Kawiarnie, bary

 • www.lees-chinese.pl

  www.lees-chinese.pl

  Jeżeli szukasz apetycznej kuchni chińskiej w Gdańsku, zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką propozycją Lee's Chinese. Nasza restauracja pozwala na przeniesie się w daleki zakątek świata. Proponujmy smaczne i pożywne chińskie dania mięsne i wegeteriańskie. Nasz lokal zaaranżowany jest w orientalnym stylu. Gwarantujemy szybką obsługę oraz atrakcyjne ceny. Mamy grono stałych klientów, którzy ochoczo powracają do naszej restauracji. Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 01 2020 szczegóły wpisu
 • Jack Sport Pub Racibórz

  Jack Sport Pub Racibórz

  Jack Sport Pub w Raciborzu to dla Państwa gwarancja miłej atmosfery i dobrej zabawy w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz nie tylko: relacje sportowe na żywo full hd, piłkarzyki, rzutki, szafę grająca. Również możesz odbyć spotkanie biznesowe czy prywatne w naszym V.I.P. Room. Naszym klientom udostępniamy darmowy hot-spot wi-fi. Serdecznie zapraszamy przez siedem dni w tygodniu do 24-tej, a w piątki i soboty do 2-giej w nocy.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Bar u Jacka zaprasza do Złotego Potoku

  Bar u Jacka zaprasza do Złotego Potoku

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Naszej firmy w zakresie obsługi imprez plenerowych oraz okolicznościowych. Firma "PPHU JATEX" zapewnia pełną obsługę różnego rodzaju imprez z możliwością dostosowania obsługi w zależności od charakteru i przeznaczenia imprezy. Obsługa realizowana jest przez zestaw stoisk reprezentujących różne elementy potrzebne do zapewnienia wysokiej jakości obsługi i zadowolenia gości. Stoiska które zapewniamy można podzielić na następujące kategorie: stoiska gastronomiczne, stoiska dla dzieci i młodzieży, stoiska różne. Zapraszamy także do naszego baru u Jacka usytuowanego nad stawem Amerykan w Złotym Potoku.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • Comffeehouse.pl

  Comffeehouse.pl

  Chcesz otworzyć kawiarnię, lodziarnię lub jesteś w fazie pomysłu? Prowadzisz już kawiarnię, lodziarnię? Myślisz o rozwoju lub franczyzie? Oferujemy współpracę połączoną z handlem, szkoleniami, rozwojem i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Comffee House - Galeria Tarnovia - ul. Krakowska 149, 33-100 Tarnów. Usługi doradcze świadczą specjaliści posiadający ekspercką wiedzę, jako pomoc w rozwiązywaniu napotykanych problemów przy otwarciu własnej działalności gospodarczej. Pomoc kierujemy również tym, którzy chcą rozwijać prowadzoną działalność bądź usprawnić obszary swojej działalności.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Alter Ego Cafe Starachowice

  Alter Ego Cafe Starachowice

  Alter Ego Cafe Starachowice. Pierwsza starachowicka kawiarnia artystyczna. Kawiarnia funkcjonuje tutaj od przeszło 40 lat. Śmiało można o niej powiedzieć, że jest najstarszym lokalem tego typu działającym w Starachowicach. Jeszcze w latach 60-tych funkcjonowała tutaj kawiarnia GIERMEK. Kiedy w budynku zaczął swoją działalność Klub Międzynarodowej Prasy i Książki (Empik). W kolejnych latach mieściła się tutaj Altamira.

  Data dodania: 01 02 2013 szczegóły wpisu
 • Przyjęcia okolicznościowe Biskupice

  Przyjęcia okolicznościowe Biskupice

  Bar w Zabrzu-Biskupicach ma niesłychanie przyciągającą lokalizacje w oddali od hałasu i hałasu ulicy. W otoczeniu zieleni w sąsiedztwie stawu spokojny zaułek w miejskiej przestrzeni. Organizując imprezy okolicznościowe dbamy o wytworne obrusy schludnie wystrojone, i bogato zastawione ławy. Czas spędzony u nas będzie czasem relaksu i przyjemnie spędzonych chwil w towarzystwie familii i kumpli. Na zlecenie aranżujemy nieduże przyjęcia okolicznościowe, oraz spotkania integracyjne. Na co dzień serwujemy świeżutką pizzę z pieca, a także chłodne piwko. kiedy aura dogadza organizujemy w ogródku wieczorki muzyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu, ktokolwiek raz to miejsce odwiedził będzie z chęcią tu wracał.

  Data dodania: 19 05 2012 szczegóły wpisu
 • DorJan Sosnowiec - sala bankietowa, restauracja, kawiarnia

  DorJan Sosnowiec - sala bankietowa, restauracja, kawiarnia

  DorJan Sosnowiec najlepsza sala, restauracja, kawiarnia. Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, bale, studniówki, przyjęcia w hali widowiskowo-sportowej "Zagórze" w Sosnowcu. Jeśli prawdziwy bal,sylwester, studniówka, wesele w Sosnowcu to tylko DorJan. Nasze zalety to długoletnie doświadczenie, wyśmienicie przyrządzane i podawane dania, różnorodne i bogate menu, profesjonalna obsługa oraz przede wszystkim nastawienie na potrzeby klienta. Zapraszamy do Dorjana.

  Data dodania: 16 01 2012 szczegóły wpisu
 • Kawiarnia Lublin

  Kawiarnia Lublin

  Między Słowami oferuje wszechstronne usługi jako profesjonalna kawiarnia. Szczególne miejsce wśród usług zajmuje organizacja urodzin i innych imprez. Misją tego miejsca jest tworzenie niezwykłego, kameralnego klimatu. Ta nietypowa kawiarnia znajduje się w samym sercu miejscowości Lublin. W tamtejszym menu znajdziemy domowe desery, takie jak tarty. Ta kawiarnia jest jednocześnie księgarnią oferującą różne dzieła literackie. Dodatkowo klienci mają możliwość zapisania się do klubu Między Słowami.

  Data dodania: 03 12 2011 szczegóły wpisu
 • Cafe Peron

  Cafe Peron

  Cafe Peron - pierwsza kawiarnia wielkomiejska w Wawrze. Świetna i klimatyczna kawiarnia w Warszawie - Wawer, tuż przy stacji PKP Międzylesie.
  Oferujemy: Śniadania, Śniadania i lunche, Naleśnikarnie, Obiady, kuchnia Środkowo-wschodnia, Kanapki, kuchnię wegańską, lody, desery.
  Łatwy dojazd:
  521 -> Falenica, przystanek: pkp Międzylesie
  115 -> Aleksandrów, przyst.pkp Międzylesie
  213 -> Błota, przyst. pkp Międzylesie
  147 -> Wiśniowa Góra, przyst.pkp Międzylesie
  119 -> Międzylesie, przyst. pkp Międzylesie
  SKM S1 -> Otwock (stacja: pkp Międzylesie)
  Koleje Mazowieckie kierunek: Dęblin, Pilawa, Otwock stacja: pkp Międzylesie
  Rower -> Miedzeszyn, ścieżka rowerowa na trasie Mrówcza, K. Szpotańskiego, Trasa Siekierkowska, Wąbrzeska, Kadetów

  Data dodania: 28 07 2011 szczegóły wpisu

Kawiarnie, bary - nowa strona:

Adres: