchodzimy indywidualnie i staramy się aby pobyt w hotelu był jak najbardziej radosny i pozbawiony tęsknoty. Na tej stronie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące: hotelu, rezerwacji, warunków i dojazdu.

  Data dodania: 10 09 2010 szczegóły wpisu

Hotele dla zwierząt - nowa strona:

Adres: