• CENNIK - 9 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

cennik

 • Skup złomu Słupsk, Koszalin - Metzłom

  Metzłom to firma założona 1989 roku. Od początku zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. To nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące Klientom kompleksowe usługi obejmujące zarówno skup złomu, handel wyrobami hutniczymi jak również rozbiórki i transport. Współpraca z firmą MetZłom, gwarantuje Tobie uczciwą klasyfikację przyjmowanego do skupu złomu i stabilne warunki handlowe. Oferujemy natychmiastową płatność, oraz pomoc w finansowaniu obrotu (zaliczki), jak i dużych przedsięwzięć rozbiórkowych.

 • 3B-artStudio | Studio Foto - Video | Agencja interktywna

  3B-artStudio to agencja interaktywna świadcząca usługi z zakresu reklamy w internecie. Oferujemy szerokie spektrum rozwiązań multimedialnych od tworzenia i obróbki graficznej zdjęć oraz filmów video, poprzez projektowanie wizytówek, ulotek, plakatów, banerów, stron www aż po programowanie dedykowanych aplikacji internetowych, takich jak na przykład sklepy internetowe czy programy do fakturowania. Agencja została założona z myślą o klientach, którzy pragną podbić świat e-marketingu. Istniejemy po to, aby pomóc Ci zaistnieć w wirtualnym świecie reklamy i e-handl'u. Nasze produkty są wynikiem pracy zakorzenionych w branży fachowców oraz użycia najnowszych technologii.

 • Transport krajowy - Szyn-Trans

  Usługi transportowe krajowy także internacjonalny, przewóz ciężarów powyżej gabarytowych, swój system pilotażowy, ładunki od 3,5 t aż do 50 t. Wszystkie niezbędne pozwolenia na przejazd nabojów na terenie Polski również Europy. Świadczymy usługi w zakresie systemu TLS - transport - logistyka - spedycja. Umożliwiamy wysyłka szczątkowy również cało pojazdowy. Oferujemy delikwentom zaznajomienie się z osiągalnymi zestawami samochodowymi w celu stosowności sprzętu do jarzma oraz formaty komunikowanego ładunku, bez przepłacania za niewykorzystane miejsce na naczepach. Od wielu lat świadczymy usługi dla fabrykantów kiosków handlowych. Dysponujemy naczepy niskopodwoziowe do transportu nad gabarytowych ładunków. Zapoznaj się z podażą firmy Szyn - Trans. Posiadamy wielu stałych konsumentów, których zaufali nam jako partnerzy biznesowi. Zapraszamy do współpracy.

 • Karty plastikowe Warszawa

  Przedsiębiorstwo Drukmat oferuje klientom wysokiej klasy karty plastikowe i inne. Ponadto oferujemy urządzenia drukujące do kart. Oferujemy wykonanie nadruku na każdych sprzedawanych kartach plastikowych a także sposobność ich zindywidualizowania. Gwarantujemy świetną klasę towarów, które zaspokoją wymagania wszystkich naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo sprawdzić jakość naszych produktów, to zachęcamy do zamówienia nieodpłatnych próbek. Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 • tuwysylam.pl

  Tuwysłam to firma kurierska działająca na zasadzie szeroko rozgałęzionej sieci punktów kurierskich na obszarze całego kraju. Stworzyliśmy dla Państwa także platformę wysyłkową, gdzie w prosty i użyteczny sposób można zamówić kuriera i nadać przesyłkę bez konieczności wychodzenia z domu. Współpracujemy z DPD, UPS, Pocztex, K-EX, FedEx czy DHL, zapewniając obsługę przesyłek krajowych, jak i międzynarodowych. Gwarantujemy korzystne warunki oraz przejrzyste zasady współpracy i korzystne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

 • E-pok - biuro rachunkowe

  E-pok to firma, które zajmuje się pomoc firm w sprawach administracyjnych. Doradzamy również w zakładaniu biznesu. Nasi specjaliści upraszczają prowadzenie firmy i pomagają we wszystkich sprawach związanych rozpoczęcia oraz rozwojem firmy. Oferujemy klientom również doskonałą opiekę skarbową. Podpowiemy naszym klientom jaki rodzaj opodatkowania wybrać a także jaki typ aktywności będzie dla klientów najbardziej optymalny. Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę, doradztwo księgowe i cały obszar usług kadrowych oraz wynagrodzeniowych.

 • Studio nagrań Sonar Łódź

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą studia Sonar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabytemu w przeciągu 8 lat pracy przy dziesiątkach realizacji, dopilnujemy aby Wasze nagrania zabrzmiały w pełni profesjonalnie. Pomagamy młodym zespołom w aranżacjach ich własnych pomysłów, a w razie potrzeby w wynajęciu muzyka sesyjnego.Dla firm oferujemy usługi w zakresie udźwiękowienia danego projektu, kompozycji muzyki, nagrania lektorów.Nasze studio w cichej, zalesionej dzielnicy Łodzi, co daje gwarancję pracy w spokoju i skupieniu.Do dyspozycji klientów są 2 pomieszczenia przeznaczone do rejestracji, oraz reżyserka o łącznej powierzchni 40 m2

 • Trener personalny - Magda Klimczak

  Profesjonalne treningi personalne z trenerem, dobór odpowiedniej diety, indywidualny program treningowy, badanie składu ciała oraz wiele innych usług. Konsultacje trenerskie odbywają się w klubie GetFit Fitness Altus przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Katowicach. W celu zarezerwowania dogodnego terminu z trenerem personalnym prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny, bądź za pośrednictwem strony internetowej.

 • Przeprowadzki Lublin

  Lubelska firma zajmująca się profesjonalnymi usługami z zakresu przeprowadzek i transportu. Oferta Snook-Trans skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy urzędów.

  Dla Firm:
  Oferujemy usługi z zakresu relokacji biur i sklepów, stałą współpracę z zakaresu usług transportowych, ale też w ramach usług wymagających bezpośredniego kontaktu z indywidualnym klientem. Nasze samochody są świetnie utrzymane, kierowcy sprawni i doświadczeni a tragarze przygotowani zarówno do ciężkich prac jak i kontaktu z klientem. Zachęcam sklepy meblowe, które nie posiadają własnego transportu, do wynajmowania lub polecania naszej firmy. Państwa klienci będą z pewnością usatysfakcjonowani.
  Oferujemy przeprowadzki klubów bilardowych, dyskotek, restauracji i kawiarni - cena do negocjacji, szybki czas wykonania usługi pozwolą na utrzymanie płynności w prowadzeniu własnego biznesu. Szczegółowa oferta znajduje się na naszej stronie wraz z cennikiem i szerszym opisem poszczególnych usług. Warto obejrzeć nasze referencje umieszczone na zewnętrznym portalu, do którego link znajduje się na stronie głównej.

  Dla klienta indywidualnego:
  W naszej ofercie znajdują się zarówno przeprowadzki domów jak i mieszkań, istnieje możliwość wykonania przeprowadzki na terenie całego kraju i poza jego granicami. Zajmujemy się przeprowadzkami międzynarodowymi i długodystansowymi oraz transportem na terenie Lublina i Lubelszczyzny. Oferujemy doświadczonych tragarzy, którzy skrócą czas przeprowadzki zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nasze samochody, które można obejrzeć na stronie, są przystosowane do wszelkiego rodzaju przeprowadzek, a w szczególności do transportu mebli. Z chęcią wykonamy także mniejsze usługi transportowe takie jak odbiór mebli ze sklepu, recykling starych mebli czy też drobniejszy przewóz. Na naszej stronie znajduje się obszerny poradnik dla przeprowadzających się, który sprawi, że przeprowadzka nie będzie już tak stresującym przedsięwzięciem.

  Dla każdego:
  Przygotowaliśmy pakiet, który każdemu pozwoli skorzystać z naszej firmy - szczególnie wymagający znajdą w nim ekskluzywne usługi, Ci, którym po prostu potrzebny jest transport także znajdą coś dla siebie. W naszej firmie klient jest zawsze najważniejszy, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy! Staramy się, by praca przez nas wykonywana odznaczała się zawsze wyjątkowym profesjonalizmem, nasze doświadczenie pozwala nam radzić sobie w wyjątkowo trudnych warunkach.

 • Fotografialodz.com - fotografia ślubna Łódź

  Mieszkam w pięknym mieście Łódź, tutaj funkcjonuję i pracuję. Moja firma " fotografia ślubna Łódź " należy do czołówki firm w tej branży. Dzieje się tak dlatego ponieważ moje zdjęcia ślubne mają duszę. Jako fotograf ślubny staram się być tak gdzie dzieje się coś ciekawego, łapać sytuacje w taki sposób aby zdjęcia ślubne były bardzo nietypowym reportażem. Bo to właśnie reportaż ślubny jest pamiątką na całe życie. Jako fotograf ślubny warszawa pracuje na dwóch body, nie wyobrażam sobie robienia czegoś takiego jak zdjęcia ślubne bez zapasowego aparatu. To daje mi, fotografowi, jak i państwu że najważniejszy dla państwa dzień jakim jest ślub zostanie w pełni udokumentowany. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »