• GYROS - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

gyros

  • Mięso kebab Mr. Hash

    Mięso kebab – Mr. Hash to oferta najwyższej jakości produktów mięsnych przeznaczonych na kebab. Są to dwa rodzaje wybornych i soczystych mięs. Kebab Afgan to coś dla miłośników kuchni orientalnej. Dzięki egzotycznym przyprawom konsument może zakosztować smaków prosto z Bliskiego Wschodu. Kebab Hash to nasza interpretacja kebaba berlińskiego. Mięso wprost kusi i zachęca do spróbowania swoim złocistym kolorem oraz wyrazistym smakiem.

  • Przepisy na sałatki

    Na stronie Przepisy na sałatki możesz poznać mnóstwo atrakcyjnych pomysłów na dywersyfikację swojej diety. Przeglądając stronę poznasz z pewnością dużo ciekawych i być może zaskakujących przepisów na sałatki. Dlatego że jesteśmy pasjonatami kulinariów, staramy się uzbierać dla ciebie wyłącznie sprawdzone przepisy. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wiedzieć, jakie sałatki są najzdrowsze bądź jakie powinieneś/powinnaś przygotowywać na diecie, to nasz portal jest właśnie dla ciebie. Nie zastanawiaj się za długo, przeczytaj przygotowane przez nas przepisy, zacznij zdrowo jeść i namów do tego swoich domowników.

  • Kebab

    Zajmujemy się produkcją gastronomiczną od 1990 roku. Naszą główną specjalnością jest najlepszy w Polsce kebab. Połączyliśmy sztukę kulinarną kuchni arabskiej z wymaganiami podniebienia polskiego smakosza. Pełną ofertę przedstawiamy w serwisie internetowym www.kebab-alibaba.pl. Zapraszamy na nią każdego konsumenta, który ceni jakość i doskonałe walory smakowe. Otrzymujemy wiele pochwał i słów uznania od klientów, a to zobowiązuje nas do dalszych starań w dbałości o markę.