Lecznice dla zwierząt

 • Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny Warszawa. Specjalista Radiolog. Jan Jeżewski

  Specjalistyczny Gabinet Weterynaryjny Warszawa. Specjalista Radiolog. Jan Jeżewski

  Codzienna praca pokazuje, że tylko empatia i wsłuchiwanie się w potrzeby ludzi i zwierząt może przynieś zadowolenie. Staram się to praktykować od ponad 20 lat. Zajmuję się na co dzień chorobami widzianymi poprzez obraz. Jest to duże wyzwanie, któremu nie łatwo sprostać. Długi staż pracy i ciągłe doskonalenie się pomaga osiągać sukcesy. Zapraszam do współpracy wszystkich, którym zależy na szybkiej i fachowej ocenie stanu zdrowia w badaniu obrazowym.

  Data dodania: 12 12 2014 szczegóły wpisu
 • Wolvet - Weterynarz Tarnowo Podgórne

  Wolvet - Weterynarz Tarnowo Podgórne

  Lecznica weterynaryjna Wolvet poleca skorzystanie ze swoich usług. Posiadamy szeroką ofertę z zakresu profilaktyki i leczenia zwierząt towarzyszących. W zasięg naszych usług wchodzą:
  - badania okresowe
  - szczepionki
  - kastracje
  - chirurgia
  - wszczepianie chipów
  - zabiegi pielęgnacyjne
  - USG i EKG
  Wolvet mieści się w Kaźmierzu, natomiast serdecznie zapraszamy posiadaczy swoich czworonogów z Szamotuł, Tarnowa Podgórnego i okolic.
  Jeśli kochasz swoje zwierzątko i dbasz o jego dobro, powierz go prawdziwym fachowcom z powołaniem.

  Data dodania: 14 07 2014 szczegóły wpisu
 • Lecznica weterynaryjna Olsztyn - Betowen

  Lecznica weterynaryjna Olsztyn - Betowen

  Zapraszamy do naszej lecznicy weterynaryjnej w Olsztynie. Służymy naszym pacjentom od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-19:00. Wykonujemy zabiegi profilaktyczne takie jak odrobaczanie, szczepienie, zwalczanie pasożytów zewnętrznych, profilaktyka paradontozy, USG czy analiza krwi. Prowadzimy leczenie większości schorzeń zwierząt domowych. Współpracujemy z renomowanymi laboratoriami weterynaryjnymi.
  Swoją pracę wykonujemy z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem.

  Data dodania: 16 05 2014 szczegóły wpisu
 • Przychodnia Weterynaryjna Jacek Bany

  Przychodnia Weterynaryjna Jacek Bany

  Przychodnia Weterynaryjna Jacek Bany w Legionowie przy ul.Słowackiego 8C oferuje usługi weterynaryjne: chirurgia i ortopedia, anestezjologia, zabiegi stomatologiczne, czipowanie psów i wydawanie paszportów, badania laboratoryjne, badanie usg rtg, interna, rozród i położnictwo, leczenie królików fretek i innych gryzoni.

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Ursynowska Klinika Weterynaryjna

  Ursynowska Klinika Weterynaryjna

  Zwierzęta wymagają nadzwyczaj często specjalistycznej pomocy, jaką udzielić może weterynarz. Ursynowska Klinika Weterynaryjna mieści się na ulicy Strzeleckiego 10E w stolicy. Zwierzątka niekiedy wymagają leczenia długookresowego jak także szybkiej pomocy. Dzwoniąc pod numer 22 644 95 31 można zapisać się na spotkanie, podczas którego będzie wskazany tryb leczenia pupila. Dzięki temu posiadacz dowie się czym cechuje się określona przypadłość.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Lecznice dla zwierząt - nowa strona:

Adres: