Strony o zwierzętach

 • niuniawet.pl

  niuniawet.pl

  Profilaktyka szczepień chorób wirusowych, zakażeń pasożytniczych i chorób bakteryjnych. Lekarze interniści, profesjonalna diagnostyka i leczeniu chorób w ramach ambulatoryjnej opieki lekarskiej. Badania kardiologiczne i konsultacje okulistyczne z profilaktyką i leczeniem jaskry, a ponadto stomatologia, dietetyka i pielęgnacyjne zabiegi wraz ze strzyżeniem psów, kotów, gryzoni oraz królików. To oferta Przychodni Weterynaryjnej NiuniaWet w Opaczu Kolonii, którą prowadzi lekarz weterynarii Magdalena Procyszyn. Nasza oferta obejmuje też chirurgię ogólną miękką oraz kostną. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 09 2018 szczegóły wpisu
 • Opinie ornitologiczne - Monitoring-Nietoperzy.com

  Opinie ornitologiczne - Monitoring-Nietoperzy.com

  Zdrowie i życie zwierząt traktujemy bardzo poważnie. Dlatego od kilkudziesięciu lat zajmujemy się ich ochroną poprzez wykonywanie audytów przyrodniczych wszędzie tam, gdzie są one potrzebne. Najczęściej wykonywanymi przez nas audytami są ekspertyzy ornitologiczne, które realizujemy przy ociepleniach budynków. Takie działanie często kończy się utratą gniazd przez ptaki, przez co muszą szukać innych miejsc. Dzięki audytom ratujemy zagrożone gatunki i zapobiegamy szkodom, o których istnieniu ludzie w ogólnie nie myślą wykonując takie ocieplenie.

  Data dodania: 19 07 2016 szczegóły wpisu
 • Blog o kanarkach

  Blog o kanarkach

  Tylko u nas sprawdzone i pewne informacje na temat zoologii. Ciekawostki oraz podstawowa wiedza, jaką powinien posiadać miłośnik skrzydlatych pupili. Jesteśmy najlepszym blogiem zoologicznym w Polsce. Na naszym blogu publikujemy tylko sprawdzone informacje. Jeśli jesteś pasjonatem zoologii albo po prostu masz zwierzątko, a chcesz być na bieżąco z nowinkami oraz ciekawostkami ze świata zwierząt, to dobrze trafiłeś. Nasz blog zoologiczny jest najlepszym w Polsce. Odwiedź nas, a na pewno nie pożałujesz.

  Data dodania: 18 09 2014 szczegóły wpisu
 • Atlas zwierząt wodnych - FishQuest

  Atlas zwierząt wodnych - FishQuest

  Atlas ryb oraz stworzeń wodnych z nazwami w językach polskim, angielskim, francuskim i niemieckim. Identyfikacja ryb oraz innych zwierząt morskich i śródlądowych. Uproszczona taksonomia stworzeń wodnych. Galerie zdjęć ryb, ślimaków wodnych, skorupiaków, rozgwiazd, zarówno tych występujących w klimacie umiarkowanym jak i tropikalnych. Fotografia podwodna dobrej jakości, miejsca wykonania zdjęcia oznaczone na mapach.

  Data dodania: 29 08 2012 szczegóły wpisu
 • Www.TwojaFauna.pl - Twój bogaty świat zwierząt

  Www.TwojaFauna.pl - Twój bogaty świat zwierząt

  Kiedy szukasz zwierzątka dla siebie to albo pytasz znajomych, przeglądasz ogłoszenia w gazecie albo przekopujesz internet. A co jeśli usiadłbyś wygodnie przed komputerem i na jednej stronie znalazł skarbnicę informacji na temat świata zwierząt? Nie tylko psy i koty ale także króliki, żółwie, ptaki, pająki, gryzonie, rybki, konie. Jest na to rada. Z pomocą spieszy wtedy serwis www.twojafauna.pl. To serwis w całości poświęcony zwierzętom. Jest tu dział Porady, w którym przeczytasz np. co robić, gdy twoja kotka zajdzie w ciążę. Jest dział Ciekawostki, gdzie przeczytasz np.co to są wibrysy u kota. Na forum serwisu możesz porozmawiać z innymi posiadaczami zwierząt. Możesz wymieniać się swoimi doświadczeniami a także prosić innych o porady. Masz ciekawe zdjęcie swojego zwierzaczka? Podziel się nim z innymi, zamieszczając je w galerii www.twojafauna.pl. Leksykon zwierząt to spis zwierząt, o których nie masz pojęcia, że istnieją. Przeczytasz tu gdzie występują, jak się nazywają, co jedzą. Kiedy twój zwierzak zachoruje na www.twojafauna.pl znajdziesz weterynarza w swoim mieście. Jest tu bowiem bogaty katalog przychodni i gabinetów weterynaryjnych z całej Polski. Jest tu również katalog schronisk i hoteli dla zwierząt. Można śmiało powiedzieć, że to bardzo pożyteczny serwis, w którym na pewno znajdziesz wiele interesujących cie informacji.

  Data dodania: 09 07 2012 szczegóły wpisu
 • Rasy psów

  Rasy psów

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia portalu o zwierzętach, gdzie znajdziecie szereg informacji na temat waszych pupilów domowych. Tutaj dowiecie się jak i zobaczycie jakie są dostępne rasy kotów, oraz dodatkowo rasy psów, tutaj również przeczytacie wszystko o kotach, czyli jak je karmić, jak pielęgnować, a dodatkowo przeczytacie kilka innych ciekawostek. Na naszym portalu znajdują się tylko najświeższe dane o kotach i psach rasowych, tutaj doradzimy Ludzie jak się nimi najlepiej zaopiekować. Jeżeli nie wiesz czego w danym momencie Twój kot potrzebuje, bądź co pieskowi dolega i dlaczego nie preferuje jeść, zajrzyj do serwisu o psach i kotach a ze stuprocentową pewnością odszukasz właściwą odpowiedź, a Twój pupil znów będzie szczęśliwy.

  Data dodania: 13 03 2012 szczegóły wpisu
 • Kryptozoologia - nauka o nieznanych gatunkach zwierząt

  Kryptozoologia - nauka o nieznanych gatunkach zwierząt

  Na temat istot jak np Bigfoot, potwór z Loch Ness, himalajski "Człowiek Śniegu", Yoli czy Chupacabra z Portoryko słyszał prawdopodobnie każdy z nas. Niektórzy może słyszeli również również o różnych innych stworzeniach, jak np pomórnik czy getzko. A są to jedynie niektóre z wielu tysięcy nieznanych współczesnej zoologii gatunków zwierząt istniejących na naszej planecie. Domeną która zajmuje się poszukiwaniem, opisywaniem i badaniem takich zwierząt - nazywanych kryptydami - zajmuje się kryptozoologia.

  Data dodania: 16 01 2012 szczegóły wpisu
 • Pinczer

  Pinczer

  Szukasz ciekawostek o pupilu, rewelacyjnie wybrałaś. Portal zwierzaki24.waw.pl to przede wszystkim szczegółowe ciekawostki, aktywne dyskusie. Rady hodowców rasy psów. Chcesz dowiedzieć się więcej o: psy rasowe małe, terier australijski, chin japoński, owczarek belgijski. Znajdziesz również: psy małe rasowe, rasowe psy małe. W naszej galerii ras znajdziesz terier irlandzki, samojed, terier węgierski. Rodzaje zwierzaków, charakterystyka i szczegółowy opis każdej z ras.

  Data dodania: 21 10 2011 szczegóły wpisu
 • Beagle w Polsce

  Beagle w Polsce

  Strona stanowi swoiste kompendium wiedzy zarówno dla przyszłego jak i obecnego właściciela psa rasy beagle. Można tu znaleźć istotne informacje na temat wzorca rasy, charakteru, prawidłowego żywienia czy popularnych problemów związanych z wychowaniem beagla. Ponadto strona zawiera obszerny wykaz hodowli psów tej rasy. "Beagle w Polsce" jest najstarszą stroną internetową o psach rasy beagle, istnieje nieprzerwanie od 3 marca 2001 roku i cały czas się rozwija.

  Data dodania: 05 08 2011 szczegóły wpisu
 • Miłośnicy Zwierząt - zwierzaki, hodowcy, weterynarze

  Miłośnicy Zwierząt - zwierzaki, hodowcy, weterynarze

  Portal społecznościowy dla miłośników zwierząt. Serwis został stworzony dla wszystkich posiadaczy, miłośników i przyjaciół zwierząt. W serwisie znajdziecie Państwo bloga, bazę ogłoszeń, bazę firm. W najbliższym czasie, serwis zostanie rozbudowany o forum, bazę wydarzeń z branży zoologicznej i wiele wiele innych. Jeśli posiadacie Państwo zwierzaki, i chcecie się nimi podzielić z resztą świata to u nas jest taka możliwość. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

  Data dodania: 08 06 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Strony o zwierzętach - nowa strona:

Adres: