• KONTROLA DOSTĘPU - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kontrola dostępu

 • I-dom24.pl

  Sklep internetowy i-dom24.pl prowadzi sprzedaż wszelkich materiałów i urządzeń do następujących systemów i instalacji:
  - kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy;
  - alarmy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe;
  - domofony i wideodomofony analogowe i cyfrowe;
  - monitoring wizyjny CCTV i IP;
  - anteny naziemne DVB-T i satelitarne TV-SAT;
  - radiowęzły i nagłośnienia PA (100V);
  - teleinformatyczne i telekomunikacyjne, w tym szafy rackowe 19-calowe.
  Ponadto w ofercie znajdują się:
  - akumulatory bezobsługowe AGM i żelowe, zasilacze, zasilacze awaryjne, UPSy;
  - kable i przewody niskonapięciowe;
  - narzędzia ręczne i mierniki uniwersalne i specjalistyczne;
  - szafy metalowe na dokumenty, sejfy i kasy pancerne.
  Oferujemy sprawdzone produkty uznanych producentów. Mamy dobrze zaopatrzony magazyn, co zapewnia szybkie wysyłki zamówionych towarów. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem uznanych firm kurierskich.

 • Transcom System

  Firma Transcom System to renomowany i zaufany wykonawca wyspecjalizowanych informatycznych systemów kontroli dostępu, opartych o karty elektroniczne, bilety z kodem kreskowym, transpondery. Swoje usługi produkty oferujemy zarówno dla przedsiębiorstw z branży rozrywkowej z dostępem publicznym, jak również obiektom użyteczności publicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej pozwala na opracowanie globalnych rozwiązań dla zwiększenia efektywności, przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki informatycznej i telekomunikacyjnej.

 • Systemy rejestracji czasu pracy

  Firma Generix absorbuje się świadczeniem wysokiej jakości usług w aspekcie produkcji i sprzedawania innowacyjnych produktów dla przedsiębiorstw. Głównie dostarcza ona systemy rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, telewizji fabrycznej, kontroli zleceń i produkcji. Daje ona innowacyjne aparaty, które zawsze są indywidualnie dostosowywane do zapotrzebowania firm, a także specjalistyczne aplikacje do jego banalnej obsługi. Obsłużyliśmy już dziesiątki prestiżowych przedsiębiorst na terenie całego kraju. Gwarantujemy absolutne zadowolenie z oferowanych przez nas systemów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją online!

 • Identyfikatory

  Firma Unicard ma 20- letnie doświadczenie w wymyślaniu, wdrażaniu i serwisie narzędzi elektronicznej identyfikacji ludzi. Jeżeli jesteś właścicielem firmy, która stawia rozwój i miłujesz posiadać wszystko pod nadzorem, musisz wkroczyć na naszą stronę. Wprowadzamy programy do wprowadzania zabezpieczeń, rejestracji czasu pracy, monitoringu dostępu czy specjalne dla komunikacji miejskiej i akademii. U nas sporządzisz identyfikatory dla pracowników, karty kredytowe, elektroniczne legitymacje studenckie czy zakupisz drukarki kart albo skanery kart. Pomożemy dopasować Ci konkretny system do firmy jak również spersonalizować wytwory. Zapraszamy na stronę użyteczną każdemu człowiekowi biznesu.

 • Automatyka Bramowa, montaż, zamki cyfrowe

  Firma Lenar oferuje sprzedaż, serwis, montaż automatyki domowej i przemysłowej, konkurencyjne ceny - wysoki profesjonalizm usług. W sprzedaży posiadamy wiele artykułów począwszy od automatów bramowych po domofony, sztachety i akcesoria ogrodzeniowe. Wystawiamy faktury VAT na każdy sprzedany produkt. U nas każda cena podlega negocjacji. Za ile wynegocjujesz, za tyle kupujesz! Zlecenia na montaż oraz serwis podejmujemy w odległości do 100 km od Warszawy.

 • EZABEZPIECZENIA systemy zabezpieczeń

  EZABEZPIECZENIA to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą detaliczną szeroko rozumianych systemów zabezpieczeń. Nasz zespól specjalistów dostarczy Państwu najbardziej zaawansowany sprzęt telewizji przemysłowej (CCTV, od ang. closed-circuit television – dosł. telewizja o zamkniętym obwodzie), systemów alarmowych oraz systemów kontroli dostępu. Wszystkie produkty z naszej oferty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty obowiązujące w Polsce. A w razie potrzeby do Państwa dyspozycji pozostaje wewnętrzny serwis gwarancyjny. Wszyscy nasi zarejestrowani klienci dostają dożywotni 5% rabat indywidualny! W ofercie handlowej posiadamy między innymi: kamery sieciowe, kamery stacjonarne, obiektywy do kamer, obudowy do kamer stacjonarnych, rejestratory cyfrowe, dyski twarde (archiwizacja), urządzenia sterujące, monitory przemysłowe, krosownice wizyjne urządzenia sieciowe, systemy transmisji sygnału oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Jeśli czegoś nie mamy na stanie, to zapytaj nas na kiedy możemy do dla Ciebie sprowadzić. Jedynym naszym celem jest zadowolenie Klienta! Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu!

 • Loca.pl - Dystrybutor systemów kontroli

  Grupa Loca to lider na rynku i autoryzowany dystrybutor systemów kontroli. Systemy kontroli pracowników coraz częściej wybierane są przez przedsiębiorców. Umożliwia to kontrolę nad działaniami podwładnych oraz zwiększyć prestiż. Firma oferuje tylko sprawdzone i solidne urządzenia do kontroli czasu pracy pracowników oraz kontroli dostępu.

  Systemy rejestracji czasu pracy pozwalają na:

  - planowanie, zapis, kontrolę czasu pracy pracowników
  - zoptymalizowanie kosztów pracy
  - samoczynną kontrolę spóźnień, nieobecności oraz monitoring gości
  - zwiększenie bezpieczeństwa w pracy

  Oferta firmy obejmuje rejestratory czasu pracy od wiodącej na polskim
  rynku firmy Roger. Urządzenia mają wgrane specjalne oprogramowanie, które na podstawie ewidencji wejść i wyjść przetwarza dane i tworzy raporty. Idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej firmie.

  Dystrybutor systemów kontroli dba o każdy szczegół wykonywanych usług. Systemy zabezpieczeń zapewniają doskonałą kontrolę dostępu do wybranych pomieszczeń wszystkim lub wybranym osobom. Systemy kontroli dostępu najczęściej stosowane są w szkołach, hotelach, biurach, a także innych miejscach użytku publicznego. To najskuteczniejszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno osób, jak i mienia.

  Wśród nietuzinkowej kolekcji firmy Loca znajdują się również identyfikatory plastikowe, które wykorzystywane są na wiele sposobów. Identyfikatory plastikowe imienne produkowane są przez firmę z wykorzystaniem metody re-transferu i druku cyfrowego. Pozwala to osiągnąć wiele egzemplarzy naraz zróżnicowanych pod kątem danych osobowych. Identyfikatory i legitymacje pomagają w identyfikacji wizualnej.
  Stosowane są przede wszystkim:

  - w placówkach szkolnych i szkołach wyższych
  - w różnych zakładach pracy
  - w hotelach, na parkingach
  - na szkoleniach, sympozjach, kursach
  - w formie kart zbliżeniowych
  - na potrzeby kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy pracowników

  Zastosowanie wymienionych produktów i urządzeń przez firmy z pewnością przyniesie zamierzony sukces. Grupa Loca indywidualnie i poważnie traktuje każdego klienta i jego potrzeby.

 • System rejestracji czasu pracy

  MaxControl przedstawia Państwu pełną gamę sprzętów przystosowanych do rejestracji czasu pracy oraz rozliczania skuteczności i produktywności współpracowników. Proponujemy również kontrolery dostępu i wydajności, rejestratory obrazu, czytniki linii papilarnych oraz inne przyrządy, które kompleksowo stanowią wyjątkowy system rejestracji czasu pracy. Współdziałamy z najbardziej prestiżowymi firmami w w naszej branży. Poznaj nasz sprzęt na naszej stronie.

  Jeśli masz trudności z współpracownikami, których efektywność jest nadto niesatysfakcjonujące albo też posiadasz firmę, która ma w posiadaniu działy, które nie mogą być przeznaczone dla każdego pracownika zaznajom się z ofertą MaxControl. Dzięki naszej firmie zaznajomisz się z holistycznym systemem rejestracji czasu pracy. Umożliwiamy specjalistycznych programów do rejestracji czasu pracy oraz urządzeń, zapewniających profesjonalną oraz skuteczną kontrolę dostępu. Kompleksowa oferta znajduje się na naszej stronie www. Zapraszamy.

 • SATVA NoVus Piaseczno

  Zapewniamy profesjonalne instalacje alarmowe i ostrzegawcze, a też całodobowy serwis systemów alarmowych zgodnie z Polskimi Normami i wymaganiami naszych Klientów. Na nasze usługi i wykonane prace instalacyjne udzielamy gwarancji do 24 miesięcy. Firma Satva to doświadczenie w tej specjalności wsparte najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Do tej pory udało się nam zamontować systemy alarmowe i telewizji dozorowej w ponad 500 obiektach. Za każdym razem korzystamy ze sprawdzonych urządzeń od najlepszych producentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i - w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - kontaktu z nami.

 • Telewizja przemysłowa

  Nasza firma zajmuje się dystrybucją detaliczną jak i hurtową sprzętu służącego do nadzoru i zabezpieczeń na terenie całego kraju. Dzięki doświadczeniu możemy przebierać w ofertach i tym samym dostarczać Państwu szczególnie wyszukanego i pełnowartościowego sprzętu. Nasi instalatorzy posiadają ogromne doświadczenie zdobyte podczas dziesiątek instalacji najtrudniejszych systemów nadzoru wizyjnego. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku a także ekspresową wysyłkę czy wykonanie prac. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych. Dla stałych klientów proponujemy duże rabaty.
  http://www.cctv.otwarte24.pl
  http://www.germano.pl

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »