• KURSY INTERNETOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

kursy internetowe

 • Kursy Tworzenia Stron WWW

  Portal you@school umożliwia użytkownikom zdobycie nowych umiejętności (kwalifikacji) w zakresie Projektowania i Tworzenia Portali Internetowych oraz Aplikacji WEB 2.0. Kwalifikacje mogą być potwierdzone certyfikatem. Baza wiedzy obejmuje zagadnienia z podstawowych technologii internetowych:HTML
  CSS
  PHP
  MySQL
  Javascript
  jQuery
  Ajax
  Smarty
  Programowanie Obiektowe
  Wzorce Projektowe
  PEAR
  cURL
  REST, itp.
  Cała wiedza zorganizowana jest w postaci Poziomów, Kursów i Lekcji. Poziomy odwzorowują stopień zaawansowania i rozpoczynają się od podstawowego (dla osób zaczynających programowanie) a kończąc na zaawansowanym, który jest w pełni oparty na programowaniu obiektowym i wykorzystaniu wzorców projektowych. W portalu zastosowano strategię przekazywania informacji małymi porcjami lecz wielokrotnie i w sposób najbardziej wszechstronny. Polega to na przerobieniu w ciągu jednego dnia pojedynczej lekcji będącej niewielkim fragmentem całego kursu. Lekcja zawiera wiedzę teoretyczną oraz przykłady. W następnej kolejności użytkownik wykonuje ćwiczenia praktyczne opisujące krok po kroku fragment zagadnienia spotykanego w rzeczywistych aplikacjach. Kolejnym etapem jest wykonanie testów sprawdzających. Testy, oprócz weryfikacji wiedzy umożliwiają także utrwalanie nowo zdobytych informacji i przygotowanie się do egzaminu. Gdy przerobione zostaną wszystkie lekcje w ramach kursu można uruchomić egzamin i uzyskać certyfikat w postaci ozdobnego wydruku z pieczątką firmy. Będzie on przesłany na podany przez użytkownika adres.Aby odciążyć użytkownika z zastanawiania się czego i w jakiej kolejności powinien się uczyć wiedza zorganizowana jest w taki sposób aby osoba początkująca przerabiała lekcje po kolei. Osoby średniozaawansowane i zaawansowane mogą wybierać sobie punkt od którego chcą się rozwijać. Niezależnie od tego każdy użytkownik posiada na swoim koncie pomoc w postaci wizard'u podpowiadającego na jakim poziomie obecnie się znajduje i jaki krok jest proponowany w następnej kolejności.Poza zdobywaniem wiedzy portal posiada narzędzia wspierające prace projektowe i programistyczne dotyczące budowy nowych aplikacji. Istnieją tzw. zasoby w postaci szablonów, fragmentów kodu, manuali i przykładów pomagające szybko uzyskać wymagane informacje. Są one dostępne bezpośrednio z menu w celu natychmiastowego wykorzystania w projekcie.

 • Kursy internetowe, e-learning - NetAkademia.pl

  netAkademia jest platformą edukacyjną promującą innowacyjny model kształcenia. Kursy online stanowią odpowiedź na rosnące oczekiwania rynku pracy oraz pracodawców. Szkolenia online są tańsze niż tradycyjne oraz elastyczne czasowo, możliwe do wykonania o dowolnej porze, w dowolny dzień, z każdego miejsca z dostępem do komputera i Internetu. Teraz problemem nie powinien być ani czas, ani pieniądze. Dzięki dofinansowaniu unijnemu za kursy online na stronie netAkademia zapłacisz jedynie 20% pełnej wartości kursu.

 • Kursy e-learning

  Inwitujemy do skorzystania z oferty naszej strony, której profesją są kursy internetowe. W tej sferze możemy pochwalić się nader dużym doświadczeniem, w specjalizacji pracujemy już od lat i cały czas dostarczamy naszym klientom coraz bardziej efektowne rozwiązania w kwestii e-learningu. Naszą specjalnością są różne kursy internetowe, które proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, przedstawiając szkolenia zawodowe i z umiejętności miękkich. Wszelkie oferowane przez nas szkolenie online są zawsze starannie przygotowywane pod kątem treściowym i technicznym, więc korzystanie z nich nie powoduje żadnych trudności nawet komuś, dla kogo edukacja online jest czym nowym. Nasze kursy i szkolenia online cechują się dużym wyborem tematów. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie na stronie www – dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów!

 • Kursy internetowe, kursy online

  Kursy internetowe stanowią przyszłość edukacji. Już dziś ministerstwo edukacji wprowadza do szkół nowoczesne sposoby nauki. Na potrzeby podnoszenia poziomu i jakości edukacji tworzone są e-booki, audiobooki, nagrywane są materiały video, tworzy się nowoczesne prezentacje zbudowane na mapach myśli tak by łatwiej było zapamiętać skomplikowane zagadnienia. Platformę e-learningową tworzą doświadczeni trenerzy praktycy. Jakość szkoleń możesz sprawdzić dzięki darmowym próbką. Wiarygodność trenerów, ich myśli oraz umiejętności możesz ocenić sam na naszej platformie. Każdy trener zamieszcza artykuły dotyczące jego dziedziny, którą się zajmuje. Swoje doświadczenia poparte są wieloletnią praktyką i osobistym przetestowaniem omawianych technik. Zaletą korzystania z nowoczesnych e-kursów jest wygoda jaką daje dostęp z każdego komputera podłączonego do sieci Web. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy w ciągu dnia nie mają czasu na szkolenia stacjonarne. Na platformie możesz zapoznać się z opisem każdego trenera, zobaczyć jego zainteresowania, napisać do niego e-mail w razie wątpliwości. Wkraczamy w nowy zupełnie nowy wymiar nauki. Już niedługo e-edukacja może wyprzeć częściowo przynajmniej tradycyjne metody nauki. Zapraszamy na nasza platformę goldencoach.pl.

 • Szkolenia Przez Internet

  Duży zestaw kursów przez internet podzielonych tematycznie. W bazie znajdziesz kursy podzielone na kategorie tematyczne, wyszukujesz interesującą Cię branżę i natychmiast dopisujesz się na ekurs. Wartościowe szkolenia organizowane przez zespół biznesowego wsparcia. Zajmujemy się biznesem internetowym od jakiegoś czasu, dziś dzielimy się tą wiedzą także z Tobą odszukasz w tym miejscu szkolenia od finansów po samorealizację. Business Support Group to zespół ludzi zajmujących się biznesem, a działamy w branży MLM, teraz możesz uczyć się od nas wiedzy, doświadczeń i przede wszystkim praktyki. Poznaj najlepsze i najskuteczniejsze metody zarabiania w internecie.