• KRAKÓW - 14 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kraków

 • Wideofilmowanie Kraków

  Hasła jak wideofilmowanie Kraków kojarzy nam się najczęściej z weselami, jednak możemy też kręcić film w studio i stworzyć coś więcej na potrzeby firmy lub na posługę konfidencjonalną. Najlepiej jeśli firma dysponuje nie tylko sprzętem i zespołem fachowców, w tym operatorów, producentów oraz dźwiękowców, ale także ma do dyspozycji własne studio i może być pomocna w realizacji kampanii reklamowych wideo. Spoty reklamowe są wszechobecne, nieważne czy tworzymy konwencjonalną reklamę przeznaczoną do telewizji czy rozrywkowy filmik promocyjny, który będzie miał okazję zawojować internet. Możemy też pomyśleć o wewnątrzfirmowych filmach instruktażowych i użytecznych materiałach szkoleniowych.

 • Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna - Kraków

  Jeżeli zawiadomiliście już najbliższych iż zamierzacie związać się na zawsze, zapewne macie zamiar te szczególne chwile unieśmiertelnić w postaci filmu ślubnego jak i zdjęć ślubnych. Nasza firma może wykonać wam usługi z zakresu: wideofilmowanie, fotografia ślubna. Do wszystkich zleceń podchodzimy indywidualnie i z najwyższą starannością co owocuje zadowoleniem naszych klientów. Robimy wszystko co w naszej mocy aby wasze filmy oraz zdjęcia oddawały ducha tych szczególnych chwil.Zapraszamy przyszłe małżeństwa do przejrzenia naszej oferty. Nasza firma działa na terenie całego kraju a główne miasta w których świadczymy usługi to : Katowice. Kraków, Wrocław, Warszawa.

 • Goblin Studio: Drukarnia cyfrowa i Studio graficzne

  Goblin Studio, to więcej niż drukarnia cyfrowa. Zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną firm oraz klientów indywidualnych. Przygotowujemy projekty graficzne (ulotki, plakaty reklamowe, wizytówki itp.) oraz zapewniamy ich wysokiej jakości wydruk. Drukujemy na papierze (wizytówki, papier firmowy, druk ulotek, plakaty, nadruk na kopertach), banerach reklamowych, foliach oraz materiałach samoprzylepnych. Druk arkuszowy wykonujemy na papierze od 80 do 300g/m2 w formacie do 311 x 457 mm (A3+). W druku cyfrowym zbędne jest przygotowanie kosztownych matryc, opłacalne jest zatem drukowanie nawet pojedynczych egzemplarzy, w terminach nieosiągalnych dla drukarni offsetowych (czas realizacji typowego zamówienia w naszej firmie to 24 godziny).

 • Krakowskie Centrum Wycieczkowe

  Planujesz wyjazd do Krakowa sam lub ze zorganizowaną grupą? Skorzystaj z usług naszego Centrum. Tani nocleg w sieci naszych hoteli na terenie całego Krakowa. Usługi przewodnickie. Zapraszamy do Krakowa. Oferujemy tanie noclegi z pełnym wyżywieniem w wybranych hotelach w Krakowie. Na życzenie klientów zaplanujemy cały pobyt w Królewskim Mieście Krakowie, łącznie z usługami przewodnickimi. Hotele, które współpracują z naszym Centrum zostały wybrane ze względu na-lokalizację,-liczbę miejsc noclegowych,-strukturę pokoi,-obsługę grup wycieczkowych,a co najważniejsze ze względu na atrakcyjne i bardzo konkurencyjne ceny.

 • Dekoracja Twojego mieszkania - aranżacja wnętrz Havoc

  Havoc to firma zajmująca się aranżacją przestrzeni wnętrz w Zabierzowie, Krzeszowicach i okolicach Krakowa. Jak działamy? Na początku spotykamy się z klientem, aby sprawdzić jego wizję mieszkania. Na podstawie wyciągniętych informacji tworzymy unikalny projekt wnętrza. Nasi architekci starannie dobierają wszelaki elementy. Kolejno po akceptacji projektu rozpoczynamy prace związane z aranżacją wnętrz. Na życzenia klientów udajemy się wspólnie do sklepów, aby dobrać dekoracje do mieszkania. Pragniemy spełnić jego wszelakie oczekiwania, więc nie boimy się współpracy. Przekonaj się sam, odwiedź firmę Havoc. Przedstawimy Ci nasze dotychczasowe projekty i referencje.

 • Cementownia Nowa Huta Kraków

  Nowohucka Cementownia to jeden z najważniejszych producentów cementu w południowej Polsce. To także jeden z najbardziej rozpoznawalnych zakładów przemysłowych w Krakowie i Nowej Hucie. Zakład mieście się bezpośrednio przy kombinacie, w przemysłowej strefie Nowej Huty, która od części mieszkalnej oddzielona jest półtorakilometrowych pasem zieleni. Początkowo cementownia (dziś: cementownia Kraków Nowa Huta) zajmowała się jedynie przemiałem cementu, jednak dokładnie dziesięć lat od uruchomienia (czyli w 1962 roku) stała się “pełnoprawnym zakładem produkującym cement, a właściwie klinkier portlandzki popiołowy - czyli specjalny, określony konkretnymi normami gatunek cementu. Krakowska cementownia jest jednym z jedenastu zakładów cementowych w kraju - oprócz tego funkcjonuje jeszcze sześć przemiałowni. I przy tej sporej (jak na ilość mieszkańców) produkcji (Polska jest szóstym producentem cementu w Polsce) produkty nowohuckiego zakładu cieszą się duża popularnością i renomą. Cementowni Kraków - Nowa Huta nie zaszkodziły ani zmiany właścicieli, ani nawet chwilowe przestoje produkcyjne - cement z Krakowa był wciąż obecny na rynku i zyskiwał coraz lepsza renomę. Obecnie Cementownia Kraków Nowa Huta uruchomiła nowe - czynne przez 16 godzin (od szóstej rano do dwudziestej drugiej wieczorem) oaz wprowadziła dowóz zamówień własnym transportem bezpośrednio pod adres wskazany przez klienta. Cementownia Nowa Huta to wiodący producent cementu portlandzkiego popiołowego, który sprzedawany jest jako CEM II A 42,5 N i CEM B-V 32,5 R. Oferujemy cement luzem oraz w workach o pojemności dwudziestu pięciu kilogramów. Cement popiołowy B polecamy do:
  betonów zgodnych PN-EN 206-1 budynków ekologicznych: oczyszczalni, zbiorników, składowisk, ekranów przeciwfiltracyjnych
  stabilizacji gruntów,
  zapraw budowlanych (cementowe i cementowo-wapienne, murarskie i tynkarskie)
  betonów na fundamenty i konstrukcje nośne
  betonów w konstrukcjach hydrotechnicznych
  Z kolei Cement popiołowy Portlandzki B najlepiej sprawdza się w : [*]betonach wymagających wysokiej wytrzymałości wczesnej, [*] betonach na konstrukcje (czyli do stropów, wieńców, belek, schodów i nadproży) [*] fundamentach[*] posadzkach i ciągach komunikacyjnych, które muszą wytrzymać duże obciążenia [*] prefabrykatach w stylu kostki brukowej. pustaków i kręgów, a nawet przepustów Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z cementownią Kraków Nowa Huta. Nasz budynek zlokalizowany jest niemal bezpośrednio przy trasie A7 co zapewnia wygodny dojazd do cementowni z Krakowa, Nowej Huty a także spoza Krakowa.

 • Skład publikacji

  Agencja reklamowa Kraków zajmuje się między innymi takimi sprawami jak przykładowo identyfikacja wizualna, skład książek, skład publikacji, skład tekstu, usługi wydawnicze. Dlatego, że występuje nad wyraz silna rywalizacja na rynku tego typu agencje muszą wciąż poszerzać swoją ofertę. Równocześnie z rozwojem świata i różnorodnych technik rozwija się również reklama. Niegdyś z reklamą można było się spotkać prawie wyłącznie w gazetach, na ulotkach, na witrynach sklepów. Natomiast jeszcze dawniej najbardziej popularną formą reklamy było przekazywanie sobie wiadomości z ust do ust. W obecnych czasach reklama jest dokładnie wszędzie, osacza nas ze wszystkich stron. Najgorszy jest fakt, że razem z eskalacją reklamy przeobraża się także jej forma. Jest o wiele mocniej brutalna i agresywna, na siłę wkracza w wiele dziedzin naszego życia i wciąż dąży do opanowania następnych. Kiedy otwieramy oczy włączamy radio, telewizor reklamy są wszędzie. Przeglądamy gazetę niemal na każdej stronie jest reklama. A najgorsze są kolorowe brukowce, w których reklamy czasami zajmują kilkanaście stron. Płacimy za informacje o świecie a otrzymujemy coś takiego. Kiedy wychodzimy na dwór tam również jesteśmy bombardowani reklamą - bilbordy, napastliwe osoby wkładające nam w dłonie ulotki, na które i tak nie zwrócimy uwagi, samochody z zamontowanymi głośnikami, które to potrafią zagłuszyć własne myśli. Wielce przykry jest fakt, że kompletnie nic nie zmienia się w tym względzie.

 • Korki matematyka - Szkoła PiKwadrat Kraków

  Wiele uczniów uważa, że matematyka jest bardzo ciężkim przedmiotem. Jednak to nie do końca prawda. Prawdopodobnie takie osoby po prostu nie miały dobrego nauczyciela. Jeśli chcesz w końcu zrozumieć matematykę, to zachęcamy do odwiedzenia szkoły PiKwadrat w Krakowie. Świadczymy usługi korepetycji z matematyki. Nasi uczniowie w przeciągu kilku miesięcy nadrabiają materiał z całego roku. Wiemy jak wytłumaczyć im funkcjonowanie matematycznych łamigłówek i zadań. Do każdego podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy osiągnąć 100% skuteczność w nauce. Serdecznie zapraszamy do korzystania właśnie z naszych korepetycji.

 • FART s.c.

  FART s.c. to agencja reklamowa, w ofercie której znajdziecie Państwo różnego rodzaju materiały promocyjne, w tym: wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, wyświetlacze RGB, szyldy i tablice informacyjne, etykiety, naklejki, folie samoprzylepną na samochody, witryny i okna. Specjalizujemy się we frezowaniu, w sprzedaży mamy także frezy w różnych rozmiarach. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 • Certus Partnerzy - Kraków Małopolska - dotacje, doradztwo, zarządzanie projektem

  Certus Partnerzy Sp. z o. o. to podmiot działający na rynku usług doradczych i eksperckich od 2009 roku, stworzony przez osoby od lat związane z projektami finansowanymi ze źródeł europejskich.Firma Certus Partnerzy świadczy usługi głównie w zakresie: * pozyskiwania funduszy europejskich na współfinansowanie planowanych projektów, * zarządzania projektami realizowanymi i współfinansowanymi z funduszy europejskich, * usług doradczych, jak i eksperckich dla najwyższego kierownictwa i pracowników Urzędu.Reagując na wymagania rynku, uruchomiliśmy dodatkowo usługę pre-kontroli zgodności realizowanych projektów z wymaganiami umowy o dofinansowanie, procedurami finansowymi i prawem zamówień publicznych (usługa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Systemu Pre-Audytu Instytucjonalnego). Ponadto oferujemy usługi szkoleniowe i warsztatowe realizowanej w ramach Akademii Beneficjenta Funduszy Europejskich 2007 – 2013 dla pracowników zaangażowanych w realizacje projektów finansowanych środkami europejskimi.

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »