• MEBLE LOFTOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

meble loftowe

  • Rekoforma - meble z odzysku

    Nasza firma zajmuje się tworzeniem wyjątkowych mebli z odzysku, znanych także jako meble z recyklingu. Wykonujemy wszystkie meble domowe, od krzeseł po stoły, szafy i komody w designerskich stylach loftowym i industrialnym. Z chęcią wykonamy każde nawet najbardziej zaawansowane zlecenie. Na naszej stronie można zobaczyć i zamówić wykonane przez nas meble z odzysku oraz proces ich powstawania. Zapraszamy do kontaktu.

  • GranDesigNature - meble do baru

    Grandesignature.com to sklep internetowy w którym znajdziesz niepowtarzalne designerskie meble oraz elementy wyposażenia wnętrz. Naszą ofertę kierujemy zarówno do architektów i projektantów wnętrz, a także inwestorów wnętrz publicznych, biur, hoteli, restauracji, galerii, butików czy barów a także do klientów indywidualnych. Tworząc nasz asortyment od samego początku stawialiśmy na nietuzinkowe rozwiązania. To dlatego większość proponowanych przez nas produktów to pojedyncze sztuki bądź krótkie serie liczące maksymalnie kilkanaście sztuk. Odwiedzamy iększość znaczących targów branżowych w Mediolanie, Paryżu, Kolonii i Barcelonie w celu znalezienia nowych pomysłów i inspiracji oraz poznania najnowszych trendów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • Meble na zamówienie

    Zapraszamy do Steelo Design. Właściciel loftów i wnętrz industrialnych mają problem z wyborem, znajdowaniem miejsc gdzie zakupić mogą wyposażenie własnego domu. Wybór takich przedmiotów jak lustro loftowe, lustro industrialne albo regał loftowy, regał industrialny w zwykłych sklepach ogranicza się zazwyczaj do kilku możliwości, jest po prostu kiepski. Dlatego warto wybierać wszystko to co przygotowane przez Steelo Design, tylko u nas wyposażenie loftów, wnętrz industrialnych, u nas również biurko loftowe czy stolik kawowy dobrej jakości i w niskich cenach