• AROMATY SPOŻYWCZE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

aromaty spożywcze

  • Dodatki do żywności - Aromes Grup

    Zwiększające się wymogi jakościowe klientów wpływają na stały rozkwit przemyśle spożywczym. Aromes Group jest producentem i dostarczycielem surowców dla przemysłu spożywczego z 20 letnią tradycją. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty produkowane są ze szczególną troską o jakość. Zasadą naszego działania jest zachowanie jakości produktów powyżej niezbędnych standardów wynikających z obowiązującego prawa. W naszej szerokiej ofercie mamy aromaty, bazy z sokiem, emulsje spożywcze i zaprawy spożywcze, barwniki oraz inne surowce do produktów cukierniczych i piekarskich, lodów. Naszym celem jest zapewnienie szerokiej oferty produktowej spełniającej indywidualne oczekiwania Klientów oraz doskonałą jakość świadczonych usług.

  • Dodatki do pasz

    Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe AROMA-POL powstało w 1994 roku. Kadra kierownicza przedsiębiorstwa składa się z wysokiej klasy specjalistów. Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości dodatki do żywności oraz dodatki do pasz. Specjalizujemy się także w wyrobie barwników spożywczych oraz aromatów spożywczych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszej firmy oraz naszej oferty.

  • ipra.pl

    W Krakowie mieści się siedziba firmy IPRA, która od 2000 roku zajmuje się produkcją koncentratów zapachowych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdą Państwo wiele zapachów kwiatowych, świeżych, cytrusowych, zmysłowych bądź orientalnych do wszechstronnego zastosowania. Koncentraty te używane są w przemyśle spożywczym, branży kosmetycznej oraz perfumeryjnej, farmaceutycznej a ponadto wędkarskiej i jako dodatki do świec zapachowych. Firma gwarantuje atrakcyjne warunki współpracy, doradztwo i szeroką gamę produktów. Więcej wiadomości o ofercie znajdą Państwo na witrynie internetowej.