Drób

 • Zdrowe jajka

  Zdrowe jajka

  Przedsiębiorstwo "Specjalistyczne Gospodarstwo Rolne Łukasz Kaźmierczak" zajmuje się chowem ściółkowym. Wśród ich oferty można odnaleźć jajka ekologiczne bardzo wysokiej jakości. Gospodarstwo działa od ponad 6 lat, zajmuje się sprzedażą jajek począwszy na klasie S aż do klasy XL. Fundamentalnym atutem fermy jest pro ekologiczne nastawienie, dzięki któremu, oferowane jajka są smaczne oraz zdrowe. Serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z ofertą gospodarstwa.

  Data dodania: 16 04 2013 szczegóły wpisu
 • Wylęgarnia drobiu w Lęborku

  Wylęgarnia drobiu w Lęborku

  Wylęgarnia Drobiu Lębork może poszczycić się działalnością już od roku 1972. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pomaga nam w codziennej pracy i zapewnieniu najwyższej jakości piskląt. Podejmiemy współpracę hodowcami drobiu. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów - bez względu na wielkość zamówienia. Mamy możliwość dostarczyć pisklęta na terenie całej Polski.
  W stałej ofercie posiadamy pisklęta Ross, Cobb i Hubbard Flex, natomiast sezonowo lęgniemy nioski konsumpcyjne Rosa I. Na życzenie klienta zapewniamy wszelkie szczepienia profilaktyczne.

  Data dodania: 14 06 2012 szczegóły wpisu
 • Ubojnia drobiu

  Ubojnia drobiu

  Popularna ze względu na bardzo atrakcyjne warunki współpracy oraz ze względu na solidność i terminowość jest ubojnia drobiu z siedzibą w Chrustowie (województwo Wielkopolskie). Ubojnia drobiu oferuje bardzo świeży i zawsze smaczny drób zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla sklepów, marketów czy punktów sprzedaży mięsa i artykułów spożywczych. Ubojnia drobiu Wielkopolska. W tej branży Na terenie Polski funkcjonuje bardzo wiele ubojni. Niełatwo jest więc wskazać tę właściwą. Choć wybór jest ogromny – mamy coś co nas odróżnia od reszty. Nasze przesłanie to odpowiedzialność i idealna obsługa kupującego. Dominującymi rzeczami które opuszczają naszą ubojnię są mięso drobiowe oraz podroby, np. łapy wątróbki. Zajmujemy się ubojem, przetwórstwem jak również handlem. Naszymi odbiorcami są osoby prowadzący drobną sprzedaż oraz zakłady żywienia zbiorowego, zajmujemy się też eksportem. Nasze towary według potrzeb mogą być natychmiast przygotowywane do spożycia, przechowywane w zamrażarce albo przeznaczane do profesjonalnego przerobu np. na wyroby w puszce, kiełbaski. Zależy nam na komforcie kontrahenta dlatego też proponujemy niewysokie wysokości należności i komfortowe terminy ustalonych płatności. Nasz zakład kreują życzliwi i przeszkoleni ludzie, co podwyższa wzorzec działalności jak również zapewnia szybką ich realizację. Podtrzymujemy polską gospodarkę stąd kurczaki skupujemy wyłącznie od lokalnych partnerów, z którymi współpracujemy od dawna i co do których mamy pewność. Nasza firma jest dobrze zawiadywana, zasłużyła już na uznanie sporej liczby kupujących, dlatego też od dawna mieści się w czołówce w branży przetwórstwa drobiowego. Momentalnie spostrzegamy potrzeby klientów. Posiadamy Mamy profesjonalne narzędzia znanych wytwórców stosowane w uboju, ćwiartkowania oraz foliowania. Ubojnia drobiu, bez najmniejszego problemu znajdziesz nas pod różnymi słowami np: ubojnia drobiu Piła, ubojnia drobiu w Pile. oraz ubojnia drobiu Wielkopolska, Wielkopolska ubojnia drobiu. Jak również ubojnie drobiu Wielkopolska. Ze zbędnych odpadków po produkcji robione są pełnowartościowe chrupki dla psów i kotów. W Pile funkcjonuje tylko jedna ubojnia, która całkowicie zaspokoi potrzeby wszystkich firm!

  Data dodania: 11 06 2012 szczegóły wpisu
 • Gęsi

  Gęsi

  Niniejsza strona przedstawia informacje odnoszące się do zarodowej fermy kaczek i drobiu – Bednar. Jej urozmaicona oferta obejmuje między innymi: kurki odchowane, gęsi białe Ferma umiejscowiona jest we wsi Tłokinia Wielka w okolicach Opatówka. Na pełnej zieleni stronie internetowej hodowca prezentuje liczne zdjęcia drobiu, zarówno piskląt, jak i dojrzałych, dorodnych sztuk. Można na nich zobaczyć całe stada różnego rodzaju ptactwa. Oprócz numeru telefonu kontaktowego umieszczono na witrynie mapę w celu ułatwienia dojazdu przyszłym klientom.

  Data dodania: 26 04 2012 szczegóły wpisu
 • Wylęgarnia drobiu

  Wylęgarnia drobiu

  Kurczaki – brojlery i pisklęta prezentowane w Wylęgarni Drobiu w Białobrzegach to w każdej sytuacji bardzo dobra jakość towaru. Na miesiąc ta zawodowa wylęgarnia produkuje ponad dwa miliony piskląt. Dzięki powyższemu, może proponować korzystne ceny drobiu. Liczba idzie w parze tutaj z wartością. Sprzedawane w białobrzeskiej Wylęgarni Drobiu pisklęta oraz kurczaki brojlery rasy ROSS 308 czy COBB 500 pochodzą tylko z wysokiej klasy stad.

  Data dodania: 08 03 2012 szczegóły wpisu

Drób - nowa strona:

Adres: