• ANTYKOROZJA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

antykorozja

 • RUST CHECK POLAND ochrona antykorozyjna samochodu

  Prezentujemy Państwu firmę Rust Check Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Na polskim rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Specjalizujemy się w usługach z branży zabezpieczeń antykorozyjnych pojazdów. Preparat Rust Stop jest bezwonny i bezpieczny dla człowieka. ma atesty Instytutu Ochrony Środowiska, Państwowego Zakładu Higieny, znak bezpieczeństwa ”B” Instytutu Przemysłu Tworzyw i Farb w Gliwicach. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, zatem zatrudniamy tylko doświadczonych pracowników, jacy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka jakość dostarczanych przez nas produktów. Więcej na stronie internetowej.

 • Mountownia Ewerest

  Działając nieprzerwanie od 1999 roku świadczymy wysokiej jakości usługi w sektorze przemysłu i budownictwa. Zapewniamy stałe utrzymanie obiektów, remonty oraz szybką reakcje na awarie. Poszerzyliśmy działalność o produkcję przewodów hydraulicznych, sprzedaż elementów hydrauliki siłowej oraz uzyskaliśmy autoryzację firmy KÄRCHER w zakresie sprzedaży i napraw urządzeń. Samodzielnie ZAKUWAMY przewody hydrauliczne, zapewniając stabilną i nieprzerwaną pracę parku maszynowego naszych klientów. Produkujemy również węże do wysokociśnieniowych urządzeń myjących typu Kächer itp. Posiadamy szeroki asortyment węży, końcówek i złączy. Realizujemy zamówienia wg powierzonego wzorca lub oznaczeń katalogowych.WIĘCEJ INFORMACJI POD ADRESEM: www.ewerest.pl

 • Piaskowanie

  Piaskowanie to bardzo trudny technologicznie proces mający na celu oczyszczenie lub kształtowanie powierzchni. Firma Piask-Met z Białej obok Częstochowy od 1996 roku świadczy usługi piaskowania. Do piaskowania wykorzystujemy w szczególności piasek o rozmaitej granulacji, śród, korund oraz rzadko spotykane w Polsce szkło różnej ziarnistości. Piaskowanie jest procesem podobnym do szlifowanie i w rezultacie piaskowany materiał jest idealnie gładki.

 • Producent myjek ciśnieniowych Wemaa

  Firma Wemaa trudni się wytwarzaniem myjek wysokociśnieniowych a także pomp wysokociśnieniowych. Proponujemy różnorodne artykuły, dzięki czemu każdy klient znajdzie u nas odpowiednią dla siebie propozycję. Ponadto udostępniamy sposobność wykonania artykułów zgodnych z oczekiwaniami każdego klienta. Funkcjonujemy w branży od 1994 roku, co pozwala nam na zapewnienie doskonałej klasy oferowanych artykułów. Każde produkty wytwarzamy w Polsce. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

 • TopZinc Ochrona katodowa prętów zbrojeniowych

  TopZinc to system ochrony antykorozyjnej stali zbrojeniowej produkowany przez firmę TopBuilding. Ochrona antykorozyjna zbrojenia jest jednym z najważniejszych elementów podczas projektowania konstrukcji betonowych. Poprawna ochrona zbrojenia przed korozją umożliwi zmniejszenie kosztów remontu i utrzymania konstrukcji nawet o 15%. System TopZinc wykorzystuję do ochrony antykorozyjnej metodę traconej anody, inaczej zwaną metodą katodową.

 • Empas. Chemiczna obróbka metali. Preparaty do odtłuszczania metali

  Prezentujemy Państwu profesjonalne przedsiębiorstwo EMPAS z Warszawy. Działamy pomyślnie na rynku już od 1994 roku. Zajmujemy się wytwórczością preparatów do mycia, trawienia lub aktywowania. Preparaty te posiadają swoje wykorzystanie między innymi w obróbce stali, stali ocynkowanej lub miedzi. Specjalizujemy się głównie w obróbkach o małych rozmiarach. Pomagamy również kontrahentom projektować linie technologiczne. Zachęcamy do podjęcia z nami kooperacji z wykorzystaniem wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Osoby zaintrygowane zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie opublikowana jest całkowita propozycja przedsiębiorstwa.

 • emeresprodukt.pl

  Firma P.W. EMERES PRODUKT w Sosnowcu specjalizuje się w realizacji usług polegających na galwanicznym nakładaniu powłok cynkowych na wyrobach z metali żelaznych i nieżelaznych. Obróbką galwaniczną zajmujemy się od 1995 r. Oferujemy cynkowanie z połyskiem na zawieszkach, czy chromianowanie (nie wykonujemy usługi chromowania). Prowadzimy również procesy odtlenkowania i chromianowania wyrobów z miedzi i ich stopów oraz trawimy wyroby z metali żelaznych. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług zgodnie z wymogami niezbędnych norm. Zapraszamy.

 • morfama.pl

  Siedziba firmy MORFAMA mieści się w Skawinie w województwie małopolskim. Zajmujemy się obrotem wyrobami hutniczymi i możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży i doskonałą znajomością rynku. W naszym asortymencie znaleźć może najwyższej jakości blachy walcowane i ocynkowane, kształtowniki, pręty, rury, profile oraz kątowniki. Na zamówienie wykonujemy blachy trudnościeralne, nierdzewne oraz stal narzędziową. Świadczymy również profesjonalne prace wysokościowe przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Więcej wiadomości o ofercie i dane firmy znaleźć można na stronie internetowej.