Dodatki do żywności, aromaty, konserwanty

 • LUZO LUDOMIR TOBOŁA barwniki spożywcze sugarflair

  LUZO LUDOMIR TOBOŁA barwniki spożywcze sugarflair

  Przeróżne akcesoria do dekorowania ciast i tortów mogą Państwo zamówić w sklepie internetowym SweetCake. W naszej ofercie znajdziecie wszystko, co jest potrzebne do tego, aby finezyjnie ozdobić ciasta, w tym lukier plastyczny oraz barwniki, farbki oraz brokaty spożywcze. Proponujemy także zakup perełek cukrowych oraz posypek cukrowych, wykorzystywanych do dekorowania wypieków. W naszym asortymencie są dostępne ponadto narzędzia oraz sprzęt do dekoracji, w tym wykrywaczki, wycinarki, szczypce dekoratorskie. Umożliwiamy szybkie oraz terminowe wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 11 2016 szczegóły wpisu
 • Konserwowanie żywności w przemyśle spożywczym

  Konserwowanie żywności w przemyśle spożywczym

  Blog internetowy - ABC Konserwantów - na blogu piszemy na temat konserwantów które są dostępne w przemyśle żywieniowym na rynku europejskim. Na stronie wiadomości czym są konserwanty i jakie mają zastosowanie w spożywce: powszechnie stosowany E211 benzoesan sodu, E200 - kwas sorbinowy (zapobieganie rozwojowi drożdży i pleśni) i inne. Czytaj naszego blog i sprawdź jak odbywa się konserwowanie żywności w naszym kraju.

  Data dodania: 16 12 2014 szczegóły wpisu
 • TAB SP. Z O.O. producent koncentratów

  TAB SP. Z O.O. producent koncentratów

  Przedsiębiorstwo wytwórcze TAB-Koncentraty zajmuje się sporządzaniem koncentratów oraz aromatów owocowych. W naszej produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości owoce krajowego pochodzenia. Staramy się pilnie śledzić nowinki technologiczne, usprawniające procesy przetwórstwa owoców i dbamy o sztywne respektowanie norm oraz wymogów higieny. Dlatego nasze produkty mogą pochwalić się wysoką jakością, potwierdzoną zadowoleniem klientów. Naszą specjalnością są przetwory z jabłek, jednak przygotowujemy też koncentraty z żurawiny, wiśni, malin, truskawek, czarnego bzu oraz wielu innych owoców. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 12 2013 szczegóły wpisu
 • Agrotrade glukoza krystaliczna

  Agrotrade glukoza krystaliczna

  Agrotrade Sp. z o.o zaprasza do zapoznania się z naszą zasobną propozycją i do skorzystania z naszego obfitego przeżycia. Stale dbamy o najwyższą jakość oferowanych artykułów i usług, dzięki czemu udało się obszernie podeprzeć i utwierdzić naszą sytuację w sektorze spożywczym. Możemy zaoferować mnogość substancji i surowców m.in. koncentraty białek mlecznych i serwatkowych, laktozę, permeat serwatkowy, które doskonale spełniają się na każdym etapie fabrykacji spożywczej. Sektor industrialny od lat użytkuje z oferowanych przez nas rozwiązań, dzięki czemu mamy stałe grono odbiorców i współpracowników. Zapraszamy do wykorzystania z naszej zasobnej oferty i korzystnych warunków kooperacji, którą oferujemy:

  Data dodania: 25 09 2013 szczegóły wpisu
 • Nutrico Polska - Produkujemy polewy i kremy do ciast

  Nutrico Polska - Produkujemy polewy i kremy do ciast

  Nutrico jest Polską firmą produkcyjno – handlową, produkującą dodatki stosowane w branży piekarniczo - cukierniczej oraz czekoladowo - cukierniczej. W naszej stałej ofercie posiadamy różnego rodzaju polewy, wśród nich polewa kakaowa, polewa o smaku toffi, kuwertura. Na pozostały asortyment składają się czekolady przeznaczone do oblewania wyrobów cukierniczych, kakao oraz różne rodzaje kremów, takich jak; krem orzechowy, krem advocat, krem toffi, krem śmietankowo – waniliowy, a także krem kokosowy.

  Data dodania: 06 08 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Dodatki do żywności, aromaty, konserwanty - nowa strona:

Adres: