Kawiarnie, bary

 • Jack Sport Pub Racibórz

  Jack Sport Pub Racibórz

  Jack Sport Pub w Raciborzu to dla Państwa gwarancja miłej atmosfery i dobrej zabawy w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz nie tylko: relacje sportowe na żywo full hd, piłkarzyki, rzutki, szafę grająca. Również możesz odbyć spotkanie biznesowe czy prywatne w naszym V.I.P. Room. Naszym klientom udostępniamy darmowy hot-spot wi-fi. Serdecznie zapraszamy przez siedem dni w tygodniu do 24-tej, a w piątki i soboty do 2-giej w nocy.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Bar u Jacka zaprasza do Złotego Potoku

  Bar u Jacka zaprasza do Złotego Potoku

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Naszej firmy w zakresie obsługi imprez plenerowych oraz okolicznościowych. Firma "PPHU JATEX" zapewnia pełną obsługę różnego rodzaju imprez z możliwością dostosowania obsługi w zależności od charakteru i przeznaczenia imprezy. Obsługa realizowana jest przez zestaw stoisk reprezentujących różne elementy potrzebne do zapewnienia wysokiej jakości obsługi i zadowolenia gości. Stoiska które zapewniamy można podzielić na następujące kategorie: stoiska gastronomiczne, stoiska dla dzieci i młodzieży, stoiska różne. Zapraszamy także do naszego baru u Jacka usytuowanego nad stawem Amerykan w Złotym Potoku.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • Comffeehouse.pl

  Comffeehouse.pl

  Chcesz otworzyć kawiarnię, lodziarnię lub jesteś w fazie pomysłu? Prowadzisz już kawiarnię, lodziarnię? Myślisz o rozwoju lub franczyzie? Oferujemy współpracę połączoną z handlem, szkoleniami, rozwojem i podnoszeniem kwalifikacji zawodowych. Comffee House - Galeria Tarnovia - ul. Krakowska 149, 33-100 Tarnów. Usługi doradcze świadczą specjaliści posiadający ekspercką wiedzę, jako pomoc w rozwiązywaniu napotykanych problemów przy otwarciu własnej działalności gospodarczej. Pomoc kierujemy również tym, którzy chcą rozwijać prowadzoną działalność bądź usprawnić obszary swojej działalności.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Alter Ego Cafe Starachowice

  Alter Ego Cafe Starachowice

  Alter Ego Cafe Starachowice. Pierwsza starachowicka kawiarnia artystyczna. Kawiarnia funkcjonuje tutaj od przeszło 40 lat. Śmiało można o niej powiedzieć, że jest najstarszym lokalem tego typu działającym w Starachowicach. Jeszcze w latach 60-tych funkcjonowała tutaj kawiarnia GIERMEK. Kiedy w budynku zaczął swoją działalność Klub Międzynarodowej Prasy i Książki (Empik). W kolejnych latach mieściła się tutaj Altamira.

  Data dodania: 01 02 2013 szczegóły wpisu
 • Przyjęcia okolicznościowe Biskupice

  Przyjęcia okolicznościowe Biskupice

  Bar w Zabrzu-Biskupicach ma niesłychanie przyciągającą lokalizacje w oddali od hałasu i hałasu ulicy. W otoczeniu zieleni w sąsiedztwie stawu spokojny zaułek w miejskiej przestrzeni. Organizując imprezy okolicznościowe dbamy o wytworne obrusy schludnie wystrojone, i bogato zastawione ławy. Czas spędzony u nas będzie czasem relaksu i przyjemnie spędzonych chwil w towarzystwie familii i kumpli. Na zlecenie aranżujemy nieduże przyjęcia okolicznościowe, oraz spotkania integracyjne. Na co dzień serwujemy świeżutką pizzę z pieca, a także chłodne piwko. kiedy aura dogadza organizujemy w ogródku wieczorki muzyczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu, ktokolwiek raz to miejsce odwiedził będzie z chęcią tu wracał.

  Data dodania: 19 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Kawiarnie, bary - nowa strona:

Adres: