miodyfujarskich.pl

miodyfujarskich.pl

Ocena: 2.0/10 (2 głosów)Prowadzone od 1971 roku Gospodarstwo Pasieczne „Kószka I” zaprasza do skosztowania wysokiej jakości wyrobów pszczelarskich. Zajmujemy się sprzedażą, przede wszystkim detaliczną i hurtową miodów pszczelich nektarowych, miodu faceliowego, pyłku kwiatowego oraz pierzgi. Ponadto w naszym asortymencie mieszczą się m.in. zestawy prezentowe w ozdobnych opakowaniach, koszyki upominkowe, personalizowane słoiczki z miodem pszczelim, a także słoiczki z Miodem Drahimskim oraz drewnianą łyżeczką do miodu. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych usług bądź złożyć niestandardowe zamówienie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.Podobne strony
 • Miód

  Stronka www tomekmiodek.pl zawiera wszelkie informacje odnoszące się do miodu, hodowli matek pszczelich Buckfast, także wiele ciekawostek połączonych z przedmiotem i nie tylko. Jeśli interesujesz się bądź ot tak wyszukujesz wiadomości odnośnie wyżej wymienionych, nie zwlekaj i odwiedź ją już w tym momencie. Treść strony opiewa na wiele tematycznych, dokładnie opisanych artykułów, w których nadto znajdziecie zdjęcia albo filmy amatorskiej produkcji autora. Wejdź i sprawdź, z pewnością nie pożałujesz.

 • Najwyższej klasy miody firmy Manuka

  Świat Miodów ma do zaoferowania szeroką gamę produktów pszczelarskich. Miody, jak i inne artykuły pochodzą od znanych dostawców, takich jak Manuka. Oferowane są tam nie tylko same miody, ale również m.in. pyłek pszczeli. Główną specjalnością sklepu są miody tradycyjne: od akacjowych, po lipowe. Istotne miejsce w asortymencie zajmują farmaceutyki, np. kapsułki z propolisem. Oferta obejmuje pojedyncze artykuły oraz całe zestawy o kompleksowym składzie. Uzupełnienie oferty Świata Miodów stanowią także artykuły do słodzenia.

 • Miód akacjowy

  Strona porusza kwestię różnego typu miodów z prywatnej pasieki. Usługi świadczone przez Mieczysława Łępickiego odznaczają się profesjonalizmem. Znaleźć można tam potrzebne informacje o bieżących wydarzeniach. Na stronie zaleca się spożywanie miodu wielokwiatowego przy przeziębieniach. W obszernej ofercie odnajdziemy miód akacjowy oraz spadziowy. Zdjęcia pasiek można obejrzeć na łamach portalu www.

 • Opolskiemiody.pl

  Centrum Ogrodniczo-Pszczelarskie w Nysie oferuje swym klientom kupno przepysznych miodów z własnej pasieki. Taki produkt sprzedawany jest w słoikach różnej pojemności. Dostępne są miody: lipowy, nektarowo-spadziowy i wielokwiatowy. Poza tym, polecane centrum posiada w swej ofercie doskonale wykonaną odzież pszczelarską i akcesoria. Zainteresowani klienci mogą zakupić całe kombinezony pasieczne, bluzy i kapelusze, baleczki odstępnikowe, które sprzedawane są pojedynczo albo w pakietach, chwytaki do ramek, dłuta pasieczne, izolatory oraz fajki szklane do łapania matek.

 • Mleczko pszczele

  Oferujemy wysokiej jakości czyste mleczko pszczela. Gdy chcesz zamówić je z pewnego źródła i przy tym nie przepłacać, właśnie teraz zajrzyj na naszą stronę internetową. Sprzedajemy mleczko w różnych pojemnościach – 10, 25 i 100 gramów, więc dobierzesz do swoich potrzeb najlepsze rozwiązanie. Także możesz zamówić u nas mleczko pszczele BIO. Na stronie czeka na ciebie wiele wartościowych informacji związanych z tym składnikiem, więc zapraszamy już teraz!

 • Miód - Pasieka Burnat

  Pasieka Burnat to producent uli styropianowych w systemach Wielkopolski i Ostrowskiej. Ule najwyższej jakości. Dzięki swojej lekkości świetnie sprawdzają się podczas miodobrania, podkarmiania czy przewozu na pożytki. Oprócz uli styropianowych w ofercie miody z ekologicznych terenów małopolski. Do wyboru miód spadziowy, akacjowy, lipowy, mniszkowy, wielokwiatowy i nawłociowy. Na wiosnę sprzedajemy pakiety i odkłady pszczele na ramce ostrowskiej 5-ramkowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!

 • Pasieka mioodna - miód i produkty pszczele

  Na stronie znajdują się ciekawe artykuły dotyczące pszczół, ich życia, szczegóły pozyskiwania miodu w szczególności miodów lipowych,jak również miodu akacjowego i miodu wielokwiatowego. strona jest w postaci bloga, który będzie uzupełniany systematycznie. W domenie znajdują się również przepisy z wykorzystaniem miodu w medycynie jak i profilaktyce. Będę opisywał lecznicze działanie miodu na organizm i różne dolegliwości. W przyszłości planuje hodowlę matek pszczelich i produkcję odkładów pszczelich. Zachęcam do zapoznania się z moją stroną i do wpisów na blogu

 • Miód - Krolewskie-miody.com.pl

  Miód zawiera cenne kwasy organiczne, witaminy, enzymy a także wiele mikroelementów, które dają niezwykłą mieszankę odżywczą jak również regenerującą jako składniki kosmetyków. Miód będzie także antyoksydantem czyli pozwala na opóŸnianie procesów starzenia się. W sytuacji kosmetyki leczniczej zaobserwowano jego pozytywne działanie na skórę. Wzbogaca on bowiem skórę w substancje biologicznie aktywne czyniąc ją gładką i miękką a zmarszczki wygładza. Przez działanie odkażające jak również oczyszczające usuwa złuszczony naskórek i oczyszcza pory.

 • Sklepmiodek.pl

  SklepMiodek.pl w proponowanym asortymencie ma szeroki wybór miodów. Znadziecie Państwo u nas miody spadziowe, lipowe, akacjowe, wrzosowe i wiele innych. Prowadzona wytwórnia jest zgodna z restrykcyjnymi normami unijnymi. Wielopokoleniowe doświadczenie w produkcji gwarantuje najwyższą klasę wszystkich artykułów. Wszystkie miody oferujemy Państwu w niezwykle atrakcyjnych cenach. Liczne laury oraz wyróżnienia, które zdobyliśmy, są dowodem doskonałej klasy wytwarzanych w naszej firmie towarów. Zakupy na kwotę wyższą niż 150 złotych nagradzamy darmową przesyłką.

 • Miody

  Pasieka Dutkowiak serdecznie zaprasza po miody i inne renomowane produkty pszczele w najlepszych cenach. Naturalny miód pszczeli, pierzga, pyłek kwiatowy. Smaczny i zdrowy miód lipowo-bławatkowy, akacjowy, wielokwiatowy, mniszkowy, łąkowy, rzepakowy, lipowy, gryczany, nektarowo-spadziowy, spadziowy i wrzosowy. Korzystne warunki przyrodnicze do nasz skarb - Sulęcin. Gospodarstwo Pszczelarskie oferuje po korzystnych cenach naturalny miód pszczeli. Kliknij link do strony i zobacz więcej. Pasieka zaprasza po naturalne i zdrowe produkty pszczele oraz miody - pierzga, pyłek kwiatowy, propolis i naturalny miód pszczeli to nasza specjalizacja od wielu lat.