Grzyby, grzybnie, runo leśne

 • Jampol Leszek Kamieniarz

  Jampol Leszek Kamieniarz

  Firma Jampol Leszek Kamieniarz istnieje od 1990r. Zajmujemy się produkcją suszonych grzybów leśnych w opakowaniach detalicznych. Główne produkty, które sprzedajemy to borowik, maślak, podgrzybek, kurka i koźlarz, a także shiitake, boczniak i trufle. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jampol.eu oraz zakupu naszych wyrobów w sieciach handlowych na terenie całego kraju!

  Data dodania: 24 10 2016 szczegóły wpisu
 • Forum pieczarkarza

  Forum pieczarkarza

  Forum poświęcone pieczarkarstwie. Na naszym forum znajdziesz różne firmy produkujące kompost, grzybnie, pieczarkarnie, choroby pieczarki, środki ochrony, tunele i hale, komposty fazy II i III, kompost faza 2 i faza 3, dużo ciekawych nowinek ze świata pieczarek. Zapraszamy! Służymy pomocą! Rozmowy o chorobach pieczarki, jakości podłoża, grzybnie krajowe i zagraniczne.
  Poszukujemy pieczarkarzy, firmy produkujące pieczarkę i firmy produkujące podłoże pod pieczarkę.

  Data dodania: 04 03 2011 szczegóły wpisu
 • Grzyby marynowane, mrożone, suszone - nasza-chata.pl

  Grzyby marynowane, mrożone, suszone - nasza-chata.pl

  Grzyby suszone, grzyby marynowane, a także grzyby mrożone stanowią doskonały dodatek do wielu dań. Są niezastąpione w każdej kuchni, dając wiele możliwości. Grzyby suszone doskonale nadają się do sosów i zup. Są także idealnym dodatkiem do gulaszu, kapusty, mięsa duszonego i pieczonego. Grzyby suszone nadają każdej potrawie wspaniały aromat, smak i zapach. Grzyby marynowane mogą służyć za dobrą przystawkę, mogą być także wykorzystywane zamiast surówki do dań obiadowych. Z kolei grzyby mrożone to najlepszy pomysł, aby nawet zimą cieszyć się wyrafinowanym smakiem sosów grzybowych czy zup. Grzyby mrożone to szybki i skuteczny sposób, aby w każdej chwili wyczarować wykwintne danie. Celem działalności naszej firmy jest skup, przetwórstwo oraz sprzedaż runa leśnego. Zajmujemy się produkcją przetworów z grzybów, a także z owoców leśnych. Dostarczane przez nas produkty, w tym grzyby suszone, mrożone oraz grzyby marynowane wyróżniają się najwyższą jakością, pochodzą z samego serca Polski i jako nieliczne na rynku nie zawierają środków konserwujących! Oferowane przez nas produkty to kwintesencja najwyższej jakości oraz wyjątkowych walorów smakowych. Jesteśmy przekonani, że zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 02 2011 szczegóły wpisu

Grzyby, grzybnie, runo leśne - nowa strona:

Adres: