miodyfujarskich.pl

miodyfujarskich.pl

Ocena: 2.0/10 (2 głosów)Prowadzone od 1971 roku Gospodarstwo Pasieczne „Kószka I” zaprasza do skosztowania wysokiej jakości wyrobów pszczelarskich. Zajmujemy się sprzedażą, przede wszystkim detaliczną i hurtową miodów pszczelich nektarowych, miodu faceliowego, pyłku kwiatowego oraz pierzgi. Ponadto w naszym asortymencie mieszczą się m.in. zestawy prezentowe w ozdobnych opakowaniach, koszyki upominkowe, personalizowane słoiczki z miodem pszczelim, a także słoiczki z Miodem Drahimskim oraz drewnianą łyżeczką do miodu. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług bądź złożyć niestandardowe zamówienie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.Podobne strony
 • Miód, produkty pszczele

  Najwyższej jakości produkty pszczele, pozyskiwane z dziewiczych zakątków Kraju. Firma oferuje najwyższej jakości miód i produkty pszczele. Oferujemy miody, których pozyskiwanie oparte jest na doświadczeniu i tradycji. Przez spożywanie miodu dostarczamy organizmowi pewnych substancji hormonalnych, wpływających na zwiększenie aktywności układu pokarmowego w zakresie przyswajania cukrów i wykorzystania ich wartości energetycznej.

 • Miód pszczeli Pasieka Ambrozja naturalne produkty pszczele

  Nasza rodzinna pasieka zajmuje się pozyskiwaniem naturalnych czystych od chemii produktów pszczelich i miodów odmianowych mamy zaszczyt gościć na wielu prestiżowych konkursach zdrowej i tradycyjnej żywności nasze pasieki rozstawione są w jeszcze czystych okolicach gdzie chemia i opryski upraw nie dotarły zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu gdzie oprócz opisów można podglądnąć pracę w pasiece i dowiedzieć się jak pozyskuje się prawdziwe miody które są naturalnym źródłem spożywczym bogatym w witaminy i inne związki niezbędne człowiekowi do życia

 • Miód

  Stronka www tomekmiodek.pl zawiera wszelkie informacje odnoszące się do miodu, hodowli matek pszczelich Buckfast, także wiele ciekawostek połączonych z przedmiotem i nie tylko. Jeśli interesujesz się bądź ot tak wyszukujesz wiadomości odnośnie wyżej wymienionych, nie zwlekaj i odwiedź ją już w tym momencie. Treść strony opiewa na wiele tematycznych, dokładnie opisanych artykułów, w których nadto znajdziecie zdjęcia albo filmy amatorskiej produkcji autora. Wejdź i sprawdź, z pewnością nie pożałujesz.

 • Miód akacjowy

  Strona porusza kwestię różnego typu miodów z prywatnej pasieki. Usługi świadczone przez Mieczysława Łępickiego odznaczają się profesjonalizmem. Znaleźć można tam potrzebne informacje o bieżących wydarzeniach. Na stronie zaleca się spożywanie miodu wielokwiatowego przy przeziębieniach. W obszernej ofercie odnajdziemy miód akacjowy oraz spadziowy. Zdjęcia pasiek można obejrzeć na łamach portalu www.

 • Swojska Piwniczka - sklep internetowy

  Sklep Swojska Piwniczka stworzył ofertę dla każdego lubiącego tradycyjny polski smak. Oferta skierowana również dla ludzi którzy cenią sobie swoje zdrowie i urodę. W ofercie naszego sklepu znajdziecie państwo miody z terenu całej Polski. Miody drahimskie, miód spadziowy, miód wielokwiatowy, miód lipowy, miód gryczany, miód akacjowy, ziołomiód pokrzywowy. W naszej ofercie nie może zabraknąć bestselleru z Nowej Zelandii: Miód manuka. Osoby dbające o swoją urodę znajdą u nas kosmetyki naturalne na bazie wosku pszczelego, miodu, propolisu. W Swojskiej Piwniczce znajdziesz również produkty pochodzenia pszczelego: Propolis (kit pszczeli), pierzga, miód z propolisem, miód z pyłkiem kwiatowym, miód z mleczkiem pszczelim, mleczko pszczele. Akcesoria do miodów: Pompka ułatwiająca dozowanie miodu wprost ze słoika na kanapkę (bez skapywania), ceramika na miód, nabierak drewniany do miodu. Wymienione wyżej artykuły pochodzą z wielkiej kolekcji którą ma do zaoferowania nasz sklep.

 • Opolskiemiody.pl

  Centrum Ogrodniczo-Pszczelarskie w Nysie oferuje swym klientom kupno przepysznych miodów z własnej pasieki. Taki produkt sprzedawany jest w słoikach różnej pojemności. Dostępne są miody: lipowy, nektarowo-spadziowy i wielokwiatowy. Poza tym, polecane centrum posiada w swej ofercie doskonale wykonaną odzież pszczelarską i akcesoria. Zainteresowani klienci mogą zakupić całe kombinezony pasieczne, bluzy i kapelusze, baleczki odstępnikowe, które sprzedawane są pojedynczo albo w pakietach, chwytaki do ramek, dłuta pasieczne, izolatory oraz fajki szklane do łapania matek.

 • Mleczko pszczele

  Oferujemy wysokiej jakości czyste mleczko pszczela. Gdy chcesz zamówić je z pewnego źródła i przy tym nie przepłacać, właśnie teraz zajrzyj na naszą stronę internetową. Sprzedajemy mleczko w różnych pojemnościach – 10, 25 i 100 gramów, więc dobierzesz do swoich potrzeb najlepsze rozwiązanie. Także możesz zamówić u nas mleczko pszczele BIO. Na stronie czeka na ciebie wiele wartościowych informacji związanych z tym składnikiem, więc zapraszamy już teraz!

 • Sklepmiodek.pl

  SklepMiodek.pl w proponowanym asortymencie ma szeroki wybór miodów. Znadziecie Państwo u nas miody spadziowe, lipowe, akacjowe, wrzosowe i wiele innych. Prowadzona wytwórnia jest zgodna z restrykcyjnymi normami unijnymi. Wielopokoleniowe doświadczenie w produkcji gwarantuje najwyższą klasę wszystkich artykułów. Wszystkie miody oferujemy Państwu w niezwykle atrakcyjnych cenach. Liczne laury oraz wyróżnienia, które zdobyliśmy, są dowodem doskonałej klasy wytwarzanych w naszej firmie towarów. Zakupy na kwotę wyższą niż 150 złotych nagradzamy darmową przesyłką.

 • Miody Polskie - miód pszczeli klasy premium

  Marka Miody Polskie oferuje miód pszczeli klasy premium z najlepszych polskich pasiek. Z ofertą można zapoznać się na stronie www.miody-polskie.pl. Warto zwrócić uwagę na miód spadziowy, zawierający dużo związków mineralnych: potas, fosfor, chlor, siarka, wapń, magnez i żelazo. Jest to świetny środek antybiotyczny i bakteriobójczy, działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie oraz wspomaga system odpornościowy. Zalecany osobom pracującym przy komputerze i jako środek leczniczy dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, serca, układu krążenia, układu nerwowego oraz przy zaburzeniach trawienia.

 • Miody

  Pasieka Dutkowiak serdecznie zaprasza po miody i inne renomowane produkty pszczele w najlepszych cenach. Naturalny miód pszczeli, pierzga, pyłek kwiatowy. Smaczny i zdrowy miód lipowo-bławatkowy, akacjowy, wielokwiatowy, mniszkowy, łąkowy, rzepakowy, lipowy, gryczany, nektarowo-spadziowy, spadziowy i wrzosowy. Korzystne warunki przyrodnicze do nasz skarb - Sulęcin. Gospodarstwo Pszczelarskie oferuje po korzystnych cenach naturalny miód pszczeli. Kliknij link do strony i zobacz więcej. Pasieka zaprasza po naturalne i zdrowe produkty pszczele oraz miody - pierzga, pyłek kwiatowy, propolis i naturalny miód pszczeli to nasza specjalizacja od wielu lat.