Książki o zwierzętach

 • Portalhodowcy.pl bydło opasowe

  Portalhodowcy.pl bydło opasowe

  Do rodziny Domu Pro Agricola należą firma Pro Agricola Sp. z o.o., Piotr Lisiecki oraz strona portalhodowcy.pl. Już od ponad 20 lat zapewnia on swoim Czytelnikom fachową literaturę o tematyce rolniczej. Pro Agricola posiada cztery tytuły: Indyk Polski, Hodowca Drobiu, Hodowca Bydła jak i Hodowca Trzody Chlewnej. Czasopisma te powstały z myślą o tym, aby pomóc polskim hodowcom ulepszać ich działalność. Zawierają one bowiem rady ekspertów odnośnie żywienia, rozrodu, chorób i ich profilaktyki czy uboju zwierząt hodowlanych. Pro Agricola jest ponadto wydawcą katalogów oraz książek branżowych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 08 11 2016 szczegóły wpisu
 • Weterynaryjna.com.pl

  Weterynaryjna.com.pl

  Jak wygląda poprawny rozwój Twojego zwierzaka? Na co warto zwrócić uwagę przy jego zachowaniu? Sprawdź poradniki światowych behawiorystów, którzy pomogą Ci z Twoim małym przyjacielem.


  Posiadanie domowego zwierzaka, jak np. psa, wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Należy zadbać o jego żywienie, zapewnić mu miejsce do spania, wychodzić na spacer minimum 4 razy, w zależności od wieku psa. Jeśli chcesz przygotować się na adopcję nowego członka rodziny, odwiedź internetową księgarnię weterynaryjną.


  Pragniemy zadowolić każdego klienta naszą rozbudowaną bazą książek w wysyłkowej księgarni weterynaryjnej, dlatego też stale dokładamy najnowsze pozycje książkowe.


  Nasze zalety:

  *Grono zadowolonych klientów
  *Najwyższa jakość
  *Cena

  Data dodania: 02 09 2015 szczegóły wpisu

Książki o zwierzętach - nowa strona:

Adres: