Zboża

 • Ryż basmati Karoon

  Ryż basmati Karoon

  Ryż basmati Karoon to jedna z najbardziej szlachetnych odmian tego długoziarnistego ryżu. Pochodzi z najlepszych pól uprawnych w Pakistanie. Co odróżnia ryż basmati od innych gatunków i odmian ryżu dostępnych w sklepie? Na pewno bardzo duże bogactwo składników elementarnych takich jak wapń, sód, potas oraz magnez, cynk i żelazo. Dodatkowo jest bogaty w wiele różnych aminokwasów oraz jest źródłem białka roślinnego, które jest bardzo ważne w diecie wegetariańskiej i wegańskiej.

  Ponadto ryż basmati Karoon jest bogaty w inne wartości odżywcze istotne w diecie takie jak węglowodany oraz błonnik. Wszystko to zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

  Z czym można podawać ryż basmati Karoon?
  Sprawdźcie przepisy znajdujące się na naszej stronie internetowej. Na bieżąco będziemy również publikowali kolejne, nowe przepisy abyście mogli gotować zdrowo i smacznie.

  Jesteś szefem kuchni i chciałbyś przetestować w gotowaniu ryż basmati? Zamów już dziś dowolną ilość.

  Prowadzisz sklep lub hurtownię spożywczą i chcesz wprowadzić do swojego asortymentu najlepszy dostępny na rynku ryż basmati? Odwiedź naszą stronę internetową i zamów dowolną ilość. Dostarczamy także ilości hurtowe np. 100 czy 200 kilogramów lub więcej.

  Jeśli szukasz podstawowych i zaawansowanych informacji na temat ryżu basmati oraz tego czym się wyróżnia i charakteryzuje - odwiedź koniecznie naszą stronę internetową. Nie raz czy dwa. Dodaj ją do ulubionych bo na pewno będziesz widział sens by na nią wracać.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2020 szczegóły wpisu

Zboża - nowa strona:

Adres: