Żywność ekologiczna
-
Sklep ze zdrową żywnością Biovert.
To co odróżnia sklep ze zdrową żywnością od sklepu masowej sprzedaży, to zasada pochodzenia produktów. Każdy sklep ze zdrową żywnością oferuje nam produkty pochodzące z upraw ekologicznych zaopatrzonych w specjalny certyfikat, dzięki któremu możemy mieć pewność, że kupiony przez nas produkt nie zawiera chemii, polepszaczy oraz środków konserwujących.
Data dodania: 15 03 2012 szczegóły wpisu
Inaczej jest z pochodzeniem produktów zalegających półki sklepów masowej sprzedaży. Te produkty naszpikowane są chemią, zazwyczaj jest to mocno przetworzona żywność nie mająca żadnej wartości energetycznej dla naszego organizmu. Można wręcz twierdzić, że jest ona dla nas szkodliwa jeśli spożywamy ją ciągle. Szczególnie narażone są na nią dzieci.
Dlatego też powinniśmy zacząć coraz częściej odwiedzać sklep ze zdrową żywnością, w myśl zasady że jesteśmy tym co jemy.
Korzystając z oferty jaką proponuje nam sklep ze zdrową żywnością, możemy się w nim zaopatrzyć w wiele artykułów. Znajdziemy tam artykuły spożywcze na codzienne zakupy np.:
- pieczywo;
- przetwory mleczne;
- mięso i wędliny;
- warzywa i owoce.
Jednak nie tylko artykuły spożywcze udostępnia nam do kupna sklep ze zdrową żywnością.
Możemy tam nabyć również i kosmetyki eko:
- do pielęgnacji ciała;
- pielęgnacji twarzy;
- jak i do pielęgnacji włosów.
Tak więc sklepy ze zdrową żywnością pozwolą zadbać nie tylko o zdrowie ale i o piękny wygląd. -
Cystone
Himalaya Herbs jest sklepem internetowym oferującym egzotyczne suplementy diety pochodzące z Indii. Himalaya Herbs oferujemy najwyższej jakości indyjskie zioła, kosmetyki i suplementy, a wszystko to w przystępnej cenie. Himalaya Herbs w swojej ofercie ma takie artykuły jak Liv 52, Cystone, Triphala oraz dużo innych ziołowych suplementów diety oraz indyjskich kosmetyków. Himalaya Cystone jest ziołowym suplementem, utrzymującym nerki i drogi moczowe w stanie maksymalnej sprawności. Cystone jest pomocny w kłopotach związanych z kamnicą nerkową, powtarzajacymi się zakażeniami dróg moczowych. Działa aseptyczne, przeciwzapalnie, przyspiesza przebieg wydzielania moczu w nerkach. Triphala to naturalny, ziołowy produkt składający się z trzech owoców indyjskiego agrestu (amli), vibhitaki i haritaki. Triphala normalizuje pracę układu trawiennego, wspomagając wszystkie funkcje trawienne. Wspiera pracę układu pokarmowego, wspiera trawienie i usuwa zaparcia. Wspomaga oczyścić z toksyn wątrobę, jelito grube i krew.Liv 52 to unikalna mieszanka ziołowa, wspaniale oczyszczająca organizm z toksyn, regenerująca komórki wątroby. Pobudza ją i chroni przed złymi czynnikami chemicznymi, bakteryjnymi. Przyśpiesza okres rekonwalescencji po stanach zapalnych. Liv.52 ułatwia szybkie wydalanie aldehydu octowego i gwarantuje ochronę przed alkoholem, który wpływa na uszkodzenia wątroby.
Data dodania: 08 12 2010 szczegóły wpisu -
Sklep ze zdrową żywnością
Nasz sklep ze zdrową żywnością oferuję szeroki asortyment żywności bezglutenowej, wegetariańskiej, dla diabetyków. Wiele półek zajmują ciekawe herbatki oraz różne, często rzadkie, przyprawy. Sklep - mimo małej powierzchni - swoim asortymentem z pewnością zadowoli większość klientów. Prowadzimy sprzedaż w naszym sklepie stacjonarnym mieszczącym się przy ul. Jedności Narodowej 120C a także sprzedaż wysyłkową poprzez sklep internetowy. Istnieje możliwość dowozu produktów pod drzwi dla klientów mieszkających na terenie Wrocławia.
Data dodania: 21 11 2010 szczegóły wpisu
Posiadamy w sprzedaży żywność ekologiczną, żywność bezglutenowa, żywność wegetariańską, oleje, przyprawy, kosmetyki naturalne, fruktoza, nabiał (w tym również kozi), olej budwigowy i wiele innych.
Ponadto - sama zawartość sklepu jest uzależniona od klienta - wszelkie inspiracje są mile widziane i wykorzystywane w ciągłym rozwijaniu oferty. -
Dolina Ekologicznej Żywności - Klaser
Pierwszy w Polsce klaster integrujący podmioty zajmujące się promowaniem żywności ekologicznej. Klaster posiada charakter otwarty i mogą do niego przystąpić wszystkie organizację zajmujące się rozkwitem produkcji żywności ekologicznej na terytorium wschodniej Polski. W struktury klasera mogą wstąpić organizację wspierające rolnictwo ekologiczne z województw: lubelskiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.
Data dodania: 21 11 2010 szczegóły wpisu
