• DODATKI DO ŻYWNOŚCI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

dodatki do żywności

  • Agrotrade glukoza krystaliczna

    Agrotrade Sp. z o.o zaprasza do zapoznania się z naszą zasobną propozycją i do skorzystania z naszego obfitego przeżycia. Stale dbamy o najwyższą jakość oferowanych artykułów i usług, dzięki czemu udało się obszernie podeprzeć i utwierdzić naszą sytuację w sektorze spożywczym. Możemy zaoferować mnogość substancji i surowców m.in. koncentraty białek mlecznych i serwatkowych, laktozę, permeat serwatkowy, które doskonale spełniają się na każdym etapie fabrykacji spożywczej. Sektor industrialny od lat użytkuje z oferowanych przez nas rozwiązań, dzięki czemu mamy stałe grono odbiorców i współpracowników. Zapraszamy do wykorzystania z naszej zasobnej oferty i korzystnych warunków kooperacji, którą oferujemy:

  • Jak żywność wpływa na zdrowie

    Serwis ten powstał z myślą o wszystkich, którzy dbają lub pragną dbać o zdrowie, poznać możliwe przyczyny swoich kłopotów zdrowotnych. Materiały w nim zawarte nie mają straszyć, a rzetelnie informować jakie zagrożenia możemy spotkać w żywności i jak sobie z nimi radzić. Narosło wiele mitów na temat produkcji żywności. Ludzie podświadomie czują, że żywność choć wygląda coraz ładniej jest coraz gorszej jakości - „gdzieś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele”. Wielkie koncerny spożywcze podają ostatnio tyle informacji o zdrowotnych walorach swoich produktów, że coraz trudniej odróżnić supermarket od apteki. Coraz częściej decyzje o składzie, różnych dodatkach podejmują nie technolodzy, a specjaliści od marketingu. Wynikiem produkcji i konsumpcji „nowoczesnej żywności” jest masowy wzrost zachorowań. A przecież dobrej jakości żywność jest podstawą dobrego zdrowia człowieka. Często słyszy się, że zdrowie jest najważniejsze, ale tak naprawdę niewiele dla niego robimy. Efekty nieprawidłowego odżywiania się, czyli braku odpowiednich witamin i minerałów, dadzą się na pewno odczuć z opóźnieniem kilku lub kilkunastu lat. Dzisiaj możesz się przed tym ustrzec. Dobre, naturalne suplementy witaminy i minerały to najlepsze i najtańsze ubezpieczenie.

  • Dodatki do pasz

    Przedsiębiorstwo produkcyjno handlowe AROMA-POL powstało w 1994 roku. Kadra kierownicza przedsiębiorstwa składa się z wysokiej klasy specjalistów. Nasza firma oferuje Państwu najwyższej jakości dodatki do żywności oraz dodatki do pasz. Specjalizujemy się także w wyrobie barwników spożywczych oraz aromatów spożywczych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszej firmy oraz naszej oferty.