• GARAŻ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

garaż

 • F.H.U SOLAR Andrzej Solarczyk

  Ktokolwiek poszukuje dobrej jakości szaf, powinien skontaktować się z naszym przedstawicielem. Oferujemy wyjątkowo pojemne i solidne szafy garażowe, dzięki którym znajdziesz miejsce na rowery, opony i inne bibeloty. Jeśli nie wiesz, jaki rozmiar szaf byłby najlepszy, jak wygląda dobrze zagospodarowany garaż, zadzwoń do naszego sprzedawcy. Istotne informacje na temat szaf znajdziesz na stronie naszej firmy, pod adresem http://szafygarazowesolar.pl. W przypadku wątpliwości, pytań, jesteśmy do dyspozycji.

 • Paw Stal - garaż blaszany, wiaty garażowe

  Firma Paw-Stal zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości garaży blaszanych. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywanych usługach i cieszymy się dobrą renomą na rynku. Pracują dla nas wykwalifikowani osoby co przekłada się na jakość wyrobów i szybkość wykonywanego zamówienia. Oprócz wykonywania garaży blaszanych oferujemy naszym kontrahentom także wykonanie kiosków,schowków budowlanych, hal, wiat i innej konstrukcji stalowej na indywidualne zlecenie nabywcy.W trosce o klienta po zakupie proponujemy montaż i przewóz konkretnej konstrukcji na obszarze całego kraju. Co więcej przy większych zamówieniach każdy klient dostaje od nas rabat na cały asortyment blach w innych odcieniach. Zapraszamy!

 • Automatyka Bramowa, montaż, zamki cyfrowe

  Firma Lenar oferuje sprzedaż, serwis, montaż automatyki domowej i przemysłowej, konkurencyjne ceny - wysoki profesjonalizm usług. W sprzedaży posiadamy wiele artykułów począwszy od automatów bramowych po domofony, sztachety i akcesoria ogrodzeniowe. Wystawiamy faktury VAT na każdy sprzedany produkt. U nas każda cena podlega negocjacji. Za ile wynegocjujesz, za tyle kupujesz! Zlecenia na montaż oraz serwis podejmujemy w odległości do 100 km od Warszawy.

 • Garaż blaszany

  Jak trzeba przygotować powierzchnię pod garaż? W aktualnych czasach garaże blaszane są coraz częściej stosowane. Jednakże, aby postawić taki garaż trzeba prawidłowo przygotować powierzchnię pod garaż. Po pierwsze powinien on zostać wyrównany i wypoziomowany. Najczęściej spotykanym i łatwym metodą jest wykonanie betonowej wylewki, powiększonej o kilkanaście centymetrów od rozmiarów garażu. Powszechne jest też układanie płytek chodnikowych lub kostek brukowych. Garaż po ustawieniu na spreparowanym podłożu należy zakotwiczyć, można to zrobić bez żadnego problemu samemu, ale w razie trudności firmy sprzedające garaże pomogą. Jak nietrudno dostrzec, cały szereg czynności przygotowawczych jest nieskomplikowany i nie powinien sprawić problemów.

 • Blaszak

  Producent garaży blaszanych NaszeGaraze.com oferuje lekkie konstrukcje stalowe w najniższych cenach z możliwością wpływania na wygląd konstrukcji, jej szerokości i długości oraz wyboru koloru. Realizujemy zamówienia na obszarze całego kraju i pomagamy klientom dobrać garaż do ich potrzeb. Nie musicie się Państwo martwić o dowóz konstrukcji, gdyż każde jest to usługa wliczona w cenę. W kwocie zakupu znajduje się także montaż garażu, jednak przypominamy, ażeby wcześniej przygotować podłoże. Po montażu trzeba jak najszybciej przykotwiczyć garaż do podłoża (usługa ta nie nie jest wliczana w cenę).

 • Garaże blaszane

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem różnego rodzaju garaży, to powinniście Państwo odwiedzić stronę firmy znajdującą się pod domeną nowoczesne-garaże.pl. Firma Nowoczesne Garaże jest producentem garaży z blachy ocynkowej oraz akrylowej. W skład oferty tej firmy wchodzi produkcja: hal, wiat, kojców dla psów, czy też, wspomniane już garaże czy wiaty. Firma specjalizuje się także w produkcji najwyższej jakości ogrodzeń.

 • Wytrzymałe garaże blaszane

  Rekomendowana strona www należy do firmy usługowej funkcjonującej na terenie Polski. Proponowane przez zakład konstrukcje cechuje odporność na ciężar i uszkodzenia. Na witrynie www można zaznajomić się z realizacjami firmy oraz galerią zdjęć. Specjalnością przedsiębiorstwa są dobrej jakości garaże blaszane. Garaż stalowy stworzony jest z konstrukcji bocznej oraz dachowej. Materiały są bezpłatnie dowożone do klienta i skręcane na miejscu. Dokładne informacje na temat oferty zdobędziemy na witrynie internetowej.

 • STALMEX - montaż i projekty garaży blaszanych i kojców dla psów

  Praktycznie każdego roku w Polsce zdarzają się choć raz wielkie nawałnice gradu, który niszczy domy, drzewa, ale przede wszystkim auta. Wielkie kule gradu są niszczycielskie dla całej karoserii samochodu, wręcz ją dewastując. Zniszczeniom ulec mogą również szyby, które trzeba będzie wymienić. Jednym słowem dla właścicieli takich samochodów jest to tragedia.
  Dlatego chcąc zabezpieczyć się przed takimi konsekwencjami nawałnic z gradu, możemy wynająć garaż blaszany, a cena za taki wynajem nie jest wielka – często jest to tylko kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Oczywiście, niektórzy do takiego wydatku będą podchodzić nieco sceptycznie, bo przecież rocznie jest to kilkaset złotych, ale jak się to potem mawia „mądry Polak po szkodzie” – gdy dojdzie do uszkodzenia samochodu, nagle wszyscy w rodzinie będą obwiniać się o to, że chcieli mieć garaż blaszak już dawno temu. Przecież niektórzy z nas posiadają bardzo drogie auta, które kosztowały wiele pieniędzy, a spora grupa osób na pewno brała kredyt na zakup takiego samochodu.
  Nawet wyjeżdżając nowiutkim samochodem prosto z salonu nie możemy przecież przewidzieć, że dnia następnego nie przyjdzie właśnie taka nawałnica gradu, prawda ? Co gdyby okazało się, że samochód, który posiadamy dopiero jeden dzień nagle został zdewastowany przez taki kataklizm naturalny ? Na pewno byłoby nam niezwykle przykro, a wiele pieniędzy musiałoby zostać zainwestowane w naprawę lakieru, chociaż i tak na pewno nigdy auto nie byłoby już takie same jak nowe.
  Zatem jeśli jesteśmy właścicielem samochodu, którego warto przekracza powiedzmy 20 000 zł musimy bardzo poważnie zastanowić się nad tym czy oferowane w okolicach naszego mieszkania garaże blaszane nie są tym czego potrzebujemy. Być może warto zainwestować te kilkadziesiąt złotych każdego miesiąca i postawić na spokój dla swojego samochodu i siebie. Jak to się mawia lepiej jest dmuchać na zimne, aniżeli potem pluć sobie w brodę, bo samochód, który kosztował nas majątek nagle jest cały zniszczony, prawda ?

 • Blaszaki

  Wiadomo chyba, że auta są zazwyczaj zupełnie sporo warte, zatem nie ma się, co dziwić, że staramy się zagwarantować im jak najlepsze warunki do przechowywania. A również do tego, żeby były całkowicie zabezpieczone przed zagrożeniami chociażby w postaci kradzieży, ponieważ z taką ewentualnością też się powinno się liczyć. I dlatego ogromnie ważne są odpowiednie garaże. Zatem tych, którzy są takimi właśnie zainteresowani serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www tej spółki.

 • INVEST Nieruchomości s.c. domy Koszalin

  Jeśli poszukują Państwo przetestowanego Partnera, który całościowo wesprze w wątpliwościach powiązanych z pośrednictwem w zakupie czy sprzedaży mieszkania, pożądane byłoby zaznajomić się z kierunkiem usług firmy INVEST NIERUCHOMOŚCI. Wszechstronne działania, w których od lat nienagannie sprawdzają się nasi profesjonaliści, dotyczą także pomocy w uzyskaniu odpowiedniego kredytu bądź też znalezienia w najwyższym stopniu wartościowej możliwości najmu lokalu użytkowego. Jedną z naszych mocnych stron jest szczególnie wysoce wykwalifikowana drużyna zawodowców, którzy w pełni orientują się w specjalności nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

1 · 2 · następna strona »