Sklep z miodami - doktormiodek.pl

Sklep z miodami - doktormiodek.pl

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Doktor Miodek to sklep internetowy oferujący szeroki wybór miodów z Podlasia. Znaleźć tu można między innymi miody nektarowe, spadziowe, a także przetworzone produkty miodowe jak np. miody z owocami liofilizowanymi – a wszystko to w pełni naturalne! Doktor Miodek zapewnia wysoką jakość, szeroką wiedzę oraz przede wszystkim niepowtarzalny smak. Nie czekaj i sprawdź już dziś, co jeszcze firma ma do zaoferowania!Podobne strony
 • Miód, produkty pszczele

  Najwyższej jakości produkty pszczele, pozyskiwane z dziewiczych zakątków Kraju. Firma oferuje najwyższej jakości miód i produkty pszczele. Oferujemy miody, których pozyskiwanie oparte jest na doświadczeniu i tradycji. Przez spożywanie miodu dostarczamy organizmowi pewnych substancji hormonalnych, wpływających na zwiększenie aktywności układu pokarmowego w zakresie przyswajania cukrów i wykorzystania ich wartości energetycznej.

 • Miód pszczeli Pasieka Ambrozja naturalne produkty pszczele

  Nasza rodzinna pasieka zajmuje się pozyskiwaniem naturalnych czystych od chemii produktów pszczelich i miodów odmianowych mamy zaszczyt gościć na wielu prestiżowych konkursach zdrowej i tradycyjnej żywności nasze pasieki rozstawione są w jeszcze czystych okolicach gdzie chemia i opryski upraw nie dotarły zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu gdzie oprócz opisów można podglądnąć pracę w pasiece i dowiedzieć się jak pozyskuje się prawdziwe miody które są naturalnym źródłem spożywczym bogatym w witaminy i inne związki niezbędne człowiekowi do życia

 • Miód

  Stronka www tomekmiodek.pl zawiera wszelkie informacje odnoszące się do miodu, hodowli matek pszczelich Buckfast, także wiele ciekawostek połączonych z przedmiotem i nie tylko. Jeśli interesujesz się bądź ot tak wyszukujesz wiadomości odnośnie wyżej wymienionych, nie zwlekaj i odwiedź ją już w tym momencie. Treść strony opiewa na wiele tematycznych, dokładnie opisanych artykułów, w których nadto znajdziecie zdjęcia albo filmy amatorskiej produkcji autora. Wejdź i sprawdź, z pewnością nie pożałujesz.

 • Miód akacjowy

  Strona porusza kwestię różnego typu miodów z prywatnej pasieki. Usługi świadczone przez Mieczysława Łępickiego odznaczają się profesjonalizmem. Znaleźć można tam potrzebne informacje o bieżących wydarzeniach. Na stronie zaleca się spożywanie miodu wielokwiatowego przy przeziębieniach. W obszernej ofercie odnajdziemy miód akacjowy oraz spadziowy. Zdjęcia pasiek można obejrzeć na łamach portalu www.

 • Miód - Pasieka Burnat

  Pasieka Burnat to producent uli styropianowych w systemach Wielkopolski i Ostrowskiej. Ule najwyższej jakości. Dzięki swojej lekkości świetnie sprawdzają się podczas miodobrania, podkarmiania czy przewozu na pożytki. Oprócz uli styropianowych w ofercie miody z ekologicznych terenów małopolski. Do wyboru miód spadziowy, akacjowy, lipowy, mniszkowy, wielokwiatowy i nawłociowy. Na wiosnę sprzedajemy pakiety i odkłady pszczele na ramce ostrowskiej 5-ramkowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!

 • Pasieka mioodna - miód i produkty pszczele

  Na stronie znajdują się ciekawe artykuły dotyczące pszczół, ich życia, szczegóły pozyskiwania miodu w szczególności miodów lipowych,jak również miodu akacjowego i miodu wielokwiatowego. strona jest w postaci bloga, który będzie uzupełniany systematycznie. W domenie znajdują się również przepisy z wykorzystaniem miodu w medycynie jak i profilaktyce. Będę opisywał lecznicze działanie miodu na organizm i różne dolegliwości. W przyszłości planuje hodowlę matek pszczelich i produkcję odkładów pszczelich. Zachęcam do zapoznania się z moją stroną i do wpisów na blogu

 • Miód - Krolewskie-miody.com.pl

  Miód zawiera cenne kwasy organiczne, witaminy, enzymy a także wiele mikroelementów, które dają niezwykłą mieszankę odżywczą jak również regenerującą jako składniki kosmetyków. Miód będzie także antyoksydantem czyli pozwala na opóŸnianie procesów starzenia się. W sytuacji kosmetyki leczniczej zaobserwowano jego pozytywne działanie na skórę. Wzbogaca on bowiem skórę w substancje biologicznie aktywne czyniąc ją gładką i miękką a zmarszczki wygładza. Przez działanie odkażające jak również oczyszczające usuwa złuszczony naskórek i oczyszcza pory.

 • Sklepmiodek.pl

  SklepMiodek.pl w proponowanym asortymencie ma szeroki wybór miodów. Znadziecie Państwo u nas miody spadziowe, lipowe, akacjowe, wrzosowe i wiele innych. Prowadzona wytwórnia jest zgodna z restrykcyjnymi normami unijnymi. Wielopokoleniowe doświadczenie w produkcji gwarantuje najwyższą klasę wszystkich artykułów. Wszystkie miody oferujemy Państwu w niezwykle atrakcyjnych cenach. Liczne laury oraz wyróżnienia, które zdobyliśmy, są dowodem doskonałej klasy wytwarzanych w naszej firmie towarów. Zakupy na kwotę wyższą niż 150 złotych nagradzamy darmową przesyłką.

 • Miody Polskie - miód pszczeli klasy premium

  Marka Miody Polskie oferuje miód pszczeli klasy premium z najlepszych polskich pasiek. Z ofertą można zapoznać się na stronie www.miody-polskie.pl. Warto zwrócić uwagę na miód spadziowy, zawierający dużo związków mineralnych: potas, fosfor, chlor, siarka, wapń, magnez i żelazo. Jest to świetny środek antybiotyczny i bakteriobójczy, działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie oraz wspomaga system odpornościowy. Zalecany osobom pracującym przy komputerze i jako środek leczniczy dróg oddechowych, przewodu pokarmowego, serca, układu krążenia, układu nerwowego oraz przy zaburzeniach trawienia.

 • Miody

  Pasieka Dutkowiak serdecznie zaprasza po miody i inne renomowane produkty pszczele w najlepszych cenach. Naturalny miód pszczeli, pierzga, pyłek kwiatowy. Smaczny i zdrowy miód lipowo-bławatkowy, akacjowy, wielokwiatowy, mniszkowy, łąkowy, rzepakowy, lipowy, gryczany, nektarowo-spadziowy, spadziowy i wrzosowy. Korzystne warunki przyrodnicze do nasz skarb - Sulęcin. Gospodarstwo Pszczelarskie oferuje po korzystnych cenach naturalny miód pszczeli. Kliknij link do strony i zobacz więcej. Pasieka zaprasza po naturalne i zdrowe produkty pszczele oraz miody - pierzga, pyłek kwiatowy, propolis i naturalny miód pszczeli to nasza specjalizacja od wielu lat.