• GARAŻE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

garaże

 • Paw Stal - garaż blaszany, wiaty garażowe

  Firma Paw-Stal zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości garaży blaszanych. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywanych usługach i cieszymy się dobrą renomą na rynku. Pracują dla nas wykwalifikowani osoby co przekłada się na jakość wyrobów i szybkość wykonywanego zamówienia. Oprócz wykonywania garaży blaszanych oferujemy naszym kontrahentom także wykonanie kiosków,schowków budowlanych, hal, wiat i innej konstrukcji stalowej na indywidualne zlecenie nabywcy.W trosce o klienta po zakupie proponujemy montaż i przewóz konkretnej konstrukcji na obszarze całego kraju. Co więcej przy większych zamówieniach każdy klient dostaje od nas rabat na cały asortyment blach w innych odcieniach. Zapraszamy!

 • P.H.U Piotr garaże obok domu

  Jeśli pragniesz nabyć dobry garaż ośmielamy do przetestowania oferty firmy Piotr (piotr.com.pl) . Montujemy garaże ocieplane i zwykłe. Montujemy dla naszych kontrahentów garaże najlepszej jakości wykonane z trwałych materiałów. Zapewniamy poza tym zestaw fachowych porad na temat doboru dobrego garażu i jego użytkowania. Więcej informacji dostarczamy pod numerem telefonu: (32) 246 06 09. Firma czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

 • garaże Ostrowiec

  EM-Stal - garaże blaszane i konstrukcje stalowe - producent garaży ocynkowanych i konstrukcji stalowych.
  Firma EM-STAL jest producentem nietypowych lekkich konstrukcji stalowych oraz garaży blaszanych.
  Naszą ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, małych warsztatów, których wspieramy
  fachowym doradztwem.Dzięki dobrze obranej strategii produkcji jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu produkty zawsze
  w wysokiej jakości, na czas wraz miłą i profesjonalną obsługą.

 • Automatyka Bramowa, montaż, zamki cyfrowe

  Firma Lenar oferuje sprzedaż, serwis, montaż automatyki domowej i przemysłowej, konkurencyjne ceny - wysoki profesjonalizm usług. W sprzedaży posiadamy wiele artykułów począwszy od automatów bramowych po domofony, sztachety i akcesoria ogrodzeniowe. Wystawiamy faktury VAT na każdy sprzedany produkt. U nas każda cena podlega negocjacji. Za ile wynegocjujesz, za tyle kupujesz! Zlecenia na montaż oraz serwis podejmujemy w odległości do 100 km od Warszawy.

 • Garaże blaszane mazowieckie

  Lim-Stal to profesjonalna firma produkcyjna która od samego początku działalności ajmuje się produkowaniem garaży blaszanych, wiat, hal, altan i innych konstrukcji stalowych. Do realizacji swoich wyrobów używa pierwszego gatunku blachy i stali co sprawia że wyroby tej firmy są bardzo trwałe i długo potrafią służyć klientowi. Nowa technologia wykonywania produktów sprawia że firma ciągle się rozwija oraz może konkurować z największymi producentami tej branży. Obecnie posiada swoje oddziały na terenie całego kraju i w każdym województwie możemy kupić odpowiedni wyrób.

 • Garaż blaszany

  Jak trzeba przygotować powierzchnię pod garaż? W aktualnych czasach garaże blaszane są coraz częściej stosowane. Jednakże, aby postawić taki garaż trzeba prawidłowo przygotować powierzchnię pod garaż. Po pierwsze powinien on zostać wyrównany i wypoziomowany. Najczęściej spotykanym i łatwym metodą jest wykonanie betonowej wylewki, powiększonej o kilkanaście centymetrów od rozmiarów garażu. Powszechne jest też układanie płytek chodnikowych lub kostek brukowych. Garaż po ustawieniu na spreparowanym podłożu należy zakotwiczyć, można to zrobić bez żadnego problemu samemu, ale w razie trudności firmy sprzedające garaże pomogą. Jak nietrudno dostrzec, cały szereg czynności przygotowawczych jest nieskomplikowany i nie powinien sprawić problemów.

 • Garaże

  Serwis internetowy w którym znajdziesz największą liczbę oferty garaży blaszanych oraz blaszaków. jeśli jesteście Państwo zainteresowani znalezieniem wysokiej jakości garaży blaszanych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą garaży, które dostępne są w naszym serwisie internetowym tibon.pl Znajdziecie tam największą ilość producentów blaszaków oraz wysokiej jakości garaży blaszanych.

 • Garaże blaszane podkarpacie

  Garaże blaszane to podstawowa oferta firmy produkcyjno handlowej o nazwie Lim-Stal. W ofercie firmy znajdują się także hale, altany, wiaty czy bramy metalowe. Wszystkie produkty wykonywane są według sprawdzonej technologii oraz przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Swą ofertę kierujemy do klientów z województwa podkarpackiego jak i całego kraju. Posiadamy liczne oddziały terenowe naszej firmy. Każdy klient może liczyć na dostawę do domu. Nasza oferta jest elastyczna co sprawia, że klienci mogą dokonywać indywidualnych zamówień. Staramy się aby każdy produkt spełnił oczekiwania a także bardzo długo służył swą użytecznością. Garaże blaszane na Podkarpaciu są popularne dlatego wykonujemy w każdym rozmiarze i szybko realizujemy zamówienia.

 • Tanie garaże blaszane

  Manstal - producent tanich garaży blaszanych zaprasza do współpracy. Wytwarzamy blaszaki z najwyższej jakości elementów i montujemy je na miejscu u klienta. Transport i montaż graatis! Obsługujemy woj. małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie i śląskie. Realizujemy zlecenia wg własnych projektów, ale możliwy jest także montaż w oparciu o indywidualny projekt garażu blaszanego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.

 • Didex-Stal - Garaże blaszane

  Firma Didex-Stal od samego początku swojej działalności zajmuje się wytwarzaniem garaży blaszanych. Dzięki spójnej realizacji ustanowionej strategii jesteśmy obecnie największą w Europie firmą, specjalizującą się w produkcji blaszaków. Efektem dynamicznego wzrostu naszej firmy jest posiadanie bardzo dużego asortymentu lekkich konstrukcji stalowych. Nasza firma posiada największą flotę pojazdów dostawczych, przystosowanych do przemieszczania konstrukcji stalowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim terminie dostarczyć garaż do każdego miejsca w Polsce. Zakupując garaż w naszej firmie płacicie Państwo za niego, dopiero w momencie montażu. Nie żądamy jakichkolwiek zaliczek ani przedpłat – 100% kwoty płatne jest przy odbiorze. Macie Państwo pewność, że podczas odbioru zapłacicie dokładnie taką sumę, która była określona podczas rozmowy z konsultantem – bez żadnych zatajanych taryf ani wydatków. Na każdy sprzedawany przez nas towar udzielana jest gwarancja producenta.

1 · 2 · 3 · następna strona »