• KOMPRESORY - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kompresory

 • Josval

  Szukasz solidnego i zaufanego producenta kompresorów? Skorzystaj z oferty marki Josval - im zaufał cały świat. Od niedawna, dzięki firmie Hafen, te hiszpańskie sprężarki dostępne są również w Polsce. Mając na uwadze długoletnie doświadczenie, najlepszą jakość, atrakcyjne ceny i ogromne zaufanie klientów, aż szkoda nie zrobić tam zakupów. Kompresory Josval od lat zajmują miejsce w światowej czołówce, wzbudzając podziw zarówno wśród klientów, jak i konkurentów z branży. W asortymencie firmy można znaleźć produkty takie jak: sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, czy narzędzia do oczyszczania powietrza. Już dziś odwiedź naszą stronę i zrób udane zakupy!

 • KAESER - sprężarki, kompresory

  Firma KAESER to oferent najlepszych sprężarek oraz systemów sprężonego powietrza w Europie. Dzięki nam wzrośnie efektywność Twojej firmy. Nasza kadra profesjonalnych konsultantów jest do Państwa dyspozycji. By zamówić oferowane przez nas produkty, wystarczy zaznajomić się z katalogiem dostępnym na naszej stronie internetowej, po czym wybrać interesujące Państwa produkty i wypełnić odpowiednie pola oraz podać adres dostawy.

 • machAIR - sprężarki, kompresory

  Bogata oferta urządzeń dla budownictwa i przemysłu. Agregaty prądotwórcze o mocy do 500 kVA oraz sprężarki przewoźne firmy Ingersoll-Rand. W ofercie również sprężarki śrubowe oraz tłokowe Ingersoll-Rand, Abac oraz Walter. Firma machAIR to doradztwo, sprzedaż i serwis sprężarek śrubowych wraz z wykonywaniem kompleksowo remontu modułów sprężających. Uzupełnieniem oferty są urządzenia uzdatniania sprężonego powietrza tj. osuszacze ziębnicze, adsorpcyjne, separatory wody, filtry sieciowe czy spusty kondensatu. Projektowanie i budowa kompletnych sprężarkowni oraz instalacji sprężonego powietrza. Oferta dla budownictwa to m.in. minikoparki i miniładowarki Bobcat, ubijaki, zagęszczarki, wibratory do betonu firmy Belle, wieże i balony oświetleniowe, sprzęt wyburzeniowy Montabert, przecinarki, urządzenia hydrauliczne oraz młoty i narzędzia pneumatyczne.

 • Pneumatyka Szczecin, siłowniki, sprężarki i narzędzia

  Firma nasza mieści się w Szczecinie i obsługuje województwo Zachodniopomorskie. Dojeżdżamy do klienta, by doradzić w sprawach technicznych. Oferujemy siłowniki pneumatyczne oraz sprężarki, narzędzia i oprzyrządowanie całych systemów. Posiadamy w naszych zasobach przewody, węże techniczne oraz różnego rodzaju złączki wtykowe. Nasz asortyment liczy kilka tysięcy pozycji. Wysoka jakość i promocyjne ceny wyróżniają nas od konkurencji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 • Kompresory Fiac

  Rozwijające się przedsiębiorstwa przemysłowe nie mogą pozwolić sobie na słaby jakościowo sprzęt, który ma zagwarantować im funkcjonowanie we wczesnym etapie produkcyjnym, dlatego wybierają one sprawdzony sprzęt wysokiej jakości firmy Fiac. Kompresory Fiac do doskonały przykład niewielkich i nieskomplikowanych urządzeń, które przydatne są w każdej firmie. Potrafią one z wielką mocą kompresować powietrze i inne gazy nadając im odpowiednich właściwości do prawidłowego obiegu w całej infrastrukturze firmy. Fiac oferuje swoim klientom cały szereg urządzeń przemysłowych, np. sprężarki śrubowe z falownikiem lub bez, osuszacze i wiele innych. Sprawdź ofertę firmy na stronie www.fiacpolska.pl i wybierz urządzenia które są ci potrzebne.

 • Kompresory używane

  Firma Grunt-Mar jest wiodącym dystrybutorem kompresorów używanych i nowych renomowanych firm. Maszyny używane posiadają wszelkie niezbędne atesty,poddawane są regularnej, rygorystycznej kontroli. firma Grunt-Mar specjalizuje się także w sprzedaży piaskarek, zarówno używanych jak i nowych, młotów pneumatycznych, węży ciśnieniowych. Grunt-Mar oferuje kompresory znanych firm po rozsądnych cenach. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

 • Serwis branży pneumatycznej Pneumatyka.com

  Portal inżynieryjny pneumatyka.com dociera do wszystkich służb technicznych utrzymania ruchu największych przedsiębiorstw w Polsce jak i mniejszych podmiotów gospodarczych żywotnie zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie pneumatyki. Zawiera informacje o najnowszych, innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, sprężarkach powietrza i urządzeniach towarzyszących przy budowie jak i funkcjonowaniu sprężarkowni czy sieci przesyłowej sprężonego powietrza. Portal jest doskonałym narzędziem pracy pomocnym przy codziennej obsłudze sprężarek powietrza oraz kompendium wiedzy przy podejmowaniu decyzji dotyczącej modernizacji instalacji sprężonego powietrza czy zakupu nowych maszyn. Portal nie jest narzędziem marketingu sprzedaży, a ma za zadanie promowanie jak najszerzej kultury nowoczesnej pneumatyki. Współczesny rynek informacji dotyczący gospodarki sprężonego powietrza jest silnie rozproszony, co stanowi duże ograniczenie dla służb technicznych w korzystaniu ze wszystkich nowoczesnych rozwiązań technicznych.

 • ABC KOMPRESORY

  ABC KOMPRESORY zajmuje się importem oraz dostarcza na polski rynek urządzenia pneumatyczne produkcji AEG/Electrolux/. Jestem bezpośrednim importerem sprężarek tłokowych oraz sprężarek śrubowych AEG. Sprężarki tłokowe zainstalowane na zbiorniku powietrza od 50 do 270 litrów dostępne w sklepie lub dostarczane w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Sprężarki śrubowe produkowane na zamówienie i dostarczane od 7 do 14 dni.

 • Sprężarki powietrza

  Sprężarka powietrza, inaczej kompresor powietrza, to maszyna pneumatyczna mająca za zadanie sprężanie i przetłaczanie powietrza. W odróżnieniu od innych kompresorów sprężarka ta nie może być stosowane do sprężania innych gazów. Sprężone powietrze traktowane jest jako „czwarte medium energetyczne” używane w przemyśle. Jednak w odróżnieniu do wody, gazu czy elektryczności – eksploatator powietrza jest jednocześnie jego wytwórcą. Z łatwością można zostać swoim własnym dostawcą tego medium – wystarczy kupić i zamontować sprężarkę do sieci sprężonego powietrza i osprzętu towarzyszącego tj osuszacze w swoim zakładzie. Jednym z najważniejszych etapów produkcji sprężonego powietrza jest wybór właściwej sprężarki. Vervo proponuje rozwiązania dla przedsiębiorstw wykorzystujących sprężone powietrze w procesach przemysłowych. Oferta asortymentowa Vervo obejmuje maszyny do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, elementy systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie, pompy próżniowe oraz akcesoria pneumatyczne. Wśród nich do najbardziej znanych produktów firmy należy przemysłowa łopatkowa sprężarka powietrza firmy Mattei oraz bezpieczne i energooszczędne dysze, pistolety i tłumiki szwedzkiej firmy Silvent. Ważny element stanowią nowoczesne systemy sterowników nadrzędnych, zarządzających pracą kompresorów i urządzeń pomocniczych. Vervo to nie tylko wysokiej jakości kompresor i pompa próżniowa ale przede wszystkim metody pozwalające ograniczyć koszty sprężonego powietrza, natężać efektywność procesów i poprawiać bezpieczeństwo pracy. Nasze produkty i rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach i wielu gałęziach przemysłu. Traktując każdego klienta oddzielnie, oferujemy opinie techniczne oraz zapewniamy profesjonalną obsługę od nawiązania kontaktu do obsługi po wdrożeniu rozwiązań. Doradcy Vervo udzielą Państwu darmowych konsultacji na temat metod wdrożenia idealnych rozwiązań w Państwa firmie.

 • Bumat - maszyny i urządzenia wulkanizacyjne

  Bumat - Maszyny i urządzenia wulkanizacyjne. Oprócz nowego sprzętu marki BUTLER posiadamy również szeroką ofertę maszyn używanych renomowanych producentów, takich jak: BEISSBARTH, CEMB, CORGHI, CORMACH, FAIP, GIULIANO, GS, HOFMANN, HUNTER, JOHN BEAN, MONDOLFO FERRO, RAVAGLIOLI, SICAM, SICE. Są to urządzenia po gruntownej naprawie i regeneracji, na które udzielamy 6 miesięczną gwarancję oraz zapewniamy serwis, a zakupione u nas montażownice, wyważarki i podnośniki płytowe dostarczamy bezpośrednio do klienta całkowicie bezpłatnie!

1 · 2 · 3 · następna strona »