• BAGAŻÓWKI SZCZECIN - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

bagażówki Szczecin

  • Smart Transport - bagażówki Szczecin

    Nasze bagażowki zajmują się transportem dobytku w Szczecinie – Centrum oraz Prawobrzeże jak i na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego oraz Polski. Od kilku lat transportujemy: materiały budowlane, meble, skutery, palety z towarem, sprzęt AGD RTV, maszyny i urządzenia, motocykle, drzwi, okna, sprzęt i materiały ogrodnicze, łodzie, rowery, sprzęt biurowy oraz wszystko inne co Państwo sobie wymyślą. Szczecińskie taksówki przystosowane są do transportu i załadunku pojazdów mechanicznych tj. traktorków, quadów itp. Posiadamy specjalne najazdy sięgających 3 metrów co pozwala na prosty wjazd traktorków. Solidnie przemieszczamy wszystko co zmieści się do bagażówki. Dbamy o Państwa rzeczy z szczególną starannością, i dzięki temu zdobyliśmy uznanie wielu klientów. Nasze auta są przystosowane do niedalekich i długich odległości. Doskonała znajomość Państwa oczekiwań, pozwoliła nam na przedstawienie propozycji na miarę Państwa potrzeb. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny oraz możliwość indywidualnego negocjowania warunków przedstawionej oferty.

  • Usługi transportowe Szczecin

    Firma oferująca tanie przeprowadzki zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami! Jeśli chcesz przeprowadzić się szybko i bezstresowo, właśnie ona może zaoferować ci pełen zakres działań z tym związanych. Przedkłada ona między innymi pakowanie przedmiotów, dostarcza bezpieczne materiały do tego, zajmuje się demontażem i montażem mebli. Także przewożeniem cięższych i większych sprzętów, stanowisk pracy, antyków. Jeśli szukasz kogoś, kto kompleksowo ci pomoże, zapraszamy!

  • Big Taxi

    Big Taxi to przedsiębiorstwo zajmujące się transportem dużych przedmiotów i sprzętów AGD na terenie Szczecina i pozostałych miast województwa zachodniopomorskiego. O ile chcą Państwo przemieścić swoje meble i nie jesteście w posiadaniu pojemnego auta, gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy ogromne, solidne samochody, które bez problemu przetransportują duże przedmioty. Z radością udzielimy Państwu pomocy przy przeprowadzce do nowego mieszkania. Zapewniamy upusty dla powracających klientów!