Dystrybutory wody i woda źródlana dla firm - ŹRÓDŁO ŻYWIEC

Dystrybutory wody i woda źródlana dla firm - ŹRÓDŁO ŻYWIEC

Ocena: 3.3/10 (9 głosów)ŹRÓDŁO ŻYWIEC to krystalicznie czysta woda do picia w domu, biurze czy urzędzie - jest to możliwe dzięki dystrybutorom wody i naturalnej wodzie górskiej. Firma MATT s.c. realizuje dostawy wody źródlanej wraz z urządzeniami dozującymi na terenie Warszawy, Łodzi i Lublina. Kompleksowa obsługa obejmuje także wynajem lub sprzedaż dystrybutorów, czyszczenie urządzeń i serwis oraz dostawy szerokiej gamy produktów dodatkowych jak woda butelkowana, soki, kawa, herbata, itp. Oferowane dystrybutory wody są nowoczesne, bezpieczne i estetyczne. Można je dopasować do każdego wystroju wnętrza.

Do wyboru są urządzenia:
 • mechaniczne(woda ma temperaturę pokojową),
 • elektryczne(zimna i gorąca woda) + wersja z mini lodówką,
 • filtrujące (alternatywa w przypadku dużego zużycia wody).Podobne strony
 • Noni - sok z owoców

  Napój spożywany przez miliony ludzi na całym świecie, ma teraz nowy wygląd i oryginalną butelkę. Cechą szczególną Tahitian Noni Original jest to, że jako jedyny napój z owoców Noni zawiera naturalnie występujący mangan, który chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Stabilizuje metabolizm, poziom energii i pomaga utrzymać prawidłowy układ kostny. Zażywany regularnie poprawia samopoczucie i pomaga utrzymać zdrowie.

 • Dystrybutory wody

  Woda jest jednym z najcenniejszych składników naszego organizmu. Znaczące jest więc to, co pijemy. Wejdź na stronę www.doskonalawoda.pl i spójrz, jaką ofertę przygotowała dla Państwa nasza firma. Dystrybutory do wody, woda do biura, nowoczesne bidety, kawa i ekspresy do kawy, filtry do wody stworzone z troską o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej rodziny, pracowników Twojego biura oraz indywidualnych nabywców. Nie szukaj idealnej wody! Nasze dystrybutory wody - bazujące na technologii odwróconej osmozy - są idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji.

 • Verano z jodem naturalna woda mineralna

  Oferowana przez naszą firmę woda mineralna jest jedną z nielicznych wysokozmineralizowanych wód mineralnych wydobywanych w Polsce. Nacechowana jest bogactwem naturalnych składników mineralnych, których suma składników stałych wynosi 2069,26 mg/l. Różnorodność składników mineralnych pozwala na optymalne dostarczenie organizmowi minerałów na naturalnej postaci. Zawarty w wodzie jod zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na ten składnik. Woda mineralna Verano uzyskała opinie PZH w Poznaniu wskazującą, że może być ona polecana do picia osobom pracującym w uciążliwych warunkach termicznych i sportowcom narażonych na pocenie, jako środek suplementujący ubytki elektrolitów. Jako nowo powstała firma pragniemy aby woda mineralna „VERANO” dotarła do właściwych osób, dla których zdrowie i sport są ważne.

 • Dostawy wody dla Twojego biura

  Prawo pracy nakazuje udostępnić pracownikom źródło napojów potrzebnych do wykonywania ich zawodu. Dlatego idealnym wyjściem jest zainwestowanie w dystrybutory do wody mineralnej i źródlanej, które mogą stanąć w dowolnym miejscu w firmie. Dystrybutory te nie zajmują dużej powierzchni, a pozwalają de fakto na kilka. Woda, która znajduje się w wymiennych baniakach ma możliwość być bowiem zarówno podgrzana, jak również schłodzona dzięki specjalnemu systemowi zamontowanemu w urządzeniu. Wraz z dystrybutorem dostaniemy zamówioną przez naszą firmę ilość baniaków na wodę w różnych rozmiarach, a następnie wystarczy jedynie ustalić kolejne terminy dostaw i cieszyć się świeżą i zdrową wodą na co dzień. Twoi pracownicy również powinni ucieszyć się z tego powodu. Szczególnie, że nawet praca umysłowa pochłania dużo energii, którą najlepiej odbudować kubkiem kawy, herbaty, lub łykiem chłodnej mineralki. Dystrybutor wody to urządzenie idealne do biur, niemniej jednak także świetne do mieszkania. Szczególnie dla tych, którzy preferują się zdrowo odżywiać i szukają oszczędnego źródła zdrowej wody.

 • LepszaWoda.com.pl

  Witrzna www.lepszwoda.com.pl należy do firmy, zajmującej się wynajmowaniem aparatów wody do picia dla biur, instytucji, firm, uczelni i szkół a także mieszkań i domów. Oferujemy najnowszej generacji bezbutlowe dyspensery wody pitnej Winix. Bezbutlowe automaty wody do picia to najnowsza technologia pozwalająca perfekcyjnie uzdatniać wodę oraz dbać o jej walory smakowe i zdrowotne. Zasada działania urządzenia jest prosta - po wpięciu dyspensera do sieci wodociągowej, woda podlega uzdatnianiu stając się krystalicznie czystą. Dzięki temu nasi klienci uzyskują dostęp do NIELIMITOWANEJ ilości smacznej i świeżej wody. To właśnie odróżnia dystrybutory bezbutlowe od automatów butlowych - woda jest zawsze smaczna i świeża!! Są również inne korzyści z wyboru wersji bezbutlowych np. eliminacja powierzchni do przechowywania butli, brak uciążliwego noszenia ciężkich butli w celu ich wymiany na nowe w automacie, brak zmartwień się czy wody wystarczy do następnej dostawy. Wybierając automaty bezbutlowe chronicie Państwo środowisko - by mieć w firmie smaczną i dobrą wodę do picia nie musi do Państwa przyjeżdżać ciężarówka, tak bardzo zatruwająca przyrodę spalinami. Więcej informacji zawartych jest na naszej witrynie www.lepszawoda.com.pl .