• KONTROLA DOSTĘPU - 2 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kontrola dostępu

 • IZabezpieczenia

  Zajmuje się sprzedażą produktów z zakresu zabezpieczenia mienia. Szczególny nacisk kładziemy na najnowsze rozwiązania, w szczególności na monitoring IP. Poza dostarczaniem najwyższej jakości produktów, zajmujemy się również usługami instalacyjnymi i projektowaniem systemów zabezpieczenia mienia, w skład którego wchodzi telewizja przemysłowa, kontrola dostępu i systemy alarmowe. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście

 • Domowy Alarm - e-alarmy

  Sklep online z ogromnym wyborem systemów alarmowych, a dodatkowo systemów monitoringu wizyjnego, wszytko co potrzebne ażeby uruchomić alarm lub telewizję przemysłową CCTV w lokalu albo korporacji. Ponieważ firma AlarmTech jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu marki Satel, dostępne są w katalogu usług/produktów centrale alarmowe, czujki i czujniki, manipulatory, a oprócz tego akcesoria do zdalnej kontroli. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy do dyspozycji dla każdego kontrahenta, któremu chętnie doradzimy jakie towary, a ponadto jakie konfiguracje wyselekcjonować do jego celów. Zapraszamy! Sklep internetowy z ogromnym wyborem systemów alarmowych, a dodatkowo systemów monitoringu wizyjnego, wszytko co potrzebne ażeby uruchomić alarm albo telewizję przemysłową CCTV w domu lub firmie. Dostępne są w katalogu usług, produktów centrale alarmowe, czujki i czujniki, manipulatory, a oprócz tego akcesoria do zdalnej testom. Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy do dyspozycji dla każdego kontrahenta, któremu chętnie doradzimy jakie towary, a ponadto jakie konfiguracje wybrać do jego celów. Zapraszamy!

 • System RCP

  Firma BLUETEK pomaga w wyborze i wdrożeniu systemów rejestracji czasu pracy i kontrola dostępu.
  Zdarza się, że właściciele firm zapominają o tym, że mają obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy. Kiedyś popularne były papierowe listy obecności, dzisiaj w większości są zastąpione przez elektroniczne systemy ewidencji czasu pracy. System taki składa się z jednego lub więcej rejestratora czasu pracy oraz oprogramowania które służy do zarządzania system i generowania raportów.

 • Systemy kontrolujące dostęp - AC Project

  Rośnie liczba zakładów, które decydują się na zastosowanie elektronicznych systemów kontrolnych. Począwszy od systemów nadzoru godzin pracy po systemy kontrolujące dostęp do wyznaczonych działów w przedsiębiorstwie. Najczęściej są to systemy w stu procentach konfigurowalne, zwiększające efektywność pracy a także bezpieczeństwo czyli to co jest fundamentem każdego przedsiębiorstwa. Firma AC Project proponuje nowoczesne wdrożenia w zakresie elektronicznej kontroli pracy, monitoringu i zabezpieczeń. Nasze usługi można z powodzeniem wprowadzać w różnej wielkości firmach, gdyż dają możliwość zdalnej kontroli dostępu w oparciu o elektroniczne karty. Bazujemy na elektronicznych komponentach markowych producentów wspartych na autorskich systemach informatycznych. Szczegóły naszej oferty znajda Państwo na firmowej witrynie internetowej. Gorąco zapraszamy.

 • EAlarmy.pl - Systemy zabezpieczeń w sklepie internetowym. Alarmy, monitoring CCTV, domofony

  Sklep internetowy eAlarmy.com.pl dostarcza urządzenia i rozwiązania służące do zapewnienia bezpieczeństwa. Nasi ekspercie są w stanie skonfigurować sprzęt i przygotować ofertę dotyczącą systemu alarmowego, czy telewizji przemysłowej CCTV niezależnie od wielkości obiektu inwestora.Systemy bezpieczeństwa którymi się zajmujemy to również kontrola dostępu, oraz systemy oddymiania i ppoż. eSklep eAlarmy.pl jest dystrybutorem urządzeń wszystkich liczących się w branży producentów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi znakomita większość przesyłek jest dostarczona w ciągu 24h do klienta.

 • Monitoring, alarmy - Poznań

  Oferta nasza kierowana jest zarówno do małych i dużych firm (hale, magazyny, biura, tereny otwarte), jak i do klientów indywidualnych (mieszkania, domy). Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług, sprawdzony, certyfikowany sprzęt oraz umiarkowane ceny. Firma Nietopiel Poznań - systemy zabezpieczeń i systemy alarmowe. Monitoring, domofony, telewizja przemysłowa, sygnalizacje pożarowe w Poznaniu. Firma nasza działa od 2002, początkowo działając w Wielkopolsce, dziś obsługujemy teren całego kraju.Podnosząc ciągle swoje kwalifikacje, gwarantujemy najwyższy poziom usług. Posiadamy licencje techniczną I i II stopnia wydaną przez MSWiA. Naszym priorytetem jest jakość oraz satysfakcja naszych klientów, a wszystko to dla ich bezpieczeństwa.

 • Ewidencja czasu pracy

  Exam jest spółką sprzedającą system rejestracji czasu pracy oraz urządzenia pełniące funkcje kontroli dostępu (na przykład kontrolery, sensory, rejestratory z kodowymi klawiszami, monitoring itp). W naszej ofercie są także czytniki linii papilarnych (wytwarzane przez naszych wytwórców) i systemy ewidencji czasu pracy. Funkcjonujemy od około 10-ciu lat i obsługujemy obecnie dziesiątki spółek na terenie naszego kraju. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 • Rejestracja czasu pracy z gwarancją jakości Telsat RCP.

  Firma Telsat RCP działająca na rynku od 1993 roku oferuje innowacyjne systemy rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu, do których zaliczyć można czytniki identyfikatorów, identyfikatory a także kontrolery przejść. Dzięki naszym urządzeniom istnieje możliwość kontroli dostępu pracowników do wszelkiego rodzaju pomieszczeń a także wykonania foto-rejestracji wydarzeń. Odwiedź naszą stronę internetową i już dziś zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy.

 • Skuteczne alarmy

  Firma NODBIZ posiada koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencję zabezpieczenia technicznego drugiej generacji uprawniającą do samodzielnego instalowania oraz tworzenia własnych systemów zabezpieczeń. W 2003 roku firma NODBIZ otrzymała od firmy DIPOL tytuł wiarygodnego instalatora systemu domNET. Naszym klientom zapewniamy bezpłatną wycenę montażu, oraz niespotykaną wśród konkurencji jakość wykonywanych usług.

 • www.montersi.pl - monitoring hd-cvi

  Przedsiębiorstwo Montersi.pl wyspecjalizowało się w oferowaniu części systemów alarmowych i składowych automatyzacji domów oraz innych artykułów, koniecznych do ich odpowiedniej instalacji. Naszymi klientami są osoby prywatne oraz wszelkiego rodzaju monterzy. Proponujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Sprzedajemy tylko produkty, które cechuje wysoka jakość. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo zarówno przy doborze towarów, jak również przy ich instalacji. Dodatkowo prowadzimy profesjonalne szkolenia instalacyjne z wielu zagadnień.

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »