• HOSPICJUM - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

hospicjum

 • Hospicjum Warszawa

  Pragnienie towarzyszenia tym, którzy odchodzą z tego świata w wyniku nieuleczalnych chorób przyczyniło się do powstania niniejszej fundacji. Celem Hospicjum jest udzielanie wszelkiej pomocy i opieki choremu oraz jego rodzinie w terminalnym okresie choroby oraz propagowanie idei oraz metody opieki hospicyjnej. Możliwe jest przekazanie dobrowolnego datku na działalność fundacji, do czego gorąco zapraszamy.

 • Hospicjum opieka

  Firma Medikompleks Sp. z o.o. oferuje klientom szeroki zakres świadczeń leczniczych. Funkcjonujemy na rynku od 1999 roku. Dużą część naszej działalności zajmuje prowadzenie hospicjum w warunkach domowych. Leczymy pacjentów na podstawie kontraktów podpisanych z NFZ. Zatrudniamy dobrze wyedukowany pesonel medyczny, który zapewnia doskonałą pomoc wszystkim pacjentom. Cały nasz personel cyklicznie uczestniczy w sympozjach, dzięki czemu powiększa swoją wiedzę. Proponujemy również sposobność skorzystania z usług uruchomionej niedawno szkoły rodzenia.

 • Hospicjum dla dzieci

  Dzieciństwo nie każdego dziecka przebiega szczęśliwie. Niektórze przychodzą na świat nieuleczalnie schorowane, co odejmuje im możności normalnego egzystowania. Potrzebują stałej asekuracyji lekarskiej przez cały dzień. Rodzice czynią, jak zdołają, jednakże wielokrotnie nie są w stanie w pojedynkę troszczyć się chorym. Toteż wznoszone jest hospicjum dla dzieci w Łodzi. Będzie to budynek dla chorych dzieci, które nie mają przestrzeni w domu na terapię. Rodzice będą w stanie odnaleźć tutaj nieustanną troskę lekarską, obecność innych ludzi z hospicjum i także uczucie rodzinne. Aby jednak powstało hospicjum dla dzieci w Łodzi, konieczne będą pieniądze przekazywane poprzez uczynnych Polaków. Na naszej stronie internetowej będziesz miał opcję przesłania dowolnej sumy na środki humanitarne. Wspomóż nas budować hospicjum, aby tym sposobem dać budowlę do leczenia śmiertelnie chorych małych pacjentów.

 • Dom spokojnej starości

  Sprawdź pełną ofertę jaka została przygotowana przez hospicjum oraz dom pomocy społecznej Kraków im. Ojca Pio. Tutaj znajdziecie doskonałe rozwiązania jeżeli mowa o pomocy dla osób starszych. Opieka nad osobami starszymi przygotowana przez dom opieki Ojca Pio to najwyższe standardy, zarówno pod względem wykwalifikowanej kadry pracowników jak i warunków pobytowych. Dlatego też dom opieki osób starszych Ojca Pio to najlepsze rozwiązanie.

 • NZOZ ONKO-DENT Żory gabinety lekarskie, stomatologia

  NZOZ Onko-Dent mieszczący się w Żorach przy ulicy Centralnej 17 to działający od 2001 roku Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, świadczący wielospecjalistyczne usługi medyczne. Oferowany przez nas zakres świadczeń diagnostycznych i leczniczych opieramy na najwyższych standardach procedur medycznych, stosowanych na świecie. W Poradni Onkologicznej prowadzona jest diagnostyka, profilaktyka i leczenie chorób nowotworowych u dorosłych. W ramach świadczeń prowadzimy chemioterapię w trybie ambulatoryjnym i dziennym, w oparciu o nowoczesną pracownię do chemioterapii dziennej, wyposażoną w trzy stanowiska dla chorych. Leczenie prowadzone jest przez specjalistów onkologii klinicznej. Oferujemy pełny zakres świadczeń stomatologicznych w zakresie Stomatologia zachowawcza, Endodoncja mikroskopowa, Stomatologia estetyczna, Stomatologia dziecięca i Protetyka stomatologiczna.