• KOTŁY GRZEWCZE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kotły grzewcze

 • Producent kotłów grzewczych

  Przedsiębiorstwo Spaw-Met z Czańca od lat z sukcesem produkuje kotły grzewcze na najwyższym poziomie. Swoim klientom oferuje sterowniki do kotłów grzewczych oraz mikroprocesorowe regulatory kotłów. Proponowany przez nas usługi CNC i obróbka CNC jest na najwyższym poziomie. Produkujemy rolki i wózki jezdne do bram przesuwnych. Poza tym zapewniamy niskie ceny i możliwość negocjacji cen oraz gwarancję i pogwarancyjny serwis instalacji. Zapraszamy serdecznie do współpracy! Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do odwiedzin której zapraszamy już w dniu dzisiejszym.

 • Producent kotłów grzewczych i pieców CO

  Zgoda Wieprz od ponad 35 lat wykonuje kotły grzewcze, piece co. Najpopularniejsze to kocioł KSGW-ZGODA – węglowe, z komorą dolnego spalania o mocy od 8 do 70 kW, Kocioł EKO- ZGODA – na groszek, ze ślimakowym podajnikiem paliwa o mocy od 20 do 80 kW, Kocioł ISKRA – na miał i groszek, z podajnikiem szufladowym paliwa o mocy od 26 do 120 kW,
  Kocioł grzewczy ISKRA-PLUS – na miał i groszek, z podajnikiem szufladowym paliwa o mocy od 17 do 34 kW .Zajmujemy się również produkcją pojemników i koszy na śmieci o różnych litrażach. Nasze produkty cechuje trwałość, uniwersalne użytkowanie i bezpieczeństwo.

 • Komiz Heating Solutions

  Firma Komiz to wiele lat doświadczeń zebranych przez właściciela w tematyce sterowników pieców CO.Współpraca z najlepszymi w Polsce firmami zajmującymi się cięciem laserowym, zaginaniem elementów, spawaniem, malowaniem proszkowym pozwala oferować Państwu nowoczesny produkt, o najwyższej jakości.Informacje od producentów kotłów CO z kraju pozwoliły na opracowanie nowoczesnej konstrukcji pieca, który będąc nadal kotłem z automatycznym podawaniem paliwa pozostaje konstrukcją prostą a zarazem innowacyjną. Wiadomości w dziedzinie sterowania procesami spalania pozwoliły wyposażyć nasze kotły w najlepszy w tej chwili sterownik typu COBRA PID. Doskonała współpraca sterowania z konstrukcją kotła pozwala nazwać nasz produkt konstrukcją rewolucyjną.

 • KOŁTON piece grzewcze

  Różnorodny asortyment artykułów wytwarzanych przez specjalisty techniki grzewczej - jednostkę KOŁTON - zawiera różnego rodzaju, funkcjonalne i ekonomiczne w wykorzystywaniu kotły centralnego ogrzewania. Specjalistyczna budowa pojedynczych kotłów a także udogodnienia (np. w postaci zintegrowanego automatycznego podajnika paliwa w kotłach wielodobowych) zezwalają na zakup urządzenia dokładnie odpowiadającego potrzebom domu albo przedsiębiorstwa. Kotły wytwarzane w jednostce KOŁTON spalają m.in. węgiel kamienny lub miał węglowy a także biomasę: trociny czyli brykiet, drewno a nawet odpady. Zachęcamy do odwiedzenia strony www obejmującej kompletną propozycję.

 • Nagrzewnice elektryczne

  Zapraszamy do sklepu internetowego Termo-eko – to właśnie tutaj można zakupić wysokiej jakości sprzęt do instalacji grzewczych z dostawą wprost pod wskazany adres. W Termo-eko dostępne są urządzenia, elementy instalacyjne markowe, solidne i w zachęcających cenach. Zakupić można między innymi kotły CO, gazowe, elektryczne, kominki, grzejniki. Dostępne są także systemy solarne, systemy ogrzewania podłogowego, nagrzewnice, dmuchawy, wymienniki ciepła, podgrzewacze wody. Zamów już teraz!

 • Sklep z ogrzewaniem i wyposażeniem łazienek

  Klientom, którzy planują w niedługim czasie zakupić urządzenia grzewcze, instalatorom, projektantom, zawsze staramy się zapewnić kompleksowe doradztwo przy wyborze kotłowni. Mogą liczyć na pomoc w wyborze kotła co, oraz doborze parametrów do grzejników. Dziś ogrzewanie czy dogrzewanie mieszkania można wykonać na tak wiele sposobów, że często stajemy przed problemem, który z nich wybrać? Musimy jednak wiedzieć, że dobór odpowiedniego ogrzewania zależy nie tylko od dużego portfela, ale także od wielu innych elementów. Zajmujemy się pełną dostawą produktów zapewniających ogrzewanie w mieszkaniach i wyposażenie łazienek

 • Zakład PRUH MONTER

  Zakład PRUH „MONTER” działa na rynku od 1994r. Nasza oferta obejmuje instalacje sanitarne, centralnego ogrzewania, gazowe, kanalizacyjne, konstrukcje stalowe wszelkiego typu, przepychy drogowe i nietypowe zlecenia. Obsługujemy odbiorców prywatnych jak i firmy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z doświadczeniem. Podejmujemy prawie każde zlecenie związane z obróbką metalu. Posiadamy certyfikat „Przejrzysta Firma”. Wykonujemy inwestycje związane z ułożeniem instalacji kanalizacyjnych i wodnych do budynków a także kompletne kotłownie gazowe i węglowe, również przemysłowe. Posiadamy wszelkie uprawnienia spawalnicze, instalacyjne, gazowe, serwisowe, oraz uprawnienia budowlane kierownika budowy. Zlecenia wykonujemy z materiału własnego jak i powierzonego, posiadamy biuro kosztorysowe oraz współpracujemy z projektantami. Zapraszamy do współpracy

 • Trigeo - energooszczędne urządzenia grzewcze, rekuperacja i fotowoltaika Warszawa

  Przedsiębiorstwo Trigeo to pewny instalator który doradzi, zamontuje oraz będzie serwisował wszelkie urządzenia zamontowane w Twoim domu. Specjalnością naszej firmy są wszelkiej maści urządzenia pozwalające oszczędzać na energii - w tym grzewczej, elektrycznej czy wodnej. Jesteśmy specjalistami, od wielu lat prężnie rozwijamy naszą firmę zapewniając Państwu najwyższej jakości produkty, urządzenia oraz fachowe doradztwo. Zaufali nam już Klienci z całej Polski, inwestując w nasze doświadczenie i rzetelność.

  Z powodzeniem przeprowadziliśmy już setki instalacji które pozwoliły cieszyć się zasobami energii odnawialnej oraz tańszą energią w domach i firmach. W głównej mierze oferujemy pompy ciepła - gruntowe i powietrzne oraz montaż kotłów grzewczych - kondensacyjne, konwencjonalne i na biomasę. Ponadto bardzo często proszoną usługą jest ogrzewanie podłogowe, rekuperacja czy fotowoltaika w tym kolektory słoneczne oraz ogniwa fotowoltaiczne. Zapewniamy doradztwo, instalacje, serwis oraz gwarancję.

  Poniżej listujemy pełen zakres usług oferowanych przez naszą firmę, po więcej informacji o poszczególnych produktach zapraszamy na naszą stronę internetową trigeo.pl :
  Urządzenia grzewcze
  POMPY CIEPŁA
  Gruntowe pompy ciepła
  Pompa ciepła MONOBLOK
  Pompa ciepła SPLIT
  Pompa ciepła CWU
  KOTŁY GRZEWCZE
  Kotły gazowe konwecjonalne
  Kotły gazowe kondensacyjne
  Kotły na biomasę
  Gruntowe wymienniki ciepła
  Odwierty pionowe
  Wymiennik poziomy
  Wymienniki pod wentylację
  Usługi hydrauliczne
  Instalacje grzewcze
  Ogrzewanie podłogowe i ścienne
  Ogrzewanie grzejnikowe
  Klimakonwektory i nagrzewnice
  Węzły grzewcze / Kotłownie
  Instalacje WOD - KAN
  Ciepła i zimna woda użytkowa
  Kanalizacja
  Przyłącza wodociągowe
  Stacje uzdatniania wody
  Wentylacja
  Rekuperacja
  Wentylacja mechaniczna
  Klimatyzacja
  Systemy VRF
  Odnawialne Źródła Energii
  Energia słoneczna
  Kolektory słoneczne
  Ogniwa fotowoltaiczne
  Ekologiczne rozwiązania
  Przydomowe oczyszczalnie
  Zbiorniki na wodę opadową
  Inteligentny dom
  Sterowanie ogrzewaniem
  Pozostałe mozliwości
  Serwis
  Pompy ciepła
  Kotły
  Projekty
  Węzły grzewcze
  Instalacje c.o.
  Instalacje wod-kan
  Układy wentylacyjne
  Układy klimatyzacyjne
  Projekty geologiczne pod pompy ciepła

  W razie zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.trigeo.pl

 • Kotły CO Śląsk

  Modernizujesz dom? Zamierzasz unowocześnić instalację centralnego ogrzewania? Świetnie trafiłeś. Przebadamy zastaną instalację i zasugerujemy, co zmienić lub ulepszyć. Kotły CO sprzedawane są nie tylko na Śląsk i okolice, ale na cały kraj. Oferujemy profesjonalne kolektory słoneczne oraz pompy ciepła. Wykorzystujemy najlepsze technologie, a także najwyższej jakości materiały. Dzięki doświadczeniu i skomputeryzowaniu zapewniamy krótki czas realizacji. Posiadamy autoryzację takich firm jak: Buderus, Viessmann, Beretta, Purmo.

 • www.orstal.cze.pl

  Jeśli poszukujesz kompetentnej firmy zajmującej się produkcją kotłów C.O. przeznaczonych do pracy w systemach centralnego ogrzewania w domostwach, biurach, punktach usługowych, itp., wybierz usługi przedsiębiorstwa ORSTAL Jacek Orlikowski. Nasza siedziba mieści się w Lubojnie w powiecie częstochowskim. Zapewniamy kompleksową obsługę na etapie projektu jak i sprzedaży produktów. Wszystkie kotły produkowane w przedsiębiorstwie ORSTAL pozyskały certyfikaty świadczące o wysokiej sprawności i niskiej emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego. W celu zapoznania się z pełną propozycją firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

1 · 2 · następna strona »