Dystrybutory wody i woda źródlana dla firm - ŹRÓDŁO ŻYWIEC

Dystrybutory wody i woda źródlana dla firm - ŹRÓDŁO ŻYWIEC

Ocena: 4.5/10 (6 głosów)ŹRÓDŁO ŻYWIEC to krystalicznie czysta woda do picia w domu, biurze czy urzędzie - jest to możliwe dzięki dystrybutorom wody i naturalnej wodzie górskiej. Firma MATT s.c. realizuje dostawy wody źródlanej wraz z urządzeniami dozującymi na terenie Warszawy, Łodzi i Lublina. Kompleksowa obsługa obejmuje także wynajem lub sprzedaż dystrybutorów, czyszczenie urządzeń i serwis oraz dostawy szerokiej gamy produktów dodatkowych jak woda butelkowana, soki, kawa, herbata, itp. Oferowane dystrybutory wody są nowoczesne, bezpieczne i estetyczne. Można je dopasować do każdego wystroju wnętrza.

Do wyboru są urządzenia:
 • mechaniczne(woda ma temperaturę pokojową),
 • elektryczne(zimna i gorąca woda) + wersja z mini lodówką,
 • filtrujące (alternatywa w przypadku dużego zużycia wody).Podobne strony
 • Dostawa wody

  Na omawianej domenie internetowej swoją ofertę umieściła spółka Fontis, świadcząca usługi w zakresie dostaw wody. Biura oraz klienci prywatni nabędą tu nie tylko odznaczającą się wyśmienitymi właściwościami smakowymi naturalną wodę źródlaną, lecz także różnego typu urządzenia. Znajdują się wśród nich urządzenia filtrujące POU, które mają funkcję podgrzewającą i chłodzącą wodę. Za sprawą filtrów sedymentacyjnych możliwa jest likwidacja zanieczyszczeń z wody. Polecamy oprócz tego łatwe w obsłudze urządzenia dozujące.

 • Dostawy wody dla Twojego biura

  Prawo pracy nakazuje udostępnić pracownikom źródło napojów potrzebnych do wykonywania ich zawodu. Dlatego idealnym wyjściem jest zainwestowanie w dystrybutory do wody mineralnej i źródlanej, które mogą stanąć w dowolnym miejscu w firmie. Dystrybutory te nie zajmują dużej powierzchni, a pozwalają de fakto na kilka. Woda, która znajduje się w wymiennych baniakach ma możliwość być bowiem zarówno podgrzana, jak również schłodzona dzięki specjalnemu systemowi zamontowanemu w urządzeniu. Wraz z dystrybutorem dostaniemy zamówioną przez naszą firmę ilość baniaków na wodę w różnych rozmiarach, a następnie wystarczy jedynie ustalić kolejne terminy dostaw i cieszyć się świeżą i zdrową wodą na co dzień. Twoi pracownicy również powinni ucieszyć się z tego powodu. Szczególnie, że nawet praca umysłowa pochłania dużo energii, którą najlepiej odbudować kubkiem kawy, herbaty, lub łykiem chłodnej mineralki. Dystrybutor wody to urządzenie idealne do biur, niemniej jednak także świetne do mieszkania. Szczególnie dla tych, którzy preferują się zdrowo odżywiać i szukają oszczędnego źródła zdrowej wody.

 • Polonea - producent wody

  Coraz więcej osób chce dbać o swoje zdrowie i smukłą sylwetkę. Zamiast słodkich soków i napojów wybierają więc wodę. Codzienne picie wody w ilości co najmniej 1,5 litra doskonale wpływ na nasze dobre samopoczucie.
  Woda mineralna i woda źródlana są pełne niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu mikroelementów. Ponadto picie odpowiedniej ilości wody zapobiega obrzękom, które są zmorą wielu kobiet oraz osób cierpiących na choroby nerek.
  Osoby prowadzące sklepy spożywcze powinny więc zadbać, aby dostawa wody była zawsze regularna, gdyż zyskają w ten sposób sympatię wielu klientów.

 • Sklep Bezalkoholowe.com

  Sklep Bezalkoholowe.com oferuje szeroki asortyment piwa i wina bezalkoholowego. Założyliśmy nasz sklep z myślą o wszystkich tych osobach, które lubią smak dobrego piwa i wina, ale z jakiegoś powodu nie mogą spożywać alkoholu jak na przykład kobiety w ciąży, kierowcy czy sportowcy. Aby zapewnić naszym klientom najlepszy, znany im smak, uważnie wybieramy produkty, posługując się tymi samymi kryteriami jakich używa się przy wyborze tradycyjnych alkoholi. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że otrzymają najlepsze na rynku produkty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta i do zakupów w naszym sklepie.